AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prekid studiranja, zamrzavanje godine, pauziranje, nastavak nakon prekida/pauze

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.

mewlanie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nakon pada prve godine zeljela bih godinu dana na faksu zamrznuti da mogu zadrzati studentska prava. u kojem roku i kako je to moguce napraviti i da li zamrzavanje uopce zadrzavam studentska prava? naime bitno mi je samo zadrzavanje zdravstvenog osiguranja pa ako netko nesto zna o tome..
 

martina_sk

Administrator
nakon pada prve godine zeljela bih godinu dana na faksu zamrznuti da mogu zadrzati studentska prava. u kojem roku i kako je to moguce napraviti i da li zamrzavanje uopce zadrzavam studentska prava? naime bitno mi je samo zadrzavanje zdravstvenog osiguranja pa ako netko nesto zna o tome..
sve se molbe mogu podnesti do 30.9. i vjerujem da nemaš studentska prava osim ako nije neki opravdani razlog zamrzavanja ali provjeri to u referadi sve. ugl, ako se prijaviš na zavod kao nezaposlen onda imaš preko države osnovno zdravtsveno osiguranje tako da se ne moraš brinuti da li ćeš imati studentska prava ak zamrzneš godinu.
 

Plavuša

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
izvanredni sam ove godine necu nastavit studij dal da se upisem prek studomata a ne uplatim il uopce da se ne upisem ni preko studomata.. kako to ide sa molbom prilikom ponovnog upisa ili se treba zamrznut godina ako itko sta zna bila bih zahvana na informacijama
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Studomat

Izvanredni sam student i nisam uspjela do 30.9. Izvrsiti upis na studimatu gdje da se javim?

Pozdrav imam isti slucaj sada kao i ti kako si ga sredila molim te reci mi?

Koji je mail od sanje u referadi?
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Studomat

Imate od danas posebnu temu o tome

Jucer sam predala molbu, uplatnicu za molbu, index, na listu papira predmete koje zelim upisati u zimskom semestru i skolarinu sa upisninom za naknadan upis jer se nisam upisala na vrijeme preko studomata i u referadi na moje pitanje kad da ocekujem rjesenje dobila odgovor da pratim na obavjesti na webu.

Eto za slicne slucajeve u buducnosti
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Studomat

Izvanredni sam student i nisam uspjela do 30.9. Izvrsiti upis na studimatu gdje da se javim?

Pozdrav imam isti slucaj sada kao i ti kako si ga sredila molim te reci mi?

Koji je mail od sanje u referadi?
u referadu. platit ćeš ekstra mislim 300 kuna i pisati njima neku njihovu "molbu".
 

fakin

Super Moderator
a zovi referadu iako u vrijeme upisa nisu velike šanse da će ti se netko javiti.

Tomislav Koščak – voditelj studentske referade - soba br. 8/ I. kat tel. 01/4890 218
Sanja Storjak, soba 14/I. kat tel: 01/4890 226
 

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal je netko pisao molbu za mirovanje studijske godine? dal se zna kako su riješili?
moja za mirovanje godine je riješena i odobrena, beba do godine dana.. pošalji mail sanji da provjeriš, meni je odgovorila.. jucer sam bila na faxu i sve riješila :)

čl. 50.

(1) Na zahtjev studenta njegove obveze miruju za vrijeme služenja vojnog roka, za vrijeme trudnoće studentice i do godine dana starosti djeteta.

(2) U slučaju spriječenosti u ispunjavanju studentskih obveza zbog teže bolesti koja je trajala duže od tri mjeseca i ako je ta bolest takve prirode da je studenta onemogućavala u izvršavanju njegovih studentskih obveza, može mu se odobriti mirovanje studentskih obveza.

(3) U drugim osobito opravdanim slučajevima na zahtjev studenta dekan može odobriti mirovanje obveza.

(4) Vrijeme mirovanja ne računa se u vrijeme trajanje studija.

(5) Za vrijeme mirovanja obveza student može polagati ispite ako je za polaganje tih ispita ispunio uvjete.

(6) Ako je za vrijeme mirovanja obveza došlo do promjene u studijskom programu i izvedbenom planu nastave, student može nastaviti studij prema važećem studijskom programu i izvedbenom planu nastave.
 

goga

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moja za mirovanje godine je riješena i odobrena, beba do godine dana.. pošalji mail sanji da provjeriš, meni je odgovorila.. jucer sam bila na faxu i sve riješila :)

čl. 50.

(1) Na zahtjev studenta njegove obveze miruju za vrijeme služenja vojnog roka, za vrijeme trudnoće studentice i do godine dana starosti djeteta.

(2) U slučaju spriječenosti u ispunjavanju studentskih obveza zbog teže bolesti koja je trajala duže od tri mjeseca i ako je ta bolest takve prirode da je studenta onemogućavala u izvršavanju njegovih studentskih obveza, može mu se odobriti mirovanje studentskih obveza.

(3) U drugim osobito opravdanim slučajevima na zahtjev studenta dekan može odobriti mirovanje obveza.

(4) Vrijeme mirovanja ne računa se u vrijeme trajanje studija.

(5) Za vrijeme mirovanja obveza student može polagati ispite ako je za polaganje tih ispita ispunio uvjete.

(6) Ako je za vrijeme mirovanja obveza došlo do promjene u studijskom programu i izvedbenom planu nastave, student može nastaviti studij prema važećem studijskom programu i izvedbenom planu nastave.
Pozdrav,

U istoj sam situaciji, samo se meni Tomislav ne javlja niti na mail, niti na telefon. A jesi li se ti upisala preko studomata do 30.09.?


Hvala.
 

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

U istoj sam situaciji, samo se meni Tomislav ne javlja niti na mail, niti na telefon. A jesi li se ti upisala preko studomata do 30.09.?


Hvala.
ja sam bila osobno i Tomislav mi je osobno sve objasnio. Upisala sam se preko studomata onako kako mi je nudilo, predmete sa trece koje inace preko mirovanja nisam trebala do 30.9.. Rekao mi da ce poslije biti ispravljeno, i tako je i bilo. Sad su mi u studomatu samo ispiti koje sam trebala upisati s mirovanjem, znaci samo odslusani.
 

Noemi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima!:D Zavrsila sam prvu godinu studija. Upisala sam drugu, nisam polozila puno ispita i trebala bih je obnavljati. Medjutim, sad kad je bio upisni rok 01.10.2015., nisam dolazila na upis jer zelim pauzirati ovu godinu. Ako netko moze da mi kaze hoce li se meni uzimati u obzir zavrsena prva godina studija, tako da mogu nastaviti 2. godinu ili ide sve ispocetka? :-D I treba li index nositi na referadu da zamrznu tu 1. godinu koja je zavrsena? :oops:
 

teja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Studomat

Imate od danas posebnu temu o tome

Jucer sam predala molbu, uplatnicu za molbu, index, na listu papira predmete koje zelim upisati u zimskom semestru i skolarinu sa upisninom za naknadan upis jer se nisam upisala na vrijeme preko studomata i u referadi na moje pitanje kad da ocekujem rjesenje dobila odgovor da pratim na obavjesti na webu.

Eto za slicne slucajeve u buducnosti
daj mi molim te reci gdje si uzela tu molbu i jel još uvijek 150 kn naknadni upis?
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
daj mi molim te reci gdje si uzela tu molbu i jel još uvijek 150 kn naknadni upis?


Molbu ili uzmes u knjizari pravnog ili isprintas formular (medju obrascima sa strane) sa stranice pravnog za sve molbe je isti formular naravno gore samo pise molba
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks