AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prekid studiranja, zamrzavanje godine, pauziranje, nastavak nakon prekida/pauze

meerkat

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima! Nedugo nakon upisa na javnu upravu sam se zaposlio i jednostavno nisam imao vremena za redovito ucenje , ispite itd ( izgovori )
Nakon slavno polozenog ispita sam odlucio " pauzirati " jednu godinu ( ostavio sam papire na faksu ) i to je bilo to. Sad vidim da za nastavak studija moram pisati molbu u rujnu
Koje su sanse odbijanja/priznavanja molbe ? Da li je to formalnost ili lutrija ?
 

matkomm

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vanredni sam student i zelim pauzu. Znaci jednostavno se ne pojavim na upisu i to je to? Kada budem htio nastaviti studij, dođem na upis i platim i nastavljam tamo gdje sam stao?
A u slučaju da se ispisem, hocu moći nastaviti ili sve ispočetka ?
 

Komentatorica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, ne znam gdje bih postavila pitanje pa evo nadam se da nisam puno pogriješila..
Zanima me ima li tko iskustva sa prebacivanjem nakon 1. god. iz Osijeka sa Stručnog upravnog studija na Javnu upravu u Zg? Je li uopće izvedivo, ako da što je potrebno?
Hvala puno :)
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima..izvanredni sam student i nisam produživala godinu,odnosno upisivala ništa zadnje 3-4 godine , a ostala su mi 3 ispita..zanima me da li mogu samo upisati na jesen godinu ,to što mi je ostalo, i time aktivirati status ili sam izgubila pravo studiranja ? znam da je uvijek bilo bitno samo upisati na jesen i aktivira se odmah ( neznam da li šta mijenjano ) ?
 

iva1401

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima..izvanredni sam student i nisam produživala godinu,odnosno upisivala ništa zadnje 3-4 godine , a ostala su mi 3 ispita..zanima me da li mogu samo upisati na jesen godinu ,to što mi je ostalo, i time aktivirati status ili sam izgubila pravo studiranja ? znam da je uvijek bilo bitno samo upisati na jesen i aktivira se odmah ( neznam da li šta mijenjano ) ?
[DOUBLEPOST=1535452437,1535452359][/DOUBLEPOST]Pozdrav kolegice, ja imam istu situaciju. Zvala sam referadu i slala mailove ali nisam uspjela nista saznati jesi ti isla uspjela saznat kako to ide nakon pauze??
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna šta se piše napisati u zamolbu kada nemamo potpis iz nekog predmeta? i do kada se to treba predati?
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
[DOUBLEPOST=1535452437,1535452359][/DOUBLEPOST]Pozdrav kolegice, ja imam istu situaciju. Zvala sam referadu i slala mailove ali nisam uspjela nista saznati jesi ti isla uspjela saznat kako to ide nakon pauze??
Da li si uspjela šta riještiti po ovom pitanju ? Meni je bilo rečeno da odem do Sanje u referadu, ali opet odgađam godinu nažalost ..nadam se da ću imati sreće dogodine..
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna šta se piše napisati u zamolbu kada nemamo potpis iz nekog predmeta? i do kada se to treba predati?
Zbog npr. bolesti. Donosiš molbu kad nosiš indeks i uplatnice. Nakon upisa u studomatu do 30.9., nosiš sve to u referadu, do 1.10. možeš predati. Sve piše na webu.
 

lili.k

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
ima li možda netko novijih iskustava u vezi nastavka studiranja nakon dužeg vremena (10 godina).. Može li se molba za nastavak studiranja predati poštom ili treba osobno donijeti u referadu? I ima li ovdje koga kome je molba uvažena i da je nastavio studij??
 

Nataša S

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
ima li možda netko novijih iskustava u vezi nastavka studiranja nakon dužeg vremena (10 godina).. Može li se molba za nastavak studiranja predati poštom ili treba osobno donijeti u referadu? I ima li ovdje koga kome je molba uvažena i da je nastavio studij??
eto ja :)
ok nije baš bilo 10 godina, ali bilo je blizu :)
najbolje nazovi Sanju Storjak i ona će ti sve reći, maximalno izlazi u susret
 

KristinaM

Izvanredni
[DOUBLEPOST=1535452437,1535452359][/DOUBLEPOST]Pozdrav kolegice, ja imam istu situaciju. Zvala sam referadu i slala mailove ali nisam uspjela nista saznati jesi ti isla uspjela saznat kako to ide nakon pauze??
Sigurno niste izgubile pravo studiranja, vjerojatno trebate samo upisati te preostale predmete kad bude upis u 9. mj. ali najbolje vam je otići osobno tamo i pitati, najbolje gđu. Sanju Storjak, ona je nekako najljubaznija i najviše ide na ruku studentima.
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
ima li možda netko novijih iskustava u vezi nastavka studiranja nakon dužeg vremena (10 godina).. Može li se molba za nastavak studiranja predati poštom ili treba osobno donijeti u referadu? I ima li ovdje koga kome je molba uvažena i da je nastavio studij??
Meni je molba bila uvažena i nastavila sam studij. (nije bila pauza od 10god jedino) :) Inače molbe se predaju krajem 9. mjeseca tako da dobro gledaj web stranicu faxa. Tamo će objaviti upise za novu godinu i kada se mogu predati molbe za nastavak studija.

Ja sam osobno predala teti Sanji u referadi i bila je i više nego ljubazna. Njezin mail je [email protected] i jako brzo na njega odgovara, pa je evo možeš pitati ako slučajno nećeš znat nešto. :)
 

cicavlado098

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, ponavljač sam prve godine na feritu u Osijeku, volio bi se prebaciti na umjetničku akademiju na smijer tambure. Zanima me hoću li zadržati prava studenta kada se upišem na akademiju nagodinu ako ovu godinu uzmem pauzu i pripremam se za akademiju?
 

mape5

Super Moderator
Pozdrav, ponavljač sam prve godine na feritu u Osijeku, volio bi se prebaciti na umjetničku akademiju na smijer tambure. Zanima me hoću li zadržati prava studenta kada se upišem na akademiju nagodinu ako ovu godinu uzmem pauzu i pripremam se za akademiju?
prvo provjeri kod sebe u referadi oni bi morali znati točne informacije.
 

lili.k

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je molba bila uvažena i nastavila sam studij. (nije bila pauza od 10god jedino) :) Inače molbe se predaju krajem 9. mjeseca tako da dobro gledaj web stranicu faxa. Tamo će objaviti upise za novu godinu i kada se mogu predati molbe za nastavak studija.

Ja sam osobno predala teti Sanji u referadi i bila je i više nego ljubazna. Njezin mail je [email protected] i jako brzo na njega odgovara, pa je evo možeš pitati ako slučajno nećeš znat nešto. :)

Hvala ti puno na odgovoru!
[DOUBLEPOST=1567407607,1567407561][/DOUBLEPOST]
eto ja :)
ok nije baš bilo 10 godina, ali bilo je blizu :)
najbolje nazovi Sanju Storjak i ona će ti sve reći, maximalno izlazi u susret
Hvala! :)
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako se zamrzne godina, da li se ponovo placa skolarina ili ne? Ima neko frisku informaciju ili iskustvo? Unaprijed hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks