AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

tea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima...odlucila sam se najvjerojatnije upisat međunarodno-upr.smjer, ali se ne mogo odluciti za izborni predmet..da li ima tko koji prijedlog???gdje je dobra prolaznost i ok profesor???unaprijed hvala
 

Ivy

Admin
kod odabira smjera ima razlicith kombinacija

ako sam dobro shvatila smjer se popunjava na nacin
da se uzme 5 osoba koje upisuju cistu trecu i 5 osoba koje upisuju parcijalu 3
po tome ispada da se po smjeru upisuje 10 osoba

medjunarodni smjer je popunjen za one koji upisuju cistu trecu ali ima jos mjesta za one koji upisuju parcijalu trece

vjerujem da ce se otvoriti nova mjesta ako se upise vise ljudi u trecu godinu nego sto je ocekivano...

sigurno ce biti mjesta za svakog tko ostvari uvijet za trecu ili parcijalu trece...
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam se već upisivala na početku rujna.
Trebala sam upisati još jedan izborni predmet iz treće godine jer sam prošle godine upisala parcijalu. Umjesto izbornog, upisala sam jedan predmet iz međunarodno-upravnog smjera jer i ta opcija postoji pod uvjetom da nisam prošle godine već to upisala ( oslušala sam org.-men. smjer).
E, tu je sada kvaka.
Teta u referadi mi je rekla kako to nije fer jer ja koja sam prošle godine bila parcijala, sada sam uzela kao najlakši smjer i da treba nešto u vezi toga poduzeti jer oni redovni studenti, kad se budu upisivali, da za njih neće više biti mjesta jer im ispitni rokovi traju do kraja rujna..
Meni su onda još dali da upišem ono kaj želim, al baš su tete naglasile da će nešto s tim poduzeti..
To je valjda to - 5 onih koji upisuju parcijalu, 5 koji upisuju čistu, 5 studenata s dobrim prosjekom...
 

kaliopa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da i meni se teta u referadi požalila da studenti za izborne predmete upisuju predmete smjera jer su predavanja u 5.semestru i da će dekana upozoriti na to...što bi moglo značiti od naredne god vjerojatno neće biti ni toga.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej ... ja sam na upravno - pravnom smjeru .

zna li neko nešto o civilnom društvu i javnom sektoru i socijalnoj politici??grasijas
Što se tiče civilnog ... nema se ni šta puno za reći ... odi pogledati baš tu temu ... nema puno za učit, prof je navodno ok, ispit je u Nazarovoj ... postoje dvije priče o tome koje točno strane treba učit pa ...
 

zak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li tko kakav savjet za one koji upisuju treću godinu studija - koji smjer i koje izborne predmete izabrati, koji su izborni predmeti najlakši
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li tko kakav savjet za one koji upisuju treću godinu studija - koji smjer i koje izborne predmete izabrati, koji su izborni predmeti najlakši
Ja sam imaa međunarodno upravni, i mislim da većina ljudi to uzim jer nije težak i zanimljivi su predmeti - konzularno, i poredbeno ustavno uopće nema toga puno za učit. Pravo EU je ok, malo treba po netu tražit ne informacije vezano uz ispit jer se zapravo i radi o EU- a je profa super...
A od izbornih- socijalna politika, izborni sustav...prelagano i zanimljivo
 

londres

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam imaa međunarodno upravni, i mislim da većina ljudi to uzim jer nije težak i zanimljivi su predmeti - konzularno, i poredbeno ustavno uopće nema toga puno za učit. Pravo EU je ok, malo treba po netu tražit ne informacije vezano uz ispit jer se zapravo i radi o EU- a je profa super...
A od izbornih- socijalna politika, izborni sustav...prelagano i zanimljivo
Jel socijalna politika kod Jelčić?
 

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obavijest za kolege koji upisuju predmete smjera:
Međunarodno-upravni smjer je popunjen tak da ga ne upisujete u index nego morate ići na dogovor koji smjer možete izabrati.(u protivnom će te imati poništenja u indexu kao i ja)
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jelčičke više nema na faksu

Slavimo???

Pa bilo je rečeno da je u penziji ali da ostaje na ugovor o djelu radit na upravnom odjelu...Sad ne znam kaj je zadnje i točnije od tih informacija...
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Slavimo???

Pa bilo je rečeno da je u penziji ali da ostaje na ugovor o djelu radit na upravnom odjelu...Sad ne znam kaj je zadnje i točnije od tih informacija...
...da ona je odavno u penziji samo radi na ugovor o djelu!!! e sad pitanje je da li se vraca ili ne... zna netko sto posto???
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
...da ona je odavno u penziji samo radi na ugovor o djelu!!! e sad pitanje je da li se vraca ili ne... zna netko sto posto???
Ja sam gledala u vodiču novom i ime prof.Jelčić se ne spominje nigdje-niti pod konzultacijama,pa pretpostavljam da se ne vraća...
 

martina4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...da ona je odavno u penziji samo radi na ugovor o djelu!!! e sad pitanje je da li se vraca ili ne... zna netko sto posto???
Osobno sam na svoje uši čula na prvom roku u 9. mj. od prof. Grgić da se prof. Jelčić ne vraća!!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks