AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Savjeti i pomoć vezani uz odabir izbornih predmeta

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
SOCIJALNA POLITIKA-jel ispiti iz ovog predmeta usmeni samo ili ima pismeni i usmeni ? da li je lagan za položiti?
 

Iwy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal mi moze netko objasnit zasto se izborni predmetu na studomatu nalaze pod predmetima smjera? i pod svakim smjerom su navedeni svi predmeti. dal je svejedno sad gdje da odaberem predmete ili moram bas pod smjer koji mislim odabrat? inace nisam upisala nista iz V. semestra, dal mogu uopce upisat bilo sto iz VI.?
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Neke preporuke za izborni predmet, osim Upravljanja zapisima jer sam ga položio. Ali nešto najlakše og najlakšega..
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
E uprava..svega par dana ucenja. Prosle godine su nam znacajno smanjili gradivo kolokvija. Ako prodjes kolokvij, prosao si cijeli predmet :) jedino je zezancija s predavanjima jer moras imati 75% dolazaka.
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima ko kakve preporuke za odabir izbornih? Jel se Moze sto riješiti samo preko kolokvija?
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas preporuke za upis 2 izborna predmeta u 6.semestru.
Koja 2 su najnajlakša za položiti i ima li ih u našoj skriptarnici?
Pozz
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas preporuke za upis 2 izborna predmeta u 6.semestru.
Koja 2 su najnajlakša za položiti i ima li ih u našoj skriptarnici?
Pozz
Upravljanje zapisima - učiš po prezentacijama koje profa pošalje, dovoljno 2,3 dana za spremiti.. Nije teško gradivo, samo usmeni ispit
E-uprava - ispit se može položiti po principu da napišeš jedan rad na temu koje vam Prof ponudi i položiš kolokvij koji učiš po materijalima sa Merlina.. Isto nije teško, čak i zanimljivo, a i ne treba puno vremena za spremanje.

Tako je bilo prošle godine, ne vjerujem da se išta mijenjalo sada :)
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upravljanje zapisima - učiš po prezentacijama koje profa pošalje, dovoljno 2,3 dana za spremiti.. Nije teško gradivo, samo usmeni ispit
E-uprava - ispit se može položiti po principu da napišeš jedan rad na temu koje vam Prof ponudi i položiš kolokvij koji učiš po materijalima sa Merlina.. Isto nije teško, čak i zanimljivo, a i ne treba puno vremena za spremanje.

Tako je bilo prošle godine, ne vjerujem da se išta mijenjalo sada :)
Onako kad gledaš popis izbornih, svi izgledaju ok, ali ne znaš što bi baš izabrao.
Super, baš ti hvala! :)
 

Cleo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam predmet Računovodstvo i financijsko izvještavanje u javnom sektoru i bio mi je super. Prof. je razumna i jasno joj je da nismo ekonomisti. Literatura je opsega oko 90 str., bilo bi dobro proći i prezentacije. Učila sam 10ak dana. Ispit je samo pisani, traže se osnove. 10 zadataka je zaokruživanje, 5 nadopuna. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks