AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja za treću godinu

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej jel mi netko može reći kad su ove godine počela predavanja za izvanredne studente i da li možemo mi polagat ispite i prije nego odslušamo predavanja, ili barem vježbe iz nomotehnike i upr. postupovnog???
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej jel mi netko može reći kad su ove godine počela predavanja za izvanredne studente i da li možemo mi polagat ispite i prije nego odslušamo predavanja, ili barem vježbe iz nomotehnike i upr. postupovnog???
Hej,dolje niže pod ovom temom ti piše o predavanjima,počela su u prvom mjesecu,(cura je napisala cijeli raspored).ispiti se polažu kada se oslušaju predavanja.
 

tea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima...da li mi netko moze reci na koja se predavanja obavezno mora ici,a na koja ne??
unaprijed hvala
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, da li je netko bio na predavanjima iz Lokalne samouprave za izvanredne, prošle godine? Da li traže da izvanredni odslušaju predavanja prije polaganja?
 

janjaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
predavanja pocinju 6.10..raspored je na oglasnoj ploci...

pozdrav svima...da li mi netko moze reci na koja se predavanja obavezno mora ici,a na koja ne??
unaprijed hvala
upp,informatika,nomotehnika,vjezbe iz upp,to je sigurno da moras ici,a za izborne neznam koje si uzela..
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav.. Zamolila bih dobru dušu da stavi raspored predavanja za treću godinu? Konkretnije, zanimaju me predavanja s međunarodno upravnog smjera ( POREDBENO USTAVNO PRAVO ) ? Hvala!!!:blushed:
 

cedevita

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav.. Zamolila bih dobru dušu da stavi raspored predavanja za treću godinu? Konkretnije, zanimaju me predavanja s međunarodno upravnog smjera ( POREDBENO USTAVNO PRAVO ) ? Hvala!!!:blushed:
evo dobre duše :)

PONEDJELJAK 8.50- 10.45 -- europsko upravno pravo
10.50- 12.25- - poredbeno ustavno pravo
13.20- 14.05 -- konzularno pravo

UTORAK 8-9.35 -- višestupanjska uprava i reg.razvoj
16.30- 18.05 građevinsko upravno pravo

SRIJEDA 8-9.35 Teorija organizacije
10- 11.35 Ekonomija javnog sektora
11.40-13.15 -- Ekonomika poduzeća
13.20-14.55 NOMOTEHNIKA (5 puta po 2 sata)
INFORMATIČKA RADIONICA- srijeda 17-19h TMT14/1

ČETVRTAK 8-10.45 -- Upravno postupovno pravo
10.50-12.25 -- komparativna javna uprava
12.30- 14.05 --- javni menadžment

PETAK 8.50- 10.45 -- Javne službe
10.50- 12.25 -- pravo EU
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
cedevita- zahvaljujem na rasporedu, ali mene zanimaju predavanja za izvanredne, jel to neko zna.Jer ne vjerujem da imamo svi zajedno- jer koliko vidim da su ova ujutro, a mi većinom imamo popodne 17-21h

Ma valja neka dobra duša zna i podatke za izvanredne, jer mi je malo glupo da i mi izvanredni imamo tako raspoređena predavanja- ujutro...neki rade...HVALAAAA
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala Ivy- baš sam si i ja tako mislila...e a kako vama počinje 6.10, pa bilo bi lijepo ako bi netko mogao poslje predavanja napisat onda i nama literaturu, jer pitaj boga kad ćemo mi imat predavanja, pa da znamo i možemo lagano učit...poredbeno ustavno, konzularno, upravno postupovno, pravo EU, te vježbe nomotehnika i informatika (kaj se tu radi...) BILA BI JAKO ZAHVALNAAAA!!!:worshippy::Hail:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala Ivy- baš sam si i ja tako mislila...e a kako vama počinje 6.10, pa bilo bi lijepo ako bi netko mogao poslje predavanja napisat onda i nama literaturu, jer pitaj boga kad ćemo mi imat predavanja, pa da znamo i možemo lagano učit...poredbeno ustavno, konzularno, upravno postupovno, pravo EU, te vježbe nomotehnika i informatika (kaj se tu radi...) BILA BI JAKO ZAHVALNAAAA!!!:worshippy::Hail:
Monika, popis literature se nalazi u vodiču, pa pogledaj tamo, jer nitko posebno ne govori koja je potrebna literatura, to se po njima podrazumijeva jer je navedeno u vodiču; a zna se dogoditi da bude izmijenjena, no ako se netko od prof. posebno izjasni, stavit ću na forum ... :laughing:

Asistent Šikić je jutros na predavanju rekao popis literature za upravno postupovno pravo : standardno, Borkovićeva knjiga, samo poglavlja o upravnom postupku i o upravnom sporu, te zakoni : Zakon o općem upravnom postupku, Zakon o upravnim sporovima i Prekršajni zakon od čl. 82. do kraja.
Naglasio je kako je potrebno biti na 75 % predavanja da bi se moglo prisustvovati kolokviju, ali i da bi se dobio potpis.
Inače, kolokvij bi se trebao održati u siječnju i obuhvaćao bi samo Zakon o općem upravnom postupku, a drugi dio bi bio preostala građa, te bi tada bio i pismeni i usmeni.
Od sljedećeg puta očekuje veću posjećenost predavanju i slat će listu za potpisivanje, što danas nije...
 

Lil_Bee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mene zanima, ako netko zna, ako uzmemo za izborne predmete neki predmet iz ovih smjerova, kada to odslušavamo? mislim, pošto je to u ljetnom semestru, da li će nam i onda biti organizirana predavanja iz tih predmeta, ili bi to trebali sad odslušat u zimskom? i ako netko zna, kad se upisuje parcijala, dal se mogu upisati vježbe iz upp-a ako se ne upiše baš sam predmet? znam da ako upišemo predmet moramo i vježe, ali me zanima dal možemo vježbe samo bez predmeta.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mene zanima, ako netko zna, ako uzmemo za izborne predmete neki predmet iz ovih smjerova, kada to odslušavamo? mislim, pošto je to u ljetnom semestru, da li će nam i onda biti organizirana predavanja iz tih predmeta, ili bi to trebali sad odslušat u zimskom? i ako netko zna, kad se upisuje parcijala, dal se mogu upisati vježbe iz upp-a ako se ne upiše baš sam predmet? znam da ako upišemo predmet moramo i vježe, ali me zanima dal možemo vježbe samo bez predmeta.
izborne slušaš onda kada se predavanja održavaju.
npr. ako uzmeš izborni ''poredbeno ustavno pravo''
slušaš ga ovaj semestar, iako se vodi pod ljetni.
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej, opet ja, nekaj je pisalo da bi predavanja za izvanredene mogla počet 3.11... jel ima tko kakvu informaciju???
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se zna kada počinju predavanja za izvanredne ? I da li se može otić na ispit prije nego kao odslušamo ta dva pišljiva dana predavanja koja ima ?

Vidla sam da su prošle godine predavanja prva bila tek u prvom mjesecu ... što znači da mi možemo s faksom počet od drugog mjeseca ... mislim kaj bi do tad trebali raditi ? pa jel znate dal se na neki ispit može izać i prijevremeno ?
 

jaasmiinaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene zanima dal je obavezno ići na nomotehniku jer nisam u mogućnosti ići do 5 pa me zato zanima..dali će mi faliti ti potpisi?
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A kak se pojavit na ispitu prije predavanja, kad npr. za upravno postupovno treba prije ispita riješit i neke vježbe?? Dal se može to na konzultacijama riješiti???
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks