AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vidjela sam da je netko napisao da više nema mjesta na međunarodno-upravnom smjeru, al ja sam se danas upisivala i dobila sam upravo taj smjer! :) inače sam izvanredni
 

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vidjela sam da je netko napisao da više nema mjesta na međunarodno-upravnom smjeru, al ja sam se danas upisivala i dobila sam upravo taj smjer! :) inače sam izvanredni
Baš zanimljivo.Ja sam došao 3. dan od početka upisa i nije više bilo mjesta.Dok sad dva tjedna nakon početka upisa nekim čudom ima.:angry: Mislim da ću opet malo porazgovarati sa tetom u referadi(koja je btw. pokazala veliku neprofesionalnost,na moj upit zašto više nema mjesta i kako oni to popunjavaju sam dobio odgovor da nemam ja ništa pitati i da se ne moram upisati):angry:
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam danas upisala međunarodno-upravni..isto je bilo mjesta..tj.rekla je da ima mjesta za sad na svim smjerovima..isto sam izvanredni(upisala razliku po bolonji) :)
 

doryca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Baš zanimljivo.Ja sam došao 3. dan od početka upisa i nije više bilo mjesta.Dok sad dva tjedna nakon početka upisa nekim čudom ima.:angry: Mislim da ću opet malo porazgovarati sa tetom u referadi(koja je btw. pokazala veliku neprofesionalnost,na moj upit zašto više nema mjesta i kako oni to popunjavaju sam dobio odgovor da nemam ja ništa pitati i da se ne moram upisati):angry:
da, tako je bilo i kod mene. ja sam isto bila treći dan i nije vise bilo mjesta na medunarodnom smjeru (navodno!). o neprofesionalnosti da i ne pričam! prestrasno! bas sam razočarana.:sad:
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi nije da ih branim ali to ide po nekakvi kvotama.. ne znam tocno, ali mislim da ide odredjeni broj ljudi koji je upisao po parcijali, odredeni broj koji upisuje cistu trecu i za izvanredne...

A samo da vam bude lakse (ili ne) ja sam drugi dan upisa pisala medjunarodno upravi (cista treca), a prijatelj koji je bio iza mene nije mogao, kao nema mjesta...

ja sam se upisivala i uletila je neka cura da njoj i njezinom frendacu pricuva mjestu, ne znam na kojem smjeru... A ja se razmisljam da li da joj pokucam i pitam kaj je slobodno da znam popunit indeks..
E da se ja taj dan nisam uspjela upisati, pricuvala bi ja njoj... UFFFFF

Isto tako moram priznati da je meni teta u referadi, Sanja ako se ne varam, bas bila dobra... Onako pristupacna, zvonio joj je telefon tisucu puta, a ona lijepo dobar dan, dovidenja... mozda los dan... stvarno mi je zao!!!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Baš zanimljivo.Ja sam došao 3. dan od početka upisa i nije više bilo mjesta.Dok sad dva tjedna nakon početka upisa nekim čudom ima.:angry: Mislim da ću opet malo porazgovarati sa tetom u referadi(koja je btw. pokazala veliku neprofesionalnost,na moj upit zašto više nema mjesta i kako oni to popunjavaju sam dobio odgovor da nemam ja ništa pitati i da se ne moram upisati):angry:
Moguće je da su se popunili svi smjerovi do sada, pa su otvorili dodatna mjesta.
 

Kentiki19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim nekoga tko je polagao ili čuo nečija iskustva o predmetima Višestupanjska uprava i regionalni razvoj i Ekonomija javnog sektora da napiše dojmove sa ispita, jesu li teški, da li je opširna literatura...to su predmeti sa upravno-ekonomskog smjera

također me zanima ako netko možda zna da li bi se položeni ispiti po starom programu: Ahrivistika i Uredsko poslovanje mogli priznati ako se kao izborni predmet izabere Upravljanje zapisima, pa barem da se ne mora polagati cijeli ispit, nego možda samo dio, mislim da je ista literatura :unsure:
 

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
slažem se, teta je super, jako pristupačna i objasni sve sa velikim strpljenjem, da je barem više takvih!
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da to ide tako da najprije odrede određen broj za svaki smjer, jer kako oni znaju koliko će ljudi te godine upistai treću ili parcijalu treće. i onda kada se popuni taj broj na svim smjerovima, otvaraju opet sve smjerove sa novim brojem mjesta.. i onda kad se popuni i to, opet isto.. barem ja tako mislim..
 

Dalida

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nema veze ništa s ničim, upisuje kako hoće i koga hoće, nekima čuva mjesto (iako to kak ti ne radi)... ali zašto uopće o tome polemizirati, oni rade što hoće i to je početak i kraj priče.
Istina je da dosta ljudi inzistira na međunarodno-upravnom iako to i ne treba biti najlakši smjer, ali ne znam čemu njezino inzistiranje na organizacijsko-menadžerskom.

Radi ta Sanja svoj posao, ali o tom potom koliko korektno.
Nekome majka, nekome maćeha.
 

maraa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sa neki dan upisala parcijalu 3ce...a da pritom nisam znala kak sta funkcionira (odabir smjerova i sl..) kupila sam odmah upisni matrijal...dosla k zenskoj dolje u sobu 3a...rekla da upisujem parcijalu 3ce...ona uzela indeks zbrojala bodove..rekla je da je jedino medunarodno upr zauzet smjer ostali slobodni...ja uzela upravno pravni..ona mi oznacila predmete koje da upisem u indeks..ja ispunila te formulare i indeks vratila se unutra i upisala bez problema..zenska koja je na upisima je stvarno super...:laughing:
 

deica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej maara ja isto trebam upisati parcijalu treće pa me zanima koliko si predmeta upisala sa treće i treba li 31 bod za parcijalu da potvrdim još jedanput???
 

mya_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam htjela upravno pravni i na kraju sam mogla samo ekonomsko upravni uzet,a ne znam zašto je to kao dano na izbor kad oni određuju koji smjer.niti ima neka kvota pa da se zna nego se upisuje kako se njoj svidi.
 

maraa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej maara ja isto trebam upisati parcijalu treće pa me zanima koliko si predmeta upisala sa treće i treba li 31 bod za parcijalu da potvrdim još jedanput???
za upis parcijale treba 31 bod..ja sam imala 39,5...i upisala sve predmete osim prakse-diplomski rad-i 2 izborna predmeta..inace se upisuje onoliko predmeta ovisno o onoliko ECTS bodova koliko imas ostvareno :))

a sto se tice smjerova...to ni meni nije jasno...zato sam i ja pozurila sa upisima..jer jedan dan ima mjesta na svim smjerovima drugi dan skoro na nijednom :blushed: a bitno da meni zena u referadi rekla kad sam se raspitivala o mjestima na pojednim smejrovima..rekla da nista ne brinem da ima mjesta...da jedino nakon dekanskog roka se javljaju takvi problemi da neki nemogu upisati smjer koji zele...
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kakav je upravno pravni smjer?da li su teški predmeti?
Ja sam prošle godine odabrala taj smjer ... i jedino što ti mogu reći jest da sam u 2 mjesecu uspjela položiti sva 3 ispita iz smjera ... iako će se iz europskog upravnog prava sad vjerojatno promjeniti profesor pa ko zna kako će biti ...ali za sad ... to i profesor iz grđevinskog su više nego fenomenalni ... ko da si na kavi .. pričaš o svemu i svačemu ni ne kužiš da je ispit ... jedino je Đulabić iz javnih službi malo više zeznut ali nema puno za učiti pa nije bed ... ja jako toplo preporučujem UPRAVNO-PRAVNI SMJER
 

martina28

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni je Upravno-ekonomski smjer super
te predmet sam u 9 mjesecu sve riješila
višestupanjsku sam naucila za 3 dana
za ekonomiku poduzeca je potrebno 2 dana
a ekonomija javnog sektora za to isto treba 2-3 dana-ja sam taj predmet ucila sve iz njezinih slajdova a na kraju pita ti i tamo nešto iz tog,a najviše pita opcenito (tipa krizni porez,reforme u zdravstvu..)
ako je netko uzeo taj smjer vrlo brzo ce ga se riješiti
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja ću upisivati parcijalu treće sa jedno 47 bodova..no, ako mi na izbor ostane jedino organizacijsko menađerski ja smjer uopće neću ni upisivati ove godine.. radije ću upisati sljedeće..
 

tinkica22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam isto upisala parcijalu treće, i imala sam upravo takvu situaciju da je ostao jedino organizacijsko menađerski smjer, i žena u referadi mi je rekla da me tamo mora pisati, ja sam ju tada pitala da li radije mogu upisati neke druge predmete a onda upisivanje smjera ostaviti za upis čiste treće,rekla je da ne mogu da moram po redu upisivati. Dakle prvo upisati sve iz petog semestra, tek tada ono što mogu prema bodovima iz šesto semestra...
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam isto upisala parcijalu treće, i imala sam upravo takvu situaciju da je ostao jedino organizacijsko menađerski smjer, i žena u referadi mi je rekla da me tamo mora pisati, ja sam ju tada pitala da li radije mogu upisati neke druge predmete a onda upisivanje smjera ostaviti za upis čiste treće,rekla je da ne mogu da moram po redu upisivati. Dakle prvo upisati sve iz petog semestra, tek tada ono što mogu prema bodovima iz šesto semestra...
a dali si redovan ili izvanredni student?
pitam jer ja sam izvanredna i kad sam upisivala parcijalu druge nisam trebala upisati prvo predmete iz zimskog semestra pa ne znam zašto bih onda morala pri upisu parcijale treće godine
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks