AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prekršajno pravo

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.

[DOUBLEPOST=1477987487,1477987239][/DOUBLEPOST]Kada odete na katedru Prekršajnog i ulogirate svojom AAI lozinkom ponudit ce vam opciju kolokvija i pise da prijave za kolokvij pocinju sutra (2.11.) a zavrsavaju 22.11. i da je kolokvij 23.11. ujutro u 9,11h.
Ne znam da li se to odnosi na redovne ili izvanredne...pretpostavljam redovne...
 

RinaKne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li netko pisao ili zna nekoga da je pisao diplomski rad kod nekog od profesora s ovog predmeta? :)
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel danas imamo predavanje?
[DOUBLEPOST=1479283543,1479283273][/DOUBLEPOST]Jel danas imamo predavanje?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U koliko sati je kolokvij iduću srijedu? Pri prijavi kolokvija piše da je 23.11. u 09:11 što čisto sumnjam..
Pišu li redovni i izvanredni studenti zajedno ili ne?
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U koliko sati je kolokvij iduću srijedu? Pri prijavi kolokvija piše da je 23.11. u 09:11 što čisto sumnjam..
Pišu li redovni i izvanredni studenti zajedno ili ne?
Buduci da tako pise, pretpostavljam sa je u 9? :eek:
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu rekli na predavanju kako će izgledati kolokvij za izvanredne?
Koliko pitanja i koliko dugo se piše?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Objavljeno na stranicama katedre: Kolokviji će se održavati u onom terminu i u vrijeme u kojem bi se održavala predavanja; redoviti studenti u 14h, a izvanredni studenti u 18h.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je profesor Bonačić počeo držati drugi dio predavanja za izvanredne ili je još uvijek prof Dragičević?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je profesor Bonačić počeo držati drugi dio predavanja za izvanredne ili je još uvijek prof Dragičević?
Bonačić slomio nogu i završio u bolnici. Predavanje nam je jučer držao Josipović, pričao o Maresti protiv Hrvatske. Tako da još ne znamo točnu literaturu niti kako će izgledati drugi kolokvij.
Nego, dogovorili smo se da ćemo pokušati pomaknuti drugi kolokvij za tjedan, dva ranije da nam nije sve u isto vrijeme krajem siječnja.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
"Na zamolbu studenata, drugi kolokvij iz prekršajnog prava za izvanredne studente održat će se tjedan dana ranije,18. siječnja 2017. u redovitom terminu predavanja za izvanredne studente."
[DOUBLEPOST=1482832255,1482311691][/DOUBLEPOST]Molim kolege koji idu na predavanja kada saznaju točno što će biti na 2.kolokviju za izvanredne da napišu ovdje na forumu.
Hvala
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
"Na zamolbu studenata, drugi kolokvij iz prekršajnog prava za izvanredne studente održat će se tjedan dana ranije,18. siječnja 2017. u redovitom terminu predavanja za izvanredne studente."
[DOUBLEPOST=1482832255,1482311691][/DOUBLEPOST]Molim kolege koji idu na predavanja kada saznaju točno što će biti na 2.kolokviju za izvanredne da napišu ovdje na forumu.
Hvala
Ispit će biti esejskog tipa, većina pitanja bit će s onog popisa pitanja - stavljena su i u repozitorij, a nešto će biti ipak malo zahtjevnije, tj. izvan popisa - npr. neki primjer pa trebaš promisliti i povezati. Za prolaz bi pitanja svakako trebala biti dovoljna.
Opet se treba prijaviti za kolokvij. Nije uvjet za polaganje, ali važno je radi objave rezultata jer će svatko vidjeti samo svoje rezultate.
Za vrijeme polaganja je rekao da će valjda biti u 18:00, ali da će objaviti.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Puno hvala na informaciji!
[DOUBLEPOST=1484290630,1484221345][/DOUBLEPOST]Vi koji idete da li možete prijaviti 2. kolokvij na stranici katedre?
Ja ne mogu. Prvi sam uredno prijavila, ali kada se ulogiram sada za drugi nemam opciju "prijavi"...
 

maarijaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučer sam se uredno prijavila - "Kada odete na katedru Prekršajnog i ulogirate svojom AAI lozinkom ponudit ce vam opciju kolokvija"
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Puno hvala na informaciji!
[DOUBLEPOST=1484290630,1484221345][/DOUBLEPOST]Vi koji idete da li možete prijaviti 2. kolokvij na stranici katedre?
Ja ne mogu. Prvi sam uredno prijavila, ali kada se ulogiram sada za drugi nemam opciju "prijavi"...
Niti ja nemam opciju prijavi, a ulogirala sam se s AAI lozinkom...
Na svu sreću prijava nije uvjet za izlazak na kolokvij, pa mu u srijedu možemo reći za problem.
[DOUBLEPOST=1484495905][/DOUBLEPOST]Sad sam skužila u čemu je stvar! Treba otići na predmet baš za specijalistički diplomski, a ne studij prava! Kako su literaturu za ispit stavljali samo gore u repozitorij za pravnike nisam niti otvarala našu stranicu predmeta.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit će biti esejskog tipa, većina pitanja bit će s onog popisa pitanja - stavljena su i u repozitorij, a nešto će biti ipak malo zahtjevnije, tj. izvan popisa - npr. neki primjer pa trebaš promisliti i povezati. Za prolaz bi pitanja svakako trebala biti dovoljna.
Opet se treba prijaviti za kolokvij. Nije uvjet za polaganje, ali važno je radi objave rezultata jer će svatko vidjeti samo svoje rezultate.
Za vrijeme polaganja je rekao da će valjda biti u 18:00, ali da će objaviti.
Znaci nece biti kao 1.kolokvij, odnosno na zaokruzivanje?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je kolokvij sutra u 18h?
Upravo sam htjela postaviti isto pitanje jer kod prijave kolokvija stoji 14:00!
[DOUBLEPOST=1484723560,1484723390][/DOUBLEPOST]
Znaci nece biti kao 1.kolokvij, odnosno na zaokruzivanje?
Niti prof još nije bio siguran kako će koncipirati ispit, da li će biti 5 pitanja svaki po 2 boda ili 10 pitanja po jedan bod. Nešto je spominjao da će dio možda biti na zaokruživanje, ali većina esejskih. Tako da zapravo ne znamo kako će točno izgledati.
[DOUBLEPOST=1484731532][/DOUBLEPOST]Redoviti studenti polažu u 14:00 jer im je to termin predavanja, ali kaj je s nama izvanrednima? Prošli put su stavili obavijest da izvanredni polažu u svom terminu predavanja, no ovaj put za sada još nema nikakve obavijesti. Možda drugi kolokvij pišemo svi zajedno.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks