AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo socijalne sigurnosti

kwi3sp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na objašnjenju, nikad nisam prijavljivala ispit na način da prijavnicu šaljem poštom...nisam znala da se i tako može...ja te dopisnice nazivam povratnicama pa sam se malo "pogubila u prijevodu".

Sretno sutra svima koji izlazite na ispit!

Hej jel se zna tko ispituje?
malo sam gledala prethodne stranice vidim da je u 9. i 10. mj. bila neka nova asist. Andrea Grgić koja je navodna zamijenila Jelčićku, a u 11. mj. Vukorepa. Budući da nitko nije spominjao Gotovca jel možda on sutra ispituje? Imaju li oni neki raspored po kojem se izmjenjuju?
Sutra ispituje Gotovac
 

xxx

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej ljudi evo malo ohrabrenja za one koji pripremaju ovaj predmet..Gotovac je točno takav kako su ga opisali u prijašnjim postićima, svi uđemo unutra, svakom postavi pitanje+potpitanje (uglavnom iz života ali vezano uz materiju predmeta) i svima dvojka u indeks
 

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...da li netko zna tko ispituje na sljedećem roku ( 15. - 19.) ? ...i kako je bilo na ovom roku...
 

Serafin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo bila danas na ispitu kod profesora Gotovca i potvrđujem prijašnje postove vezane uz njega.
-bilo nas je petero, svi smo ušli unutra i svakog je pitao osnove
- radimo li, kako radimo, ako je netko slučajno bio na porodiljnom, kakva prava je ostvario, visina doplatka za djecu, ako ne radimo, imamo li status redovitog studenta i vezano uz to kako smo zdravstveno osigurani...
I na kraju svima dvojka u indeks :)
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo bila danas na ispitu kod profesora Gotovca i potvrđujem prijašnje postove vezane uz njega.
-bilo nas je petero, svi smo ušli unutra i svakog je pitao osnove
- radimo li, kako radimo, ako je netko slučajno bio na porodiljnom, kakva prava je ostvario, visina doplatka za djecu, ako ne radimo, imamo li status redovitog studenta i vezano uz to kako smo zdravstveno osigurani...
I na kraju svima dvojka u indeks :)
Jel sad ispituje samo on ili?

Koliko je ta informacija provjerena? Naime, izlazim u 4 mj na postupovno pa bi ugurala i ovaj ispit za taj rok ako je tako laganini...Imam literaturu i nije baš da je mali buntić zakona pa sam sad zbunjola...:confused2:

Hvala!
 

goge

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel sad ispituje samo on ili?

Koliko je ta informacija provjerena? Naime, izlazim u 4 mj na postupovno pa bi ugurala i ovaj ispit za taj rok ako je tako laganini...Imam literaturu i nije baš da je mali buntić zakona pa sam sad zbunjola...:confused2:

Hvala!
...tako je na roku kad prof.gerovac ispituje. kad ostali ispituju i nije teško,ali treba puno,puno više znati i ispituju baš gradivo,a ne situaciju iz života.malo pročitaj prijašnje postove. :)
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...tako je na roku kad prof.gerovac ispituje. kad ostali ispituju i nije teško,ali treba puno,puno više znati i ispituju baš gradivo,a ne situaciju iz života.malo pročitaj prijašnje postove. :)
Thx! Još jedno pitanjce, ak mi možeš pomoći... Ima jako puno izmjena i dopuna i izgubiti ću masu vremena samo na komparaciji...Jesu li te izmjene uopće relevantne za taj ispit?
Hvala!
 

mani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas za pomoć (opet)..

U literaturi je naveden Zakon o posredovanju i zapošljavanju i pravima za vrijeme nezaposlenosti iz 2002 sa nekim izmjenama, ali izašao je novi zakon koji je stupio na snagu 2009.

Jel sad treba učiti po novom??

Please help!
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hey! da li tko zna mozda kojim redosljedom se izmjenjuju profesori na ispitu iz Osnova sluzbenickog prava? i da li netko zna tko bi trebao biti na roku u 4. mjesecu? hvala :)
 

ružmarin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej, ljudi...Ako netko može biti tako dobar da mi napiše kad je ispit iz prava socijalne sigurnosti sad ovih dana, i tko ispituje...Bila bih vam jako zahvalna, budući da nisam iz Zagreba, a tete u referadi baš nisu jako susretljive...Hvala unaprijed
 

martina ks

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit ti je 07.04 u 9 sati, ja sam zvala telefonom i tak mi je rekla i da ispituje Kosovac, nisam čula za takvoga pa mislim da je riječ Gotovcu
 

martina ks

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa prvo je pitao jel smo u radnom odnosu, mene je nakon toga pitao da mu velim razliku između dodatnog i dopunskog zdravstvenog osiguranja i jel koje uplaćujem i to je bilo to i dobila sam 2.
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!
Da li mozda netko ima skriptu za ovaj ispit - pravo socijalne sigurnosti, ili svi ucite samo po zakonima?
 

Petra V.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ,jel mi moze netko reci gdje da nabavim te silne zakone?Zivim u Njemackoj,a sve to skidat i kopirat mi se cini puno..unaprijed hvala
 

Petra V.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,da li je netko od vas nedugo polozio to pravo soc.sigurnosti?Imala bih molbu da mi posalje te zakone postom jer ne zivim u Hrvatskoj..moram diplomirat do 30.09. a ne mogu biti u Hr. jer cekam bebu za koji tjedan .Poslat cu adresu ako je netko voljan ucinit mi tu uslugu i platit troskove naravno. unaprijed hvala
 

lola27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo da ja napisem post sto se tice ovog ispita. Polozila sam kod prof Gotovca... njegova teza je "tko zna zna, tko ne zna dobije 2" i tako je i bilo... Moram priznati da nisam nista ucila za taj ispit i izasla sam jer sam cula za to, pa rekoh idem probati... I ispalo da je fakat istina... Dakle samo pogledajte da li je na ispitu on i ziher prolazite... A sto se tice asistentica, cula sam da je to kod njih normalan ispit i da se mora uciti i to fest... a u tom slucaju posla je preko glave... Eto, nadam se da sam nekom pomogla :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks