AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti, ja nisam imala problema niti s Mirjanom, niti sa Sanjom.
Sanja želi biti draga i na usluzi, ali očito puca pod pritiskom, pokušala je imati performance i baš me neugodno iznenadila, razišle smo se u normalnim odnosima iako bi mi bilo draže da toga nije bilo.

Osobno poznam nekolicinu ljudi koji su ove godine upisivali 3-u i zato sam bila potaknuta pisati na ovu temu, a komentirati neću više ništa.

Njihov je posao da odrade što trebaju (kako se god oni zvali), a naše je da čim prije diplomiramo.

;)
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ako imaš kakvih problema ili neugodnih iskustava možeš mi se javiti privatnom porukom pa udruga i studentski zbor možda mogu to riješiti
Imam ja nekih problema pa ak bi mogo studentski zbor (il udruga) pomoć. Il makar stavit to kao jednu od točki dnevnog reda za sljedeću sjednicu.
Imam zapravo problema s njom. Mislim, s kolegicom Dalidom.
Kad sam ju prvi put vidio odma mi se svidla. Pado je snijeg i kad je zamahnula onom svojom kosom...
Zvao sam je u kino - igro je 'Umri muški IV' - nije htjela.
Zvao sam je na ples kad je bila godišnja skupština DVD-a Donji Dragonožec, čiji sam član - nije htjela.
Zvao sam je k sebi da slušamo ploče i igramo Čovječe ne ljuti se - nije htjela.
Inače sam naočit i vrlo markantan; ona valjda ima nekih svojih emocionalnih poteškoća.
Jel bi se moglo tu nekaj učinit?
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam ja nekih problema pa ak bi mogo studentski zbor (il udruga) pomoć. Il makar stavit to kao jednu od točki dnevnog reda za sljedeću sjednicu.
Imam zapravo problema s njom. Mislim, s kolegicom Dalidom.
Kad sam ju prvi put vidio odma mi se svidla. Pado je snijeg i kad je zamahnula onom svojom kosom...
Zvao sam je u kino - igro je 'Umri muški IV' - nije htjela.
Zvao sam je na ples kad je bila godišnja skupština DVD-a Donji Dragonožec, čiji sam član - nije htjela.
Zvao sam je k sebi da slušamo ploče i igramo Čovječe ne ljuti se - nije htjela.
Inače sam naočit i vrlo markantan; ona valjda ima nekih svojih emocionalnih poteškoća.
Jel bi se moglo tu nekaj učinit?


Jesi čuo kad onu...

Nije htjela,nije htjela...
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam ja nekih problema pa ak bi mogo studentski zbor (il udruga) pomoć. Il makar stavit to kao jednu od točki dnevnog reda za sljedeću sjednicu.
Imam zapravo problema s njom. Mislim, s kolegicom Dalidom.
Kad sam ju prvi put vidio odma mi se svidla. Pado je snijeg i kad je zamahnula onom svojom kosom...
Zvao sam je u kino - igro je 'Umri muški IV' - nije htjela.
Zvao sam je na ples kad je bila godišnja skupština DVD-a Donji Dragonožec, čiji sam član - nije htjela.
Zvao sam je k sebi da slušamo ploče i igramo Čovječe ne ljuti se - nije htjela.
Inače sam naočit i vrlo markantan; ona valjda ima nekih svojih emocionalnih poteškoća.
Jel bi se moglo tu nekaj učinit?
Emocionalne poteškoće tek slijede :tongue2:

i to kada vidimo što smo si izabrali.
(A ja pačaglu cijelo vrijeme brijem kak nemam šanse pored V.):049:

Tek sam na ovom faksu skužila da Mica ubica nije izmišljen lik ;)
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ako imaš kakvih problema ili neugodnih iskustava možeš mi se javiti privatnom porukom pa udruga i studentski zbor možda mogu to riješiti[/QUOTE]

Hocete nam pomoci???
Onda pogurajte koga vec treba pogurati kako bi se stavri na nasem faksu malo modernizirale!!! Dodjem na faks danas i na vratima obavijest da nema predavanja iz konzularnog... GRRRR
Ne da sam bila ljuta nego bijesna!!! Pa nemamo svi vremena setuckat se od faksa do doma i obrnuto... Ne zivimo vise u kamenom dobu!!!
btw sutra nema Višestupanjske nesto??? kolko sam bila ljuta zaboravila sam kao se predmet zove!!!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
a ako imaš kakvih problema ili neugodnih iskustava možeš mi se javiti privatnom porukom pa udruga i studentski zbor možda mogu to riješiti
Hocete nam pomoci???
Onda pogurajte koga vec treba pogurati kako bi se stavri na nasem faksu malo modernizirale!!! Dodjem na faks danas i na vratima obavijest da nema predavanja iz konzularnog... GRRRR
Ne da sam bila ljuta nego bijesna!!! Pa nemamo svi vremena setuckat se od faksa do doma i obrnuto... Ne zivimo vise u kamenom dobu!!!
btw sutra nema Višestupanjske nesto??? kolko sam bila ljuta zaboravila sam kao se predmet zove!!!
Kolegice, nema potrebe za ovakvim ''tonom'', upitnicima i uskličnicima, kao odgovor na post kolegice.
I Udrugu i SZ čine studenti, vaši kolege, koji nisu krivi za stanje kakvo je na faksu.
Činjenica je da su se stvari počele kretati nabolje po tom pitanju. Tako se na službenoj stranici Veleučilišta
mogu pronaći razne obavijesti, pa od sada i rezultati nekih ispita.
Što se tiče vašeg konkretnog problema, zahvaljujemo što ste nas obavijestili.
Pozdrav.
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ako imaš kakvih problema ili neugodnih iskustava možeš mi se javiti privatnom porukom pa udruga i studentski zbor možda mogu to riješiti
Hocete nam pomoci???
Onda pogurajte koga vec treba pogurati kako bi se stavri na nasem faksu malo modernizirale!!! Dodjem na faks danas i na vratima obavijest da nema predavanja iz konzularnog... GRRRR
Ne da sam bila ljuta nego bijesna!!! Pa nemamo svi vremena setuckat se od faksa do doma i obrnuto... Ne zivimo vise u kamenom dobu!!!
btw sutra nema Višestupanjske nesto??? kolko sam bila ljuta zaboravila sam kao se predmet zove!!![/QUOTE]

slažem se, nema potrebe za takvim tonom
to nema apsolutno nikakve veze sa studentskim zborom i udrugom
i mi svi smo samo studenti koji malo svojeg slobodnog vremena ulažu u poboljšanje stvari na faksu
i što je najbitnije-stvari su se pokrenule
a najlakše je samo prigovarati-slobodno dođi na sastanak udruge i pridruži nam se, čim nas je više više ćemo toga moći napraviti :wink5:
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a najlakše je samo prigovarati-slobodno dođi na sastanak udruge i pridruži nam se, čim nas je više više ćemo toga moći napraviti

Uz duzno postovanje, da sam htjela biti clan udruge ili SZ, to bih i postala, mislim da smo vas izabrali da nam pomognete i osluskujete nas... Da mi sad odmah ne skocite na glavu, ne mislim da ne ne radite "svoj posao" ili nesto slicno, ali ako netko izlozi problem mislim da nije u najmanju ruku profesionalno odg. da netko prigovara... napisah da pogurate koga je potrebno pogurati kako bi se stvari modernizirale i kako se ovakve stvari ne bi dogadale!
Osim toga, kad su bili izbori za predstavnike nekoliko kolega koji su se kandidirali kao prioritetni cilj postavili su tu nasu famoznu internet stranicu... ispravite me ako grijesim... Dakle, ovo nije napad ni ista slicno, samo mislim da je vrijeme da se ovome stane na kraj...

PS nisu nikakvi bijesni tonovi niti ista slicno posrijedi, vise razocaranje... tim vise sto se na ovo vise pta upozoravalo i iako su se neke stvari pomaknule, po ovoj nije nista napravljeno...

Hvala, LP
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
misliš da se na tome ne radi?
mislim da se na našoj sužbenoj službenoj stranici već puno toga na bolje promijenilo-u svakom slučaju funkcionira puno bolje nego prije

kao što sam rekla, ne možemo mi cijeli svoj život posvetiti tome da vi lakše studirate
ali možemo malo doprinjeti tomu

do sada smo se svi bavili dekanskim, radi se na tome da bi se možda školarine mogle plaćati u ratama i slični veliki programi
dakle, ne lijenčarimo

i to nije stvar cijelog faksa nego pojedinog prof. koji je trebao staviti tu info na net
nemojte očekivati čuda, radi se koliko se može i na tome budite zahvalni

a oni silni uskličnici su stvarno davali dojam da se radi o vikanju i prigovaranju
kao i ova bahatost da si htjela biti član udruge već bi bila - ako nećeš pomoći onda niti ne prigovaraj
a na izbore za predstavnike nisi niti izašla...
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
misliš da se na tome ne radi?
mislim da se na našoj sužbenoj službenoj stranici već puno toga na bolje promijenilo-u svakom slučaju funkcionira puno bolje nego prije

kao što sam rekla, ne možemo mi cijeli svoj život posvetiti tome da vi lakše studirate
ali možemo malo doprinjeti tomu

do sada smo se svi bavili dekanskim, radi se na tome da bi se možda školarine mogle plaćati u ratama i slični veliki programi
dakle, ne lijenčarimo

i to nije stvar cijelog faksa nego pojedinog prof. koji je trebao staviti tu info na net
nemojte očekivati čuda, radi se koliko se može i na tome budite zahvalni

a oni silni uskličnici su stvarno davali dojam da se radi o vikanju i prigovaranju
kao i ova bahatost da si htjela biti član udruge već bi bila - ako nećeš pomoći onda niti ne prigovaraj
a na izbore za predstavnike nisi niti izašla...
Ok, ovo je otislo predaleko...

Ponovit cu, NE mislim da ne radite svoj posao, samo mislim da je ovo stvar na kojoj bi takoder trebalo poraditi kao sto radite na stvarima na kojima si i sama navela- skolarine, dekanski i slicno...
Ok, nije stavar do vas i to mi je jasno ali moze li se na sljedecoj sjednici reci dekanu da kaze profesorima da bi to trebalo objaviit na netu... bilo sto?? jer to je stvarno tako malo vremena, a nama puno znaci!!!

Sto se tice moje "bahatosti", ispravi me ako grijesim, svatko zna koliko vremena ima i kako ce njime raspolagati, ja radim i ne stignem se baviti problemima koji se ticu fakulteta, za to imamo vas, da probate, gurate ili sto vec radite sa problemima... ili samo ja to sve krivo shvatila?? ne znam jos uvijek trazim neku svoju pogresku ali iskreno, ne dolazim do nje...

Sto se tice izbora, izasla i glasovala za Stanka...Kao ti znas da nisam izasla na izbor?! To je bilo prosle godine... ne znam da li su bili neki izbori u medjuvremenu...

Dakle, za mene je ova tema gotova... rekla sam sto sam imala, ako se covjek ne moze obratiti nikome,a da se pritom ne digne cijela buka, pitam se koja je svrha... ali, kao sto rekoh, za mene je ovo gotovo...
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ok, ovo je otislo predaleko...

Ponovit cu, NE mislim da ne radite svoj posao, samo mislim da je ovo stvar na kojoj bi takoder trebalo poraditi kao sto radite na stvarima na kojima si i sama navela- skolarine, dekanski i slicno...
Ok, nije stavar do vas i to mi je jasno ali moze li se na sljedecoj sjednici reci dekanu da kaze profesorima da bi to trebalo objaviit na netu... bilo sto?? jer to je stvarno tako malo vremena, a nama puno znaci!!!

Sto se tice moje "bahatosti", ispravi me ako grijesim, svatko zna koliko vremena ima i kako ce njime raspolagati, ja radim i ne stignem se baviti problemima koji se ticu fakulteta, za to imamo vas, da probate, gurate ili sto vec radite sa problemima... ili samo ja to sve krivo shvatila?? ne znam jos uvijek trazim neku svoju pogresku ali iskreno, ne dolazim do nje...

Sto se tice izbora, izasla i glasovala za Stanka...Kao ti znas da nisam izasla na izbor?! To je bilo prosle godine... ne znam da li su bili neki izbori u medjuvremenu...

Dakle, za mene je ova tema gotova... rekla sam sto sam imala, ako se covjek ne moze obratiti nikome,a da se pritom ne digne cijela buka, pitam se koja je svrha... ali, kao sto rekoh, za mene je ovo gotovo...
izbori su bili ove godine u trećem mjesecu...
onda se to kaže:molim vas možete li nešto učiniti u vezi toga i toga zbog toga i toga...
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
samo sam htjela reći da sam se danas uvjerila kako nema nikakve teorije zavjere i nikakvog ultimatuma niti jednog smjera. :)
ja sam se kao vrag bojala tog zloglasnog org- men, ali me cura koja je bila prije mene na redu spasila(kakav dobar tajming). naime, ona je 2morala upisati taj org-men jer je na njemu ostalo još jedno slobodno mjesto i kada sam ja ušla sanja mi je rekla da su se opet otvorila mjesta na svima i da mogu upisati što god želim. i upisala međunarodni.
no, da nije bilo te cure ja bih pričekala malo ili došla sutra pa upisala nešto drugo. tako da izbor i upis smjerova nema nikakve veze sa zavjerom ni sanjinim osobnim simpatijama odnosno antipatijama prema studentima. žena je za čistu desetku.
 

lilim

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo sam htjela reći da sam se danas uvjerila kako nema nikakve teorije zavjere i nikakvog ultimatuma niti jednog smjera. :)
ja sam se kao vrag bojala tog zloglasnog org- men, ali me cura koja je bila prije mene na redu spasila(kakav dobar tajming). naime, ona je 2morala upisati taj org-men jer je na njemu ostalo još jedno slobodno mjesto i kada sam ja ušla sanja mi je rekla da su se opet otvorila mjesta na svima i da mogu upisati što god želim. i upisala međunarodni.
no, da nije bilo te cure ja bih pričekala malo ili došla sutra pa upisala nešto drugo. tako da izbor i upis smjerova nema nikakve veze sa zavjerom ni sanjinim osobnim simpatijama odnosno antipatijama prema studentima. žena je za čistu desetku.
molim Tinach, i drugi put ;)
Šteta samo što nisam pitala koliko još mjesta ima za popunit pa da i ja sačekam, ali nema veze. Ta ne može valjda taj org-men smjer biti baš toliki bauk. Nadam se :)
 

lion_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi nemojte se toliko uzrujavat oko org.-men.smjera, ako se uvedu dodatne dvije godine ispiti iz tog smjera će vam se priznat i na tim dvjema godinama...
znači bit će te u prednosti naspram onih koji nisu upisali taj smjer...

svako zlo za neko dobro!:wink5:
 

vana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reči ima li kakvogiskustva s građevinskim upravnim pravom, koliko opširno obuhvaća gradivo ona skripta iz skriptarnice što piše da je od profesora? Hvala
 

Vik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi tko reći kakva iskustva na ispitu za komunalno upravno pravo? Kakav je profesor, kako ispituje?
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
recite mi kakav je koji smjer? koji lakši? koji teži? zanimljiviji? a izborni?
hvala!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks