AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da se na vježbama ipak mora biti ... za ove ostale valjda vrijedi da možeš i prije predavanja... ko zna ???
 

chepka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A kak se pojavit na ispitu prije predavanja, kad npr. za upravno postupovno treba prije ispita riješit i neke vježbe?? Dal se može to na konzultacijama riješiti???
izvanredni vjezbe odradjuju tako da odu za vriejme konzult. kod sikica ili asistenata po zadatak. kad njega rjesis otfuras ga nazad i dobijes potpis u index. onda mozes na ispit. sve u svemu predavanja izvanrednima nisu uvjet.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne , mislim da u 11 nema za nas ... ja živim u nadi da će se udostojit bar stavit nešto u 1. mjesecu a ne čekat tam treći . Za neke predmete ( izborne ) prošle godini nije ni bilo predavanja. Mislim...mogli bi nam dat bar te vježbe ...
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A bože ti dragi, to znači ak nema predavanja za izborne predmete možemo ih ići polagat bilo kad ili moramo lovit profesore prije, pa da nas zapišu za ispit, jel tako???
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja mislim da možeš bilo kad ... al za svaki slučaj ... pametno je otić na konzultacije... netko je tu na forumu napisao da se čak i vježbe mogu riješit putem konzultacija da nije potrebno čekat kad će bit ...
 

Katrin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A bože ti dragi, to znači ak nema predavanja za izborne predmete možemo ih ići polagat bilo kad ili moramo lovit profesore prije, pa da nas zapišu za ispit, jel tako???
Hellou! u biti ako u drugom semesru neće biti organizirana predavanja za tvoj izborni predmet(a neće biti organizirana ako se nije prijavilo 5-ero ljudi za njega), onda taj isoit možeš ići polagati kad god..
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemoj me zezat da nam predavanja počinju. Valjda smo im već jakoo dosadni pa su nam morali to ostvariti... zahvaljujem na informaciji
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A ja baš mislila napisati ljudima kad su predavanja,a naša Ivy je to već riješila...

A vidimo se onda na predavanjima ljudi!!!
 

Manuela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima jel mogu ići na vježbe i dobiti potpise iako mi je ostao još jedan predmet iz 2. godine?
 

lavica1010

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mi izvanredni ne moramo obavezno ići na vježbe- možete otić prof. na konzulatcije i tamo dobiti zadatak- vježbu, to riješiti donesete profesoru i tek onda na ispit kad vježbe položite
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks