AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi jel netko zna koliko je važno doć danas na predavanje iz nomotehnike ? oće li profesor zapisivat i da li je to uvjet za prolaz ili ne . Please neka netko što prije odgovori
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi jel netko zna koliko je važno doć danas na predavanje iz nomotehnike ? oće li profesor zapisivat i da li je to uvjet za prolaz ili ne . Please neka netko što prije odgovori
mene isto to zanima.. jučer nisam bila na vježbama, pa dal mi ima smisla danas doći???

ok, očito nitko ne odgovara, pa neću ni danas ići na vježbe. samo ovdje javite - koji ste bili na nomotehnici danas, što točno treba osim tog nekog zadatka??? jel ima usmeni?
 

felicity

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko moze napisati kad pocinje predavanje?zanima me dal sad u cetvrtak je predavanje upravno postupovno ili tek drugi tjedan?
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo predavanje iz UPP se odnosi na redovne studente??? jer mi izvanredni smo već imali ta predavanja?? I jel se zna kad ćemo mi- izvanredni imat nova predavanja???
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li je tko načuo kada bi mogla biti predavanja iz predmeta smjera i izbornih za izvanredne? Ima li šanse da budu sad krajem 1. , početkom 2. mjeseca ?
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li je tko načuo kada bi mogla biti predavanja iz predmeta smjera i izbornih za izvanredne? Ima li šanse da budu sad krajem 1. , početkom 2. mjeseca ?
Ja nisam ništa čula, ali predavanja iz predmeta su prošle godine počela negdje u 4 mj.
Tak da ja mislim da neće još u 1. ili 2. početi.
 

ljubeeee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
heej pozz..
ja sam prva godina,i nesto me zanima a vi ste stariji,iskusniji..pa ak bi mi mogli pomoci?
zanima me u vezi ispita iz engleskog,posto ja ne znam dobro engleski,jel ga veliki problem naucit i polozit ispit?ili da idem na kakve instrukcije?eto..hvala unaprijed..pozz
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nikakve instrukcije ti nisu potrebne ... gramatiku i ak padneš možeš ispit proć , a lekcije možeš naučit u 10 dana
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jutro. Jel može netko tko je na faxu pogledat kad počinje druga grupa predmeta predavanja za izvanredne studente III godina??? Navodno je izvješeno.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je izvješeno je ... žurila sam pa nisam prepisala ali mislim da ti počinje početkom drugog mjeseca ... znam da je 10. i 11.2. Europsko upravno pravo i 16. i 17. je građevinsko .
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna netko kad počnu predavanja za međunarodno upravni smjer?? Ima li koja dobra duša na faxu pa da malo baci oko??
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
AHA, pa ako netko zna predmete neka slobodno napiše??? Mene konkretno zanima: pravo EU, poredbeno ustavno pravo, izborni sustavi, socijalna politika - ima kaj od toga??
A vjerujem da bi i drugima pomoglo.:worshippy::thumb22:
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Predavanja za izvanredne studente 3.godine!!!
Dvorana 9

Međunarodni smjer

Pravo EU 26.,27.2.2009.
Poredbeno ustavno 2. i 3.3.2009.
Konzularno 4. i 5.3.2009.


Organizacijsko-menadžerski smjer
Od 2.2. do 9.2

Upravno pravni
od 10.2 do 17.2.

upravno ekonomski
18.2. do 25.2


(nisam točno te zapisala jer sam ja međunarodni...nadam se da će vam i ovo pomoći!)


e-uprava 6. i 9.3.2009.
javne politike 10.i 11.3.2009.
socijalna pol. 17. i 18.3.
izborni sustavi 1. i 2.4.
pravo okoliša 12., 16.3. i 9.4.
upravljanje zapisima 19.,20.,23.3.
zemljišnoknjižno 24. i 25. 3.
policijsko 30. i 31.3.
komunalno 3. i 6.4.
povijest hrv uprave 7. i 8.4.


sva pred su u 17 h
 

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li posotje predavanja za upravno postupovno; inace imam jos 2 ispista iz 2 godine; stari program; izvaredni student
 

ellena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko zna koji dan su predavanja za izvanredne iz Europskog upravnog prava (upravno-pravni smjer)?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks