AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
To je, pretpostavljam, nešto kao završni rad samo manje komplicirano? :oops:
Piše se po uputama po kojima smo pisali i završni rad, Uzelac Upute za pisanje seminarkih i diplomskih radove, tako je nama rečeno. Najbolje sve točno provjeriti sa svojim prof iz seminara, i seminar bi obavezno trebala odslušati.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
To je, pretpostavljam, nešto kao završni rad samo manje komplicirano? :oops:
Nama je prof.rekao da rad mora imati oko 10 strana i kao sto je kolegica rekla, drzati se uputa od Uzelca, isti nacin citiranja kao i u zavrsnom, s tim da sa seminarskim ima puno manje posla i istrazivanja nego sa zavrsnim :D
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozdrav

na jesen planiram upisati specijalistički, zanima me koje je izborne predmete i seminar najbolje uzeti, kakvi su dojmovi o studiju?

Hvala :)
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozdrav

na jesen planiram upisati specijalistički, zanima me koje je izborne predmete i seminar najbolje uzeti, kakvi su dojmovi o studiju?

Hvala :)
Seminar ti oni sami dodjeljuju iako ti sama poredas seminare koje bi htjela. Oni to valjda prema bodovima rasporede tko ce dobiti svoj prvi izbor seminara.. Izborni: Psihologija, Europsko pravo ravnopravnosti spolova i nediskriminacije, Nacionalne manjine.. oni su najlaksi, barem meni. Ne preporucam Migracije jer ima previse za uciti za jedan izborni predmet.
Moji dojmovi su odlicni, ovo je kao melem na ranu nakon prve 3.godine.
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Seminar ti oni sami dodjeljuju iako ti sama poredas seminare koje bi htjela. Oni to valjda prema bodovima rasporede tko ce dobiti svoj prvi izbor seminara.. Izborni: Psihologija, Europsko pravo ravnopravnosti spolova i nediskriminacije, Nacionalne manjine.. oni su najlaksi, barem meni. Ne preporucam Migracije jer ima previse za uciti za jedan izborni predmet.
Moji dojmovi su odlicni, ovo je kao melem na ranu nakon prve 3.godine.
Slažem se sa svime. psihologija , nac manjine,odnosi uprave s građanima - odlični i lagani predmeti, nema bubanja. Migracije , socijalna politika i socijalno pravo nikako ne, preopširno gradivo (po mom mišljenju, možda nekome ne). Također, nakon prve tri, ove dvije su olakšanje .
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
samo da se nadovožem u vezi migracija, ako si slušala policijsko na 3. onda su ti i migracije oke jer je praktički isto gradivo samo malo prošireno
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Seminar ti oni sami dodjeljuju iako ti sama poredas seminare koje bi htjela. Oni to valjda prema bodovima rasporede tko ce dobiti svoj prvi izbor seminara.. Izborni: Psihologija, Europsko pravo ravnopravnosti spolova i nediskriminacije, Nacionalne manjine.. oni su najlaksi, barem meni. Ne preporucam Migracije jer ima previse za uciti za jedan izborni predmet.
Moji dojmovi su odlicni, ovo je kao melem na ranu nakon prve 3.godine.
Slazem se s kolegicom i preporucam iste predmete! Sto se tice seminara ja sam bila na sudskoj i olaksala si ispit maksimalno+turudic je bio odlican predavac :D U ljetnom sem.sam bila na sluzbenickom- nezahtjevan seminar, umjesto sem.kolok.koji je bezbolan mozes odabrati pisanje rada.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Raspisani su upisi za specijalistički studij i zanima me da ima ovdje nekog tko radi puno radno vrijeme a redovni je student? Da li se to uopće može s obzirom da su predavanja vjerojatno obavezna?
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,

moze li mi netko dati kratke info o redovnom studiju prosle ili pretprosle godine, konkretno me zanima postoji li mogucnost dolaska na predavanja za izvanredne (ukoliko su ista obvezna) te u slucaju da potonje nije praksa, postoji li mogucnost placanja onih 150 kuna? Hvala :)
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,

moze li mi netko dati kratke info o redovnom studiju prosle ili pretprosle godine, konkretno me zanima postoji li mogucnost dolaska na predavanja za izvanredne (ukoliko su ista obvezna) te u slucaju da potonje nije praksa, postoji li mogucnost placanja onih 150 kuna? Hvala :)
Anyone?
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Anyone?
a sve ovisi kak cemo bit... ak cemo bit online mozes se spojit na meet kad god pa i s posla i nisu nikad prigovarali ak smo se spojili na poslu... za uzivo bi trebala pitat kolege koji su stariji, mislim da sve ovisi o profesoru znam da si nekima morao donjet potvrdu s posla, pa su opravdali izostanke ali si gubio pravo na kol.... a platit uvijek mozes
 

Gita22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima! Molim vas info ako netko zna koliko ECTS bodova treba skupiti za upis druge godine specijalističkog?
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima! Molim vas info ako netko zna koliko ECTS bodova treba skupiti za upis druge godine specijalističkog?
Za cisti upis godine potrebno je 50ects, za sve ispod 50 vrijedi ona "koliko si predmeta rijesila, toliko i upisujes"
U svakom slucaju kada se na studomatu otvore upisi za visu godinu, onda ces vidjeti koje su ti opcije i sto ti se nudi za upisati u slucaju da ne skupis tih potrebnih 50ects :)
 

kapi1002

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ukoliko ne obranimo završni rad do kraja 9. mj, a riješili smo sve ispite.. koja je daljnja procedura? Redovan sam student, prvi puta upisala drugu godinu i riješila sve ispite.
 
Posljednje uređivanje:

Gita22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za cisti upis godine potrebno je 50ects, za sve ispod 50 vrijedi ona "koliko si predmeta rijesila, toliko i upisujes"
U svakom slucaju kada se na studomatu otvore upisi za visu godinu, onda ces vidjeti koje su ti opcije i sto ti se nudi za upisati u slucaju da ne skupis tih potrebnih 50ects :)
Hvala na odgovoru. Ako možda znate, mogu li se polagati ispiti s druge godine specijalističkog ako su nam ostala još dva nepoložena predmeta s prve?
 

ARLETA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima,
planiram do kraja tjedna upisati dipl. specijalistički studij Menadžment javnog sektora ali dvoumim se između njega koji je online i Komunikacijskog menadžmenta.
Ako bi mi mogli iznjeti svoja iskustva, kako ste zadovoljni, težina ispita, količina materije koja se mora naučiti za ispit...Prve 3 sam završila na Ekonomiji i tu agoniju i količinu gradiva više ne mogu prožvakati i taj teror studiranja proživljavati. Zato se i dvoumim ići dalje ili ne.
Također, zanima me ima li predmeta s računanjem, znači matematika?
Znam da nema bez učenja ali meni je bitno da je studij ajmo reć lagan jer radim i imam doma malo dijete.
Hvala svima na pomoći!
 
Posljednje uređivanje:

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,
planiram do kraja tjedna upisati dipl. specijalistički studij Menadžment javnog sektora ali dvoumim se između njega koji je online i Komunikacijskog menadžmenta.
Ako bi mi mogli iznjeti svoja iskustva, kako ste zadovoljni, težina ispita, količina materije koja se mora naučiti za ispit...Prve 3 sam završila na Ekonomiji i tu agoniju i količinu gradiva više ne mogu prožvakati i taj teror studiranja proživljavati. Zato se i dvoumim ići dalje ili ne.
Također, zanima me ima li predmeta s računanjem, znači matematika?
Znam da nema bez učenja ali meni je bitno da je studij ajmo reć lagan jer radim i imam doma malo dijete.
Hvala svima na pomoći!
krivi forum, ovo je za strucni studij javne uprave/spec javne uprave, a koliko sam upoznata ti spominjes studije sa Baltazara :)
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav. Samo provjeravam, upisi na specijalistički (prvi put) su i dalje uživo kako to i piše na natječaju koji su objavili preko ljeta?
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav. Samo provjeravam, upisi na specijalistički (prvi put) su i dalje uživo kako to i piše na natječaju koji su objavili preko ljeta?
nisu stavili nikakvu drugaciju obavijest. I nama su prosle godine bili uzivo (mi smo samo papire ostavili u kutiji i to je to)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks