AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Odabir smjera

može li mi netko reći jesu li predavanja obvezna i za izvanredne studente? :confused2:mislim na predavanja iz predmeta smjera
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Odabir smjera

hvala, pitam zbog upisa razlike, a opekao sam se na izbornom policijskim pravom s obzirom da je ispao i više nego zahtjevan, pa da se ne opečem još jednom, s obzirom da su na tom ispitu bila pitanja tipa: vrste plinova - stlačen, ukapljeni i slične gluposti,
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Odabir smjera

Pozdrav.. Zanima se kod kojeg smjera nisu obvezna predavanja?? Vrlo mi je bitno pošto se bliže upisi.. HVALA:blushed:
 

janjaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
svi predmeti tog smijera su ti lagani..za ekonomiju javnog sektora moras otic kod tisme po literaturu na institut za međ. pravo,iza HNK,za ek.poduzeća kod pulica po knjigu,a kod đulabića za visestupanjsku..sretno..

institut ti je u vukotinovicevoj,nazovi informacije da ti daju br tel pa se dog sa tismom
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može savjet za koji smjer izabrati,čujemo da je međunarodno-upravni najlakši?
 

Žuža

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam upisala razliku u veljači prošle godine i sve položila do listopada prošle godine. Uzela sam međunarodni smjer koji izgleda da je najlakši (po mojem iskustvu i po pričama koje sam čula od ostalih koji su imali upisani drugi smjer). Upisivala sam odmah drugi dan nakon što su počeli upisi pa mi je Klanac rekla da mjesta na međunar. smjeru više nema i ponudila mi menadžerski na što sam ja digla galamu pa se, gle čuda, našlo još jedno mjesto. Smjer vam ništa ne znači, bitno je samo da izaberete onaj koji je vama lagan i gdje su prof. ok.
 

pepy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo ja imam jedno pitanje. ako ja upišem ekonomski smijer u kojem je jedan od predmeta ekonomika poduzeća, koju sam ja položila na prvoj godini jer sam bila po starom programu, trebam li je ja ponovno polagati?
ili ako upišem npr. međunarodni smijer mogu li kao izborni ekonomiku poduzeća?
 

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Odabir smjera

koliko se studenata upisuje po smjeru? ima li određeni broj?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Odabir smjera

Molim odgovor...
znam da su za organizacijsko menadžerski obavezna
i čula sam da na upravno ekonomskom nisu imali predavanja
jer ih je jako malo upisalo, već samo konzultacije.
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koja je procedura kod upisa smjera?
šta prvo moram otić do referade vidjet što je ostalo slobodno i onda to upisati u index?
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Odabir smjera

molila bih studente sa upravno-pravnog i ekonomsko-pravnog smjera da napišu svoja iskustva,jer sam u dilemi koji smjer odabrati!!!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koja je procedura kod upisa smjera?
šta prvo moram otić do referade vidjet što je ostalo slobodno i onda to upisati u index?
kako su upisi tek počeli, preporučam ti da samo ispuniš indeks, bez konzultiranja (ako već znaš što bi upisala).
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa nemogu još ništa upisat jer imam ispite iduća dva tjedna.a li nakon toga kaj da odem prvo pitat?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pa nemogu još ništa upisat jer imam ispite iduća dva tjedna.a li nakon toga kaj da odem prvo pitat?
nema puno filozofije oko upisa smjera..
odeš u knjižaru i kupiš upisni materijal (za treću ili parcijalu treće).
u indeks i upisni list upišeš smjer koji si odabrala (naravno i ostale kolegije
koje upisuješ) i to je to.
napomena samo.. ne upisuje se naziv smjera, već samo predmeti smjera.

ako baš želiš, pitaj mirjanu u sobi 10 na kojem smjeru ima još mjesta.
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo opet mene s jednim pitanjem za kojeg je vjerojatno prerano, al ove da pitam. Dal možda tko zna kad bi mi mogli imat predavanja, znači za 3godinu?? I dal ima možda tko vodič s rokovima pa da napiše, jel ima u 11mj i 12mj??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks