AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čula sam da je međunarodni već popunjen jeli to istina,jel zna netko nešto o tome?
Lako moguće,taj smjer ti plane u par dana..A i gospodična Sanja ti čuva mjesta nekima

ja upisujem parcijalu 3 godine, jos ne znam koji smjer, ali zanima me, ako ja sad riješim sve s 2 i pola 3 onu polovicu 3 godine mogu polagati tek tamo 2013.? budući sam redovni student da li moram baš odslušat izborne predmete i lokalnu pa polagati tek u 6 mjesecu 2013? :confused2: i kako sam shvatila diplomski mogu izabrat kad su mi ostala 3 predmeta? da li se u to broji i praksa?
Da,ko redovni moraš slušat izborne i lokalnu..al gle,uz pretpostavku da ti zadnji ispit s druge bude ostal građansko/radno,i da vjerojatno budeš prvo rješavala predmete smjera i UPP,ovaj zadnj ispit s druge (pretpostavljam građansko/radno) ti bude taman da si popuniš tu prazninu od par mjeseci bez predavanja :laughing:

praksa se ne ubraja..
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo ja sam danas išla upisati čistu 3.g izvanredno i upisala sam što sam htjela jer kako je teta u referadi rekla -sva mjesta su trenutno otvorena-
(jedino što me pitala dal 1.put upisujem 3.g, kad sam rekla da da, onda mi je rekla da mogu upisat bilo što, sad ne znam dal to ima kakve veze)
pa sad ako se netko ide uskoro upisati, neka požuri da upiše što želi.. upisi su u sobi 8 za izvanredne od 10-12h i utorkom od 15-16h
 

hawk

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
idem se upisati sutra ili slijedeci tjedan, ovisno kakva bude situacija sa smjerovima pa ako bi mi netko mogao reci nesto vise o upravno pravnom smjeru, jel imamo kolokvije iz predmeta smjera, da li su samo usmeni ili se mora i na pismeni?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
idem se upisati sutra ili slijedeci tjedan, ovisno kakva bude situacija sa smjerovima pa ako bi mi netko mogao reci nesto vise o upravno pravnom smjeru, jel imamo kolokvije iz predmeta smjera, da li su samo usmeni ili se mora i na pismeni?
Predmeti su ti svi usmeni, Europsko upravno pravo, Građevinsko pravo i javne službe. Kolikovij ima samo iz Europskog, i to 2 kolokvija po 5 pitanja i ako se polože nema usmenog. Ostala dva su relativno lagana, jedino se za javne službe treba malo više potruditi.
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moze li mi netko reci iz kojih predmeta smjera su obvezna predavanja i iz kojih imaju kolokviji? hvala!
iz upravno-pravnog smjera nije obavezan niti jedan predmet, a kolokvij imaš iz europskog upravnog i čula sam (nisam 100%) da se može izać na njega bez obzira na to koliko si puta bila na predavanju.
 

topanga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam bila u cetvrtak i kao nije bilo mjesta na ni jednom smjeru osim organizacijskom... nisam to upisala, ici cu dr.tjedan ponovno.
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Organizacijsko-menadžerski smjer je tzv. koprićev smjer - jedan od najtežih smjerova, a najlakši je međunarodno-upravni smjer - sretno
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Po n-ti put vam ponavljam..

Svi koji su redovni nek ne slušaju priče o tome da je org-menadžerski smjer užasno težak jer ljudi seru kvake ko i obično..2 predmeta riješiš preko kolokvija,treći je samo usmeni i amen..Meni je trebalo 10 dana učenja da sva 3 ispita položim

A izvanrednima savjetujem da probaju zaobići ovaj smjer jer nema kolokvija,a i nama redovnima su prepolovili literaturu iz 2 predmeta,dok izvanrednima nisu..
 

manya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisujem parcijalu treće godine, smjerovi nam se još nisu otvorili. zanima me mogu li upisat sve predmete osim diplomskog,prakse i predmeta smijera, tj. da sad ne upisujem smijer, već tek sljedeće godine. molila bih nekoga ako zna da odgovori. hvala unaprijed.
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisujem parcijalu treće godine, smjerovi nam se još nisu otvorili. zanima me mogu li upisat sve predmete osim diplomskog,prakse i predmeta smijera, tj. da sad ne upisujem smijer, već tek sljedeće godine. molila bih nekoga ako zna da odgovori. hvala unaprijed.
Ja sam bila u referadi u petak i to pitala, no teta (soba 8) mi je rekla da moram po redu upisati upp, vježbe iz upp i onda predmete smjera...pa tek onda sve ostalo...
 

darija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
upisujem parcijalu treće godine, smjerovi nam se još nisu otvorili. zanima me mogu li upisat sve predmete osim diplomskog,prakse i predmeta smijera, tj. da sad ne upisujem smijer, već tek sljedeće godine. molila bih nekoga ako zna da odgovori. hvala unaprijed.
Meni je gos.Sanja isto rekla da mi izvanredni koji upisejemo parcijalu ne moramo upisati smjer ali me kolega MIKE 7 demantirao. Neznam jeli u ovoj temi ili pod upis V i VI semestra, pa malo prelistaj obadvije teme.
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila u referadi u petak i to pitala, no teta (soba 8) mi je rekla da moram po redu upisati upp, vježbe iz upp i onda predmete smjera...pa tek onda sve ostalo...
prošle sam godine upisivala parcijalu i znam da se moralo upisivati po redu! ne vjerujem da se išta promijenilo..no, čude me različite informacije.
 

Latica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko može reći po čemu je organizacijsko-meandžerski smjer tako strašan? Čitajući o ispitima vidim da s dva predmeta nitko nije imao nikakvih problema, a što se tiče trećeg (javni menadžment) mišljenja su dosta podijeljenja...
Eto, samo bih htjela znati čega se zapravo trebam bojati na tom smjeru???
Hvala unaprijed na svakom odgovoru
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li mi netko može reći po čemu je organizacijsko-meandžerski smjer tako strašan? Čitajući o ispitima vidim da s dva predmeta nitko nije imao nikakvih problema, a što se tiče trećeg (javni menadžment) mišljenja su dosta podijeljenja...
Eto, samo bih htjela znati čega se zapravo trebam bojati na tom smjeru???
Hvala unaprijed na svakom odgovoru
Skrolaj par postova iznad,ja sam ti sve napisal za taj smjer..Mi redovni prošle godine gotovo da nismo imali nikakvih problema s tim smjerom..
 

martina_sk

Administrator
pročitala sam sve na forumu o svim predmetima smjera i kao što ste i rekli, nije menadžerski uopće toliko težak, jedino taj javni menadžment s kojim neki imaju problema a neki ne. isto sam zaključila da međunarodni nije najlakši, već ekonomski, možda je čak i upravni lakši od međunarodnog.
 

laminat

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pročitala sam sve na forumu o svim predmetima smjera i kao što ste i rekli, nije menadžerski uopće toliko težak, jedino taj javni menadžment s kojim neki imaju problema a neki ne. isto sam zaključila da međunarodni nije najlakši, već ekonomski, možda je čak i upravni lakši od međunarodnog.
Javni menadžment je nekima problematičan jer profesorica (koja usput rečeno ima 76 godina i odavno je u penziji,al valjda nema ko umjesto nje predavati) traži jedino i isključivo razumijevanje,i usmeni nije da ti ona postavi pitanje,a ti odgovoriš definiciju iz knjige,već se sat vremena razgovarate o koječemu..

Pozitivna strana tog predmeta je kaj profesorica uopće ne računa ako padnemo,svaki put nam vrati prijavnicu,tak da možete 10 puta pasti,a svejedno vam jedanaesti put bude pisalo da vam je prvo polaganje..S tim da rijetko ko padne više od 3 puta,mislim da četvrti ili peti puta pušta i ako nemate blage veze,svjedočil sam tome par puta dok sam slušal ispit..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks