AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ću upisati parcijalu treće...znači zanima me,ako neću moć birati smjer jer će svi biti popunjeni,da li postoji mogučnost da pričekam koji dan da se otvore ta famozna slobodna mjesta?po kojem sistemu to funkcionira,da jednom nema a drugi puta bude mjesta u određenom smjeru ? htjela bi upisati taj najlakši međunarodni.
 

jelka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ću upisati parcijalu treće...znači zanima me,ako neću moć birati smjer jer će svi biti popunjeni,da li postoji mogučnost da pričekam koji dan da se otvore ta famozna slobodna mjesta?po kojem sistemu to funkcionira,da jednom nema a drugi puta bude mjesta u određenom smjeru ? htjela bi upisati taj najlakši međunarodni.

ja sam danas upisivala, ali sam izvanredni, bilo je mjesta u koji god smjer da sam htjela... mislim da ti oni svaki dan otvaraju iz početka sve smjerove... tak da čim prije dodi na faks taj dan
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
super hvala ! ja ću ići kroz par dana pa se nadam da ću moć upisati što želim.samo da te pitam i izborni predmeti su isto svi slobodni? iako,ja ću upisivati parcijalu pa ću uzeti predmete smjera ,znači 3 i sada ne znam mogu li upisati još jedan izborni ili moram lokalnu ili postupovno?

e da,jel bila gužva i da li su upisi gore u sobi 8 ili dolje kod sanje?
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam bila na medunarodnom i lagan je samo zato sto na dva predmeta- poredbeno i pravo EU imate kolokvije, a konzularno nekih 30ak pitanja, profesor je ok...
i moj glas ide međunardonom:cool:
 

kikica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nema vise trenutno mjesta na medjunarodnom smjeru.Na ostalima ima.Upisuju po 10 osoba na svaki smjer.I onda kad se to popuni otvore opet valjda na svim smjerovima.Ali ja nisam htjela čekati da se otvori na medjunarodnom nego sam upisala upravno pravni i mislim da ću biti zadovoljna.
 

Twity

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam bila na medunarodnom i lagan je samo zato sto na dva predmeta- poredbeno i pravo EU imate kolokvije, a konzularno nekih 30ak pitanja, profesor je ok...
Ja sam upisala međnarodno-pravni smjer ove godine i zanima me dal kolokviji vrijede i za izvanredne studente i može li se preko njih riješiti cijeli ispit ili se svejedno mora na usmeni?

I još jedno pitanje vezano za izborne predmete, kakva iskustva imate s e-upravom i izbornim sustavima? Izabrala sam ih jer su mi se profesori činli ok...
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I još jedno pitanje vezano za izborne predmete, kakva iskustva imate s e-upravom
Predavanja iz e-uprave drži prof. Musa.
U našoj grupi svi studenti su dobili temu za seminar koju su morali obraditi i izložiti na predavanju, a na zadnjem predavanju smo odgovarali svi zajedno u dvorani. Dakle, govorim za redovite studnete, ne znam da li i izvanredni moraju pisati seminar.
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam upisala međnarodno-pravni smjer ove godine i zanima me dal kolokviji vrijede i za izvanredne studente i može li se preko njih riješiti cijeli ispit ili se svejedno mora na usmeni?

I još jedno pitanje vezano za izborne predmete, kakva iskustva imate s e-upravom i izbornim sustavima? Izabrala sam ih jer su mi se profesori činli ok...
Za izborne sustave nemas predavanja (barem mi nismo imali), literatura je nekih 50ak strana... pprofesor je nezahtjevan... lagano sve u svemu...
 

koki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze li mi neko nesto rec o upravno ekonomskom smjeru?Jel tezak?Koji je uopce jedan od laksih?hvala
Nije težak - višestupanjska uprava i regionalni razvoj je malo problematičan predmet zbog profesora, ali inače zanimljiv, ekonomika poduzeća - isto prof malo svoj, ali nije loš - ja sam zadovoljna što sam odabrala taj smjer.
Koj je lakši smjer, hm, u svakom ima neki zeznuti predmet, tak da...odluka je tvoja...
 

lucijus

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, ima li netko koju lijepu i pozitivnu riječ za org-menadžerski smjer?? za nas koje je to zapalo??
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej što se tiče davanja ta 3 ispita iz određenog smjera,mogu se davati kad hoćeš ili? mogu li npr dati jedan iz smjera,pa npr izborne predmete? pitam za svaki slučaj,jer sam vidjela da prvo trebamo riješiti vježbe iz upravnog postupovnog prava,pa tek onda možemo na ispit izaći,da nebi i tu bila neka caka :D ...izvanredna studentica sam

hvala
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej što se tiče davanja ta 3 ispita iz određenog smjera,mogu se davati kad hoćeš ili? mogu li npr dati jedan iz smjera,pa npr izborne predmete? pitam za svaki slučaj,jer sam vidjela da prvo trebamo riješiti vježbe iz općeg postupovnog prava,pa tek onda možemo na ispit izaći,da nebi i tu bila neka caka :D ...izvanredna studentica sam

hvala
mozes kako hoces
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jer sam vidjela da prvo trebamo riješiti vježbe iz općeg postupovnog prava,pa tek onda možemo na ispit izaći
Otkud ti ovo?? Pa može se ispit riješit prije vježbi,pretpostavljam da misliš na Upravno postupovno,a ne opće postupovno :wink5:
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Otkud ti ovo?? Pa može se ispit riješit prije vježbi,pretpostavljam da misliš na Upravno postupovno,a ne opće postupovno :wink5:

haha...gle fakat, slučajno...sad ću ispraviti :D

tako sam pročitala u temi za taj predmet,jest da su postovi stariji,ali valjda tako i sad vrijedi...ne znam :unsure: kaj se može riješiti ispit bez obzira na vježbe?
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
haha...gle fakat, slučajno...sad ću ispraviti :D

tako sam pročitala u temi za taj predmet,jest da su postovi stariji,ali valjda tako i sad vrijedi...ne znam :unsure: kaj se može riješiti ispit bez obzira na vježbe?
Danas je Šikić na predavanju rekel da mi to već u veljači možemo riješit..Jer je pričal kak budemo imali 1 dio gradiva u kolokviju,pa ak to položimo u ispitu samo drugi dio gradiva pišemo...I onda je napomenul da ak već prođemo kolokvij da bi bilo najbolje da odma u veljači i ovaj drugi dio preko ispita riješimo..
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas je Šikić na predavanju rekel da mi to već u veljači možemo riješit..Jer je pričal kak budemo imali 1 dio gradiva u kolokviju,pa ak to položimo u ispitu samo drugi dio gradiva pišemo...I onda je napomenul da ak već prođemo kolokvij da bi bilo najbolje da odma u veljači i ovaj drugi dio preko ispita riješimo..
ti si redovni student pretpostavljam...sad kako je za nas izvanredne nemam blage :unsure: bilo bi super da se može izaći na ispit bez obzira na vježbe ...najbolje da mu sutra pošaljem mail,jer se bojim pitati one tete u referadi :laughing:
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ti si redovni student pretpostavljam...sad kako je za nas izvanredne nemam blage :unsure:
Yep

ajbolje da mu sutra pošaljem mail,jer se bojim pitati one tete u referadi :laughing:
Hahahaha,a baš je danas isto tak napomenul da ga citiram "kak mrzi dok mu studenti šalju mailove i da više voli ako ga treba nekaj pitat da se dođe na konzultacije", jer često zaboravi na mailove,a i može se dogodit da mu pošalješ na svaki njegov odgovor novi mail s novim pitanjem,pa onda si morate međusobno poslat 10 mailova pa to traje predugo,a on ti to na konzultacijama ispriča u 3 minute :laughing::laughing:
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...jer često zaboravi na mailove,a i može se dogodit da mu pošalješ na svaki njegov odgovor novi mail s novim pitanjem,pa onda si morate međusobno poslat 10 mailova pa to traje predugo,a on ti to na konzultacijama ispriča u 3 minute :laughing::laughing:
true true :laughing:
nema mi druge nego na konzultacije onda woooo :crazy:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks