AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

lupa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam jučer bila na upisu. Došla sam u 8 i 45, stala sam se u red na prvi kat kod engleskog, ostala sam šokirana, al opet to je naš faks. Mislila sam da će biti dovoljno, ali prevarila sam se. Upisala sam se u 14h i 50 min, sami izračunajte koliko sam čekala. Ona ne počinje prije 10, dok sam došla na red već je bila luda (mada je Sanja super, nemojte me krivo shvatiti), ali i tko ne bi bio lud da sam radi na toliko studenata, mislim i stručni studij i porezni,to je stvarno nevjerovatno. Red se pomiče NE! Poludila sam skupa sa svima koji su bili jučer. Najviše me iživciralo kad sam vidjela tete iz referade kako nonšalantno prolaze pored nas skvrčenih na stepenicama i u 13 h idu doma, u 13h??? Ne znam što bi više rekla. Hvala Bogu nisam birala smjer ove godine...da sam još dobila smjer koji neću bombu bi ima bacila. Katastrofa!! Ljudi koji su bili među prvima u redu su došli na faks rano ujutro i čekali da se otvori. Eto, ludnica. Mislim da ovog stvarno nema nigdje, ali stvarno, da jedan čovjek radi na upisima.
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma užas pa nikad nije bilo tak...Ne kužim kaj je ove godine...
ajde ajde ne se žaliti
kaj bi bolje bilo da Mirjanica reda dela?
njoj nisi mogel rečenicu dovršit do kraja, već te srezala
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
S Mirjanom je čovjek znao na čemu je,
ova muljari sa smjerovima i s izbornim predmetima,
da mi je samo znati tko nju kontrolira vezano za upise.

Ovo je čisto licemjerje što Sanja radi s ljudima,
da neki čekaju nekoliko puta da upišu smjer to još nigdje nisam čula niti vidjela,
svega sam se načitala ovih mjesec dana na forumu, a i vidjela na upisima.
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nije meni to tko, šta i kako radi,Sanja mi je super,sve kaj sam do sad bila kod nje!I za onu nomotehniku se namučila s Banićkom zbog nas,i stvarno ima žena živaca...
A i Mirjana mi je bila ok uvijek kad sam došla...Vidjela sam ja da se i dere i svašta,ali sam čula i jako glupih pitanja od ljudi...
A treba za to imat i živce,da se razumijemo...

Meni nije jasno kud su svi navalili...Nikad nije bila takva gužva,kaj se povećao broj ljudi koji upisuju treću??To mi nije jasno...

A i prije je to sve radila samo jedna osoba...
Kao da se jako povećao broj studenata koji upisuju treću...

Ili se Sanja javlja na telefon uvijek,pa zato traje...Ne znam...
Al samo kažem da je čudno!

Mislim da ću ja pričekat da se redovni upišu,pa ću ja onda...
Da provjerim do 1.11. su upisi za izvanredne,a do 26.10. za redovne??Jel da ?
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
S Mirjanom je čovjek znao na čemu je,
ova muljari sa smjerovima i s izbornim predmetima,
da mi je samo znati tko nju kontrolira vezano za upise.
ne bih se složila ni sa čim što si napisala
jer Mirjana je prošle godine imala ista pravila upisa smjerova kao i Sanja ove

sjećam se da je početkom 9.mj. prošle godine još svatko mogao upisati što je htio ako je rano došao, bez obzira je li parcijala, čista godina itd
od 15.9. već je bila druga spika jer su došla ta pravila upisa smjerova "odozgo"
u istoj godini u roku dva tjedna, različiti kriteriji upisa
dakle, i Mirjana prošle i Sanja ove godine, su imale tablicu i popunjavale na način kak im je rečeno
s tom razlikom kaj sa Sanjom možeš razgovarat ko čovjek, a s Mirjanom si bio (pristojno rečeno) broj koji je s pitanjem "a zašto ne mogu?" budio onu njenu krasnu osobnost bez trunke respekta
i još bi te prisilila da upišeš neželjeni smjer, a kod Sanje ste bar našli način kako se dovinuti njihovom ukakanom sistemu (čekanjem i čekanjem...)

Sanja je pravo osvježenje i ja sam se prvi put ove godine nakon kontakta s referadom osjećala ko čovjek
i dobila sve potrebne info
njihov je propust kaj uz brdo obavijesti na onoj ogl.ploči ispred, nisu jasno napisali koji je način popunjavanja tih smjerova ili ga učinili bar manje nepravednim (što očito je)
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
S Mirjanom je čovjek znao na čemu je,
ova muljari sa smjerovima i s izbornim predmetima,
da mi je samo znati tko nju kontrolira vezano za upise.

Ovo je čisto licemjerje što Sanja radi s ljudima,
da neki čekaju nekoliko puta da upišu smjer to još nigdje nisam čula niti vidjela,
svega sam se načitala ovih mjesec dana na forumu, a i vidjela na upisima.
nije licemjerje kolegice, već kvote
da ne postoje kvote za upis smjerova, dvoje studenata bi upisalo organizacijsko-menadžerski smjer, a svi ostali bi bili krcati.

što se tiče Sanje, samo pohvale imam.
strpljiva je, obzirna prema studentima i radi svoj posao vrlo profesionalno (za razliku od nekih).
 

sgrdan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam danas upisala međunarodni i konačno mi je pao kamen sa srca.:happy: Danas je isto tako bila gužva. Žao mi je svih tih studenata što čekaju u redu, al znam da je na sanji glavnina posla tako da... Njoj sve same pohvale.:proud:
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
isto same pohvale Sanji!
iako sam čekala od pola 10 do pola 3 nije mi to niti toliko teško palo
imala sam društvo s kojim sam kratila vrijeme
traje dugo jer puno ljudi pola toga niti ne upiše dok ne dođe unutra jer nisu sigurni/ne znaju i sl
a sanja se potrudi sa svakim, svakome će objasniti ono što je taj dan rekla već sigurno 100 puta
bolje mi je čekati u redu sat vremena duže nego da se dere na mene kad dođem unutra
da se razumijemo-i prošle god je bila gužvetina i čekala sam isto jaaaaako dugo

za one koji ne znaju spiku sa smjerovima
da vam objasnim da ipak nema teorije zavjere

dakle, postoje 4 smjera
u svakom smjeru ima 15 mjesta- 5 za redovne bez plaćanja, 5 za redovne s plaćanje i 5 za izvanredne

najprije se popuni međunarodni(svi znamo zašto)
a ona morate upisivati ono što je ostalo
ili-sanja kaže da slobodno izađete iz reda i vratite se koji drugi dan i možda vam se posreći da opet ima mjesta na međunarodnom

e, sad kako ima mjesta na međunarodnom?
tako da kad se popune svi smjerovi opet se otvaraju nova mjesta
i tako je ove god bilo već dva ili čak tri puta,čini mi se

dakle, ili se odite među prvima upisati ili čekajte da se opet otvore sva mjesta na smjerovima
i da se razumijemo-ja sam upisala organizacijsko menadžerski smjer
morala sam,ili izaći van iz reda a to nisam mogla
možda ću imati menadžersku plaću LOL LOL LOL
 

mala_zvjerka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pridružujem se svim pohvalama za Sanju!! Žena ima razumijevanja, strpljenja, pristojno i uljudno ti sve objasni... za razliku od nekih drugih!!
 

lupa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajde ajde ne se žaliti
kaj bi bolje bilo da Mirjanica reda dela?
njoj nisi mogel rečenicu dovršit do kraja, već te srezala
Mislim da se nitko ne bi trebao žaliti na Sanju, svaka joj čast što ovo sve izdrži, ja znam da ja ne bi mogla. Ali tkđ mislim da se svi mi imamo pravo žaliti na to da na upisima za 2 faksa, radi jedan čovjek i da se čeka u redu 6,7h to nisu ljudski uvjeti i na to se mora žaliti. Organizacije svugdje treba biti a na našem faksu je nema što je istina i to svi znamo. Tako da pustimo ljude da se žale ako hoće, jer kad dođu doma nakon što su 7 h čekali upisati godinu (i neki još nisu dobili smjer koji su htjeli) to je jedino što im preostaje...:mellow::mellow:
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Slažem se cure...
Pohvale Sanji...Stvarno ima živaca...

He,možda ih treba pitat jel zapošljavaju,he,he,he...Nas nezaposlene...:crazy::crazy::crazy:
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sanja je ok, ali ima dvostruka mjerila, i o tome uopće ne treba polemizirati,
ispod glasa i iza zatvorenih vrata upisuje, nitko ne osporava koliko žena radi, ali hello, pa za to je plaćena isto kao i ljudi na šalteru, blagajnice u dućanu..
Ona ima dva mjeseca ludila s upisima i što bi joj trebali skidati kapu? Pa to joj je posao.
Propust nije njezin što je jedina na upisima,
ali svima bi bilo lakše pa i njoj samoj da postoji prostor na oglasnoj pl. vezano za upis.

I naravno da ne želimo svi taj međunarodni, ali zašto ultimatum tog menadžerskog?

Neka nas onda sve upišu u isti smjer i gotovo,
ionako smo na kraju svi prvostupnici javne uprave.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sanja je ok, ali ima dvostruka mjerila, i o tome uopće ne treba polemizirati,
ispod glasa i iza zatvorenih vrata upisuje, nitko ne osporava koliko žena radi, ali hello, pa za to je plaćena isto kao i ljudi na šalteru, blagajnice u dućanu..
Ona ima dva mjeseca ludila s upisima i što bi joj trebali skidati kapu? Pa to joj je posao.
Propust nije njezin što je jedina na upisima,
ali svima bi bilo lakše pa i njoj samoj da postoji prostor na oglasnoj pl. vezano za upis.

I naravno da ne želimo svi taj međunarodni, ali zašto ultimatum tog menadžerskog?

Neka nas onda sve upišu u isti smjer i gotovo,
ionako smo na kraju svi prvostupnici javne uprave.
najbolje bi bilo da ukinu smjerove, da svi moramo upisati predmete sa svih smjerova i da tako dobijemo dodatnih 9 ispita na trećoj godini.. i u tom slučaju krivimo sanju za to jer sigurno je ona imala svoje prste u tome..
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sanja je ok, ali ima dvostruka mjerila, i o tome uopće ne treba polemizirati,
ispod glasa i iza zatvorenih vrata upisuje, nitko ne osporava koliko žena radi, ali hello, pa za to je plaćena isto kao i ljudi na šalteru, blagajnice u dućanu..
Ona ima dva mjeseca ludila s upisima i što bi joj trebali skidati kapu? Pa to joj je posao.
Propust nije njezin što je jedina na upisima,
ali svima bi bilo lakše pa i njoj samoj da postoji prostor na oglasnoj pl. vezano za upis.

I naravno da ne želimo svi taj međunarodni, ali zašto ultimatum tog menadžerskog?

Neka nas onda sve upišu u isti smjer i gotovo,
ionako smo na kraju svi prvostupnici javne uprave.
možeš li mi to molim te malo pojasniti? kakva dvostruka mjerila? i kakav ultimatum?

i ček, mi se sad na forumu tu raspravljamo koliko sanja radi??? :confused2:
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma sami su sve te smjerove krivo organizirali

najveći je problem stvorila količina literature org. - menadžerskog smjera

a onda nakon toga i težina samih ispita... kolko čujem, na nekim drugim smjerovima ni nema ispita .

i naravno nitko onda ne želi upisati taj smjer, a bit će sve gore iz generacije u generaciju, priče kruže o toj težini :crying2:

meni je npr. trebalo 2 mjeseca učenja za sva tri ispita org. - menadž. smjera. a da ne pričam da sam javni menadžment 3 puta izlazila na ispit, 2 puta mi nije htjela upisati ocjenu... dok su drugi za to vrijeme fino uživali u ljetu

sve pohvale jedino prof. Kopriću, jer je više nego fair, i čisto osnove treba znati za solidnu ocjenu :happy:
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Gotovo da i ne mogu vjerovati da netko pametno zbori,
svaka čast amalka,

o radu faksa i referade neću više komentirati,
kačite se za gluposti, ispada da nitko ne može ništa napisati da se ne sasuje drvlje i kamenje,
nas (studenata) je dosta i svako ima svoja iskustva,
i ne Nela, neću ti sigurno preko foruma pisati kakva dvostruka mjerila.
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gotovo da i ne mogu vjerovati da netko pametno zbori,
svaka čast amalka,

o radu faksa i referade neću više komentirati,
kačite se za gluposti, ispada da nitko ne može ništa napisati da se ne sasuje drvlje i kamenje,
nas (studenata) je dosta i svako ima svoja iskustva,
i ne Nela, neću ti sigurno preko foruma pisati kakva dvostruka mjerila.
kao prvo, nismo tu da se svađamo nego da si pomažemo

baš zbog toga što je amalka rekla nitko ne bi upisao org.menadž.smjer
i ja sam ga upisala, pa kaj sad-nije kraj svijeta
a netko mora, tako ti je to u životu, netko prođe bolje, netko lošije
zašto bi se sad opterećivala jer sam to morala upisati, ionako si ne mogu pomoći
vjerojatno će me živirat dok ću se ja mučit a drugi pisat o laganim ispitima ali što mi to vrijedi

a ako imaš kakvih problema ili neugodnih iskustava možeš mi se javiti privatnom porukom pa udruga i studentski zbor možda mogu to riješiti
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bravo Nela!
Da...

I isti smjerovi su bili i prošle godine,i nije bilo ovolko frke i zbrke i svega,mislim da su ove godine ljudi popi...s tim smjerovima,i valjda je previše glasina o ispitima,a na kraju se ljudi uvjere (neki) da glasine nisu bile točne.
Recimo sjećam se da je prošle godine bilo glasina da upravno-pravni najteži,pa ja na kraju ispalo,da su ga ljudi rješavali kao od šale.U mjesec-dva!

Naravno svatko ima svoja iskustva,i svoje načine učenja,ne učimo svi isto i nemamo svi iste afinitete.
Ali stvarno ljudi nije kraj svijeta ako ne upišete smjer za koji ste čuli da je najlakši!!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks