AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Savjeti i pomoć vezani uz odabir izbornih predmeta

Anaconda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Pitanje nažalost nije koje odabrati već koje ti oni dodijele.To mi ide na živce jer više nisu izborni nego bi se mogli zvat "nametnuti" predmeti. :mad: Tak sam ja htjela upisat komunalno, konzularno i pravo okoliša jer sam čula da su lakši, a morala sam upisat policijsko i zemljišno knjižno jer su ovi prethodni popunjeni. Da ne spominjem da me "teta"( navodnici su namjerni jer ne želim biti nepristojna) dvaput vraćala iz referade zbog krivo ispunjenog indeksa. Ja bi kao trebala znat koji su im predmeti popunjeni. Zašto nigdje ništa ne napišu a prave idiote od nas?!
 

Skoro_diploma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Moj savjet je da požurite s upisima dok još ima mjesta na ovim lakšim predmetima, a ako više nema konzularnog, komunalnog i prava okoliša, pod svaku cijenu izbjegavajte upisati zemljišno knjižno pravo jer sam čula da je jednako građanskom, i po debljini knjige, i po zahtjevima profesora na ispitu. Mene je zapalo pravo socijalne sigurnosti, policijsko i građevinsko. Građevinsko je još ok i nije problem, ali Jelčička po drugi put...jao meni!
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Izborni predmeti

zna li netko da li se izborni predmeti s treće godine moraju polagati po nekom redu ili kako hoćemo (upisala sam razliku po bolonji)????:(
 

redone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Fora je u tome,tko prvi dođe,njegova djevojka!Ja sam lani upisala nakon dekanskog i ostali su mi tzv. nametnuti predmeti-zemljišno-knjižno,građevinsko i pravo socijalne sigurnosti.
Silenius,nema redosljeda za polaganje izbornih.
Ma nisu to toliko teški predmeti,ali su malo zahtjevniji od drugih.
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Izborni predmeti

zna li netko da li se izborni predmeti s treće godine moraju polagati po nekom redu ili kako hoćemo (upisala sam razliku po bolonji)????:(

Ne ali moraš prije položiti ovih 3 koji su sa prve i druge godine...a i ovisi ti o smjeru...upućujem te da pratiš i temu diplomski po bolonji...


Što se tiće nametnutih ispita...to je bilo tako po starom programu...tko prvi njegova djevojka jer nije bilo više mjesta...znači tko se više potrudio taj je dobio lakše predmete...al eto ja sam namjerno izabrala teže predmete...
Što se tiće smjerova opet je da morate biti brzi...a kasnije možete izabrati izborne i iz onih smjerova koji niste odabrali ako ima mjesta...to je već jednom george objasnio...(pogledajte popis izbornih predmeta i smjerova pod temom Smjerovi III.g. u podforumumu Događanja na faksu)
 

FOXY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

Ja se danas upisala

od izbornih uzela E - upravu--sad mi žao
i javni odnosi u upravi - - sad mi žao

osjećam se ko da sam jedina koja je to uzela ::)) ha ha ne vjerujem??
jel ima još neko............................
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

Ja se danas upisala

od izbornih uzela E - upravu--sad mi žao
i javni odnosi u upravi - - sad mi žao

osjećam se ko da sam jedina koja je to uzela ::)) ha ha ne vjerujem??
jel ima još neko............................
Ja sam uzela javne odnose, učinilo mi se zanimljivo....i nije mi žao;)
A znam par njih koji su uzeli e-upravu.
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

ima li koga na forumu da je uzeo za izborni Soc. politiku ili Civilno društvo i javna uprava?
 

kristina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

hello!!!oni koji su uzeli izborni predmet javni odnosi u upravi mogu otici u referadu i zamijeniti predmet za neki drugi jer nema prof iz tog predmeta.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

bok jel zna tko šta je sa pravom okoliša i komunalnim kada će biti predavanja iz tih predmeta već su trebala u prvom semestru ali niš
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: >> Izborni predmeti

Mene zanima jel tko vidio i malo proučio literaturu iz civilnog društva, koliko je ima, mislim da još nisu bila predavanja za redovite iz tog predmeta, ili jesu? Trebam zamijeniti ispit javni odnosi, pa neznam koji predmet da izaberem a da si ne zagorčam život bespotrebno, civilno društvo mi nekako zvuči zanimljivo...:wink5: I koliko sam shvatila katedra je na socijalnom radu...
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Forumaši jel zna netko tko je predavač iz Povijesti hrvatske uprave/ izborni/, moram si promjeniti javne odnose u upravi a čula sam da se iz ovoga treba samo seminar neki napisati?? Da li je to istina???
Nigdje ne piše tko je predavač? AK neko zna?? Puno fala :)
Ja mislim da je prof. Čepulo, on predaje sličan predmet na Pravu.

Jel zna netko nešto o predmetu E-uprava, ja sam to upisala, piše da je predavač Koprić, a navodno da ga Musa drži?
 

Ana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Jel znate možda da li mogu polagati izborne predmete i ako mi je ostalo građansko iz druge?
 

andrea12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

čula sam da se ne može polagati ništ sa treće godine ako nije položeno sve s 2.godine,dali se to odnosi samo na bolonjce ili i na stari program:laughing:?
 

janjaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

koja je obvezna literatura za konzularno? znam za ovu skriptu ali dal postoji knjiga ili nes drugo kaj treba ili i prof govori za skriptu? tnx...
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi svi... :)

Ne znam gdje bi postavila ovo pitanje pa sam zato otvorila novu temu...

Trebala bi pomoć pri odabiru 2 izborna predmeta - jel si se mogu uzet neki sa predmeta smjerova?
I na koje izborne/iz smjerova nije potrebno ići na predavanja i koji su lakši predmeti? Radim pa bi mi ove informacije jako dobro došle, a vjerujem da nas ima više takvih...

Unaprijed hvala...
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
re: Savjeti i pomoć vezani uz odabir izbornih predmeta

Osim izbornih, možeš izabrati i neki od predmeta smjera
(naravno sa smjera koji nisi upisala).

Što se tiče predavanja, ona se ne održavaju za predmete koje
je upisao malen broj studenata (nedavno je bio popis takvih predmeta objavljen na oglasnoj ploči na faksu).
Znam da na predavanja iz Konzularnog nisi obvezna dolaziti (barem je tako bilo prošlih godina).
Za ostale predmete ne znam.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks