AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Savjeti i pomoć vezani uz odabir izbornih predmeta

martina_sk

Administrator
Re: Pravo okoliša

znam da ovo nije tema, ali trezim jedan savjet !!! koje izborne preporucujete da se upisu ??? koji su najlaksi :) ??? hvalaaaa...
izborni sustavi, socijalna politika, civilno društvo i javna uprava, policijsko upravno pravo i rekla bih e-uprava..
 

kacuska

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
poštovani,
imam pitanje koje mi u referadi nisu znali odgovoriti. dali izvanredni studenti mogu naprimjer upisati izborni predmet i preskočiti lokalnu samoupravu u 6 semestru kad upisuju parcijalu ili kao i redovni moraju upisivati predmete po redu

hvala najljepša
 

kacuska

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ahahahahhahahaha nemogu vjerovati, koji show program...

mislim da ove godine će biti bitno samo da se upišemo a kako ćemo se upisati..to nije bitno ahhahahahhaahahhaha
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li netko zna kako se polaže informatička radionica i kod kojeg profesora?
hvala puno na odgovoru.
informatička radionica se ne polaže,ako si izvanredan dođe se na dva predavanja u 12 mjesecu i to je to
ako si redovan onda ne znam
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hej ljudi koje izborne preporučate za odabir? koji su najlakši za proći i nema puno učenja?

Policijsko pravo za izborni ?
ne preporučam jer ima dosta zakona i dosta je opširan predmet, osim ako želite raditi u MUP-u pa je taj izborni dobar temelj.:)
 

soledad

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze mala pomoć...iz druge godine mi je ostalo EUP,DU,GP i RiSP... U zimskom semestru upisala sam samo ove predmete iz druge, a sad za ljetni ne znam što mogu,odn. trebam upisati..ja bih najrađe samo RiSP..al dali to smijem tak ili bas moram imati 18 ectsa????
 

2000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze mala pomoć...iz druge godine mi je ostalo EUP,DU,GP i RiSP... U zimskom semestru upisala sam samo ove predmete iz druge, a sad za ljetni ne znam što mogu,odn. trebam upisati..ja bih najrađe samo RiSP..al dali to smijem tak ili bas moram imati 18 ectsa????
E ne znam hoćeš li biti primorana upisati do 18, vjerojatno da. Kod mene su identični predmeti ostali iz druge godine, ali sam ja redovni pa moram upisati uz radno i sve s treće u ljetnom semestru. Sad dolazi PROBLEM. Ako me nateraju da upišem i završni rad zbog bodova, a KAKO JE TO MOGUĆE, ako u prethodnom zimskom semestru nisam mogla zbog bodova upisati 4 predmeta iz treće godine.... Dakle, kako je moguće upisat završni, ako je očito da ne možeš rješiti sve predmete treće godine jer ih nemaš upisane?!
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel saznao netko mogu li se upisati i polagati izborni predmeti prije lokalne samouprave ?
naravno da mogu, evo ja sam upisala i položila, a lokalnu ću upisati tek sad. uzela sam izborne sustave i e upravu, i preporučam oboje kao izborni predmet, lagano za naučiti i zanimljivo, konkretno oboje sam učila po par dana, za izborni je dovoljna skripta iz skriptarnice, a za e upravu onaj Musin članak, i to je to, 4ke u indeksu:)
 

tomislavk

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
naravno da mogu, evo ja sam upisala i položila, a lokalnu ću upisati tek sad. uzela sam izborne sustave i e upravu, i preporučam oboje kao izborni predmet, lagano za naučiti i zanimljivo, konkretno oboje sam učila po par dana, za izborni je dovoljna skripta iz skriptarnice, a za e upravu onaj Musin članak, i to je to, 4ke u indeksu:)
e puno ti hvala na informacijama :)
 

Zeljaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li netko zna, jel mogu upisati samo jedan izborni ovaj semestar ili moram oba? Htjela bi upisati lokalnu, umjesto jednog izbornog.. Jer nazalost ne mogu sve upisati
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks