AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas na oglasnoj ploči u Gundulićevoj 10, izvješen je raspored predavanja za IZVANREDNE STUDENTE - za III godinu - Stručnog studija javne uprave - bolonja - predavanja se održavaju u Gundulićevoj 10, dvorana IX/I kat i to u terminu od 17h do 21h, slijedi:
1.12. do 3.12.2008. Upravno postupovno pravo
4.12. do 8.12.2008. Vježbe UPP-a
9.12. do 11.12.2008. Lokalna samouprava
15.12. do 16.12.2008. Informatička radionica
17.12.do 18.12.2008. Nomotehnika

To je to, uz pozdrav
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Help! Jel neko zna kak izgledaju vježbe iz informatike za bolonjce? Kaj se dobi potpis nakon ta dva dana il kaj?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Help! Jel neko zna kak izgledaju vježbe iz informatike za bolonjce? Kaj se dobi potpis nakon ta dva dana il kaj?
bolonjcima (redovnim) je cilj dobiti samo potpis iz informatike,
ne postoji nikakav ispit. sad.. pretpostavljam da je tako i za izvanredne.
 

Đivo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam mogla bit na tim predavanjima pa me zanima kaj sa vježbama iz upp-a?
Znam da se ne može na ispit bez toga?
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam mogla bit na tim predavanjima pa me zanima kaj sa vježbama iz upp-a?
Znam da se ne može na ispit bez toga?
Dva dana smo vježbali pisanje zaključka i rješenja, a treći dan smo isto to pisali za ocjenu. Mi bolonjci dobili smo potpis prof.Šikića i ocjenu (ugl.izvrstan), a po starom programu mislim da su dobili žig i "zadovoljio".
Da, te su vježbe uvjet za izlazak na ispit.

Piše ti sve u temi "upp". Mislim da ti trebaš prof.Šikiću na konzultacije po onih 12 akata koje moraš izraditi.
 

lara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas idem na predavanja iz predmeta informatička radionica. Zanima što ćemo raditi. Nadam se potpisu.
 

lavica1010

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da se nomotehnika rješava jedno vrijeme, bar su tako ovi prije nas, al kako to ide kod nas nikad se ne zna jer uvijek nešto novo.
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam jučer bila na predavanju iz informatike.. jel mogu danas doći po potpis, jel treba nešto još osim potpisa? šta se zapravo radi na toj informatici??? (oprostite na glupom pitanju, al stvarno ne znam..)
 

gea.fax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne treba ti ništa jer smo samo pretraživali internet stranice tipe ministarstv, porezna uprava, središnji državni ured i tako to. međutim morali smo se potpisati na list to je bio na predavanju a to ćemo i danas pa tek onda potpis na osnovu toga. probaj doći i zamoliti da ti da potpis.reci da nisi mogla zbog posla, ili već nešto smisli.
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo za one koji će druge godine odrađivati vježbe iz informatike:

1.dan: Pregled i snalaženje u elektroničkim oblicima registara (digitalne zemljišne knjige, katastar, registri intelektualnog vlasništva...), te pregled e-adresa vlade (ministarstva, Središnji državni ured za e-Hrvatsku)
Trebalo se potpisati na papir da si prisustvovao.

2.dan: Snalaženje na internet stranicama "Narodnih novina" i Hidre.
Zadatak 1:
- sa stranica NN pronaći koliko je puta mijenjan Obiteljski zakon, koliko članaka ima Zakon o elektroničkim komunikacijama, koje godine je zadnji put izmijenjen Kazneni zakon, u kojem je broju NN objavljena Konvencija o kibernetičkom kriminalu, kako glasi odredba čl.5 Zakona o elektroničkom potpisu
-u Registru žigova pri zavodu za intelektualno vlasništvo naći-tko je nositelj žiga "Jana", te kojih je još žigova nositelj isti subjekt koji posjeduje žig "Jana"

Zadatak 2:
-na stranicama Hidre pronaći Prijedlog (nacrt) Zakona o autorskom pravu, te prijedlog njegovih izmjena i dopuna (poslati mailom kao attachment)
I jedan i drugi zadatak trebalo je mailom poslati na [email protected], nakon čega nas je prof.prozivao na temelju pristiglih mailova, da dođemo po već prije potpisane indekse (dakle, formalnost, ali mora se odraditi)
 

tea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li mozda netko zna koliko se puta moza izostati s informatike???da li netko zna kako je to islo prosle godine(jel je prof. gledao izostanke)...ja sam po bolonji...unaprijed hvala
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dobila sam potpis, nisu ni provjeravali tko je bio na prvom predavanju a tko ne tako da su svi dobili potpis.. što se tiče onih koji nisu uspjeli jučer doći, ne znam kako s potpisima, vjerojatno ćete se morati konzultirati s profesorom..
 

tea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dobila sam potpis, nisu ni provjeravali tko je bio na prvom predavanju a tko ne tako da su svi dobili potpis.. što se tiče onih koji nisu uspjeli jučer doći, ne znam kako s potpisima, vjerojatno ćete se morati konzultirati s profesorom..
to vrijedi za izvanredne???jer ja sam redovna:dry:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks