AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

anastasia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kakva je situacija ukoliko se prenosi diplomski i jedan predmet iz ljetnog semestra (recimo regulacijski)? Negdje sam pročitala da ne plaća diplomski i taj predmet ukoliko se položi do početka ljetnog semestra. Jel može tko to potvrdit?

Hvala :D
Plačaš samo upisninu, provjereno u referadi :)
 

Antonija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne dozvoljava mi upis preko studomata. np. izaberem modul za 2. god spec studija i on me vraća na početak studomata. da li ima netko isto iskustvo?
[DOUBLEPOST=1475057696,1475056506][/DOUBLEPOST]naime javlja mi se upisna kvota 0,00 i crvena strelica,iako imam i više nego dovljno ects-a.
 

Mateja766

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pročitala sam cijelu temu i neke stvari mi još uvijek nisu jasne... da li sami biramo izborne predmete sutra pri upisu ili će nam oni dodijeliti? I što se tiče seminara...postoji li neki koji nisu obavezni, tipa da se samo doma napiše seminar i pošalje profesoru jer uz posao će mi biti teško pohađati seminar. I još jedno pitanjce, da li izvanredni mogu ići samo na ispite bez predavanja kao što je bilo na trogodišnjem studiju? i da li se na ispite može izlaziti bez obzira na semestar, znači da npr.polažem ispite iz ljetnog sad u zimskom? tako je bar bilo na stručnom studiju.

Evo hvala unaprijed na bilo kakvoj informaciji.
 

ivera

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ljudi! Zna li netko mail od Željke Koscevic ili Tomislava Koscaka iz referade? Nigdje ih ne nalazim....
 

Luna20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, imam pitanje u vezi seminara. Koji seminar je u drugom semestru najmanje zahtjevan u smislu da se ne mora dolazit baš svaki put? Hvala puno.
 

Twity

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima! Evo i ja sam odlučila, nakon čitanja svih postova , upisati specijalistički studij sljedeće akademske godine pa me zanima ima li netko ovdje tko je studirao pravo i prebacio se na stručni studij javne uprave (kao ja), završio stručni i upisao specijalistički? Pitam zato jer su meni kod prebacivanja na stručni priznali jako puno ispita (cijelu prvu godinu i još neke ispite s 2. i 3. godine) pa me sad zanima dal je moguće da mi i na specijalističkom još nešto priznaju (npr. sociologiju koju sam položila kod Ravlića i seminar koji sam kod njega pohađala)?
 

Mateja766

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je uvjet za izlazak na ispit potpis u indexu? Ja sam redovna ali radim i nisam isla na predavanja a sad bi izasla na rokove? Jel zna netko? Kad je ono testiranje indeksa?
[DOUBLEPOST=1484855186,1484855100][/DOUBLEPOST]Da li je uvjet za izlazak na ispit potpis u indexu? Ja sam redovna ali radim i nisam isla na predavanja a sad bi izasla na rokove? Jel zna netko? Kad je ono testiranje indeksa?
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna da li je moguće upisati studij kao redovni student a ići na predavanja za izvanredne, i da li profesori dozvoljavaju onda izlazak na ispit?
 

mape5

Super Moderator
Da li netko zna da li je moguće upisati studij kao redovni student a ići na predavanja za izvanredne, i da li profesori dozvoljavaju onda izlazak na ispit?
u pravilu kao redovni student imaš više obveza i predavanja po svakom predmetu. Međutim, možda se može dogovoriti s profesorima, ali obično trebaš pohađati određen broj predavanja, ako se ne varam, možeš izostati samo sa tri predavanja.
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko tko mora poloziti tri razlikovna ispita, kako to funkcionira i na koji nacin ih prijavljujemo, koja je skripta dobra za EUP i gdje se mogu naci rokovi?
[DOUBLEPOST=1507387455,1507304502][/DOUBLEPOST]Jel mozda netko zna ako mozemo izaci na razlikovni ispit iz EUP sada u 11. mj.
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko tko mora poloziti tri razlikovna ispita, kako to funkcionira i na koji nacin ih prijavljujemo, koja je skripta dobra za EUP i gdje se mogu naci rokovi?
[DOUBLEPOST=1507387455,1507304502][/DOUBLEPOST]Jel mozda netko zna ako mozemo izaci na razlikovni ispit iz EUP sada u 11. mj.
Ja sam polagala razlikovne prosle god...ugl moras cekati da zavrse predavanja...znaci mozes ih polagati isto kao i ostale ispite od veljace...
I moras ih sve poloziti do upisa druge godine...jer ne mozes upisivati predmete druge godine ako ti ostane koji razlikovni...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks