AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

hrgolina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima!
Zanima me kako su organizirana predavanja za izvanredne studente i mora ih se obavezno odraditi?
Pitam jer nisam iz Zg, morala bih putovati....
Hvala ;)
 

brineta12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko zna za izvanredne studnete da li sad kod upisa u zimski semestar druge godine specijalističkog treba imati skupljeno 50 ecta a 10 prenosimo ili se drugacije racuna posto ne upisujemo cijelu godinu odjednom?
 

tamm

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi svi, ako netko može odgovoriti: naime, odlučila sam upisati još ove dvije godine faksa kao izvanredan student. problem je što radim i posao mi je tako koncipiran da za vrijeme radnog vremena ne mogu izlaziti na ispite. nije mi jasno, ako sam izvanredan, zašto ispiti nisu npr. iza 16,00h? Koliko čitam po forumu, jedan dan je pismeni, a za dan ili dva usmeni. Meni poslodavac neće tolerirat toliko izbivanje iz ureda (još ako padnem, moram opet tražiti slobodno). kako se vi organizirate oko toga? Razmišljam da povučem prijavu za upis. Hvala
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Neće Vam biti lako, fakuktet nije toliko težak kao što su bile one 3 godine. Barem meni. Ima dosta kolokvija i nema tako usmenih što je lakše. Ali što se tiče dolazaka potrebno jd dosta puta doći, još ako idete i na predavanje. Ali ako radite i nemožete često doći, predavanja nisu obvezna. Učite koliko možete, i prijavite ispit i dođite samo na ispit. Neki profesori su susretljivi pa razumiju situaciju pa dopuste da dođete i poslijepodne. Snaći će te se. Nikako nemojtr odustati. Učiti treba, ali ispiti nisu preteški.
 

mape5

Super Moderator
Specijalistički stvarno nije toliko težak kao prve tri godine. Međutim to s ispitima u jutarnjim satima za izvanredne, a za pretpostaviti je da većina radi, nije baš neka fora. Puno studenata ima problem sa izlaskom s pola. Međutim, trebali bi pokušati objasniti situaciju na poslu jer drugačije neide. Budite oprezni s nedolaskom na predavanja jer iz pojedinih predmeta vam ako ne dolazite na predavanja mogu profesori blokirati ispit i nemožete ga polagati do ponovnog upisa u novoj akademskoj godini. Zato ako je ikako moguće odite bar na prvo predavanje, pa se malo prazgovarjte i s profesorom
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, glupo pitanje, ali shvatila sam da kod podizanja indeksa dobivamo i aai identitet, umjesto mene je išla frendica i samo je indeks i onaj ugovor. Za aai identitet trebamo ići kod Sanje ili? Izvanredni sam
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, glupo pitanje, ali shvatila sam da kod podizanja indeksa dobivamo i aai identitet, umjesto mene je išla frendica i samo je indeks i onaj ugovor. Za aai identitet trebamo ići kod Sanje ili? Izvanredni sam
Pozz...
Ja sam bila zvala Sanju i rekla mi je da me sve ceka u sobi 10. Tako da mozda najbolje nazvati pa pitati sto se dogodilo.
 

Petra85

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Specijalistički stvarno nije toliko težak kao prve tri godine. Međutim to s ispitima u jutarnjim satima za izvanredne, a za pretpostaviti je da većina radi, nije baš neka fora. Puno studenata ima problem sa izlaskom s pola. Međutim, trebali bi pokušati objasniti situaciju na poslu jer drugačije neide. Budite oprezni s nedolaskom na predavanja jer iz pojedinih predmeta vam ako ne dolazite na predavanja mogu profesori blokirati ispit i nemožete ga polagati do ponovnog upisa u novoj akademskoj godini. Zato ako je ikako moguće odite bar na prvo predavanje, pa se malo prazgovarjte i s profesorom
Zna li se na koje profesore tj predmete odnosi?
Takodjer mislim upisati ali uz posao i dvoje male vrticke djece ne mogu na predavanja, a suprug radi u smjenama.
I molim vas kakva je situacija sa upisima ja imam relativno los prosjek 3,1, ima li tu nade
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koji modul na drugoj godini je bolje odabrati, koji je lakši? Ako može neki dojmovi. Hvala
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li nema još nikakve obavijesti o predavanju za izvanredne za specijalistički? Piše da počinju od ponedjeljka
 

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima! Upisala sam izvanredno I. god. specijalistickog. Vidim da su uz seminare objavljene dvorane u kojima se odvijaju. Znaci li to da je nastava online a na seminare se dolazi na faks?
I molim vas info gdje se u sustavu Merlin nalaze linkovi za predavanja. Davno sam završila prve tri pa mi je sve ovo novo :)
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vezano uz ovaj seminarski rad kojeg moramo napisati na prvoj godini, piše li se on samo u zimskom ili ljetnom semestru ili u obadva, moramo li ga pisati iz onog predmeta iz kojeg smo uzeli seminar ili? Nije mi to baš najjasnije..
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vezano uz ovaj seminarski rad kojeg moramo napisati na prvoj godini, piše li se on samo u zimskom ili ljetnom semestru ili u obadva, moramo li ga pisati iz onog predmeta iz kojeg smo uzeli seminar ili? Nije mi to baš najjasnije..
izabereš iz kojeg ćeš pisati, da li iz seminara u zimskom semestru ili iz seminara u ljetnom semestru, ne moraš iz oba. Ja sam konkretno na seminaru iz Sociologije, izabrala sam pisati seminarski rad iz tog predmeta i rekla je prof. da predamo rad najkasnije do 10.02. da stigne upisati ocjene prije upisa u ljetni semestar.
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
izabereš iz kojeg ćeš pisati, da li iz seminara u zimskom semestru ili iz seminara u ljetnom semestru, ne moraš iz oba. Ja sam konkretno na seminaru iz Sociologije, izabrala sam pisati seminarski rad iz tog predmeta i rekla je prof. da predamo rad najkasnije do 10.02. da stigne upisati ocjene prije upisa u ljetni semestar.
To je, pretpostavljam, nešto kao završni rad samo manje komplicirano? :oops:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks