AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo socijalne sigurnosti

atlantida

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pretpostavljam da nas nema puno i da je samo jedna grupa. A niš kolegice, vidimo se na ispitu. Hvala još jednom na info
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pretpostavljam da nas nema puno i da je samo jedna grupa. A niš kolegice, vidimo se na ispitu. Hvala još jednom na info
pretpostavke točne, ali ne vidimo se jer ja idem na postupovno kojem su rezultati u srijedu nekad ujutro i nakon toga nekad je i usmeni. sretno na ispitu, čekat ću dojmove! ;)
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi dali oni priČaju o istom gotovcu koji na drugoj ispituje radno jel onaj je koma i sve ruŠi
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi dali oni priČaju o istom gotovcu koji na drugoj ispituje radno jel onaj je koma i sve ruŠi
isti gotovac, ruši na radnom, ali ovo je izborni predmet i očito je ovdje druga priča
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Halo dali netko joŠ ima ovaj predmet osim mene. UpomoĆ zar moram uČiti sve one silne zakone
 

doktor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I mene zanima, zna li tko kako ispituje profesor Potočnjak, te na koji dio literature se najviše treba bazirati?
 

almah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
istit na ovom roku je bio kog prof.gotovca i bilo je ok,ne traži puno. pitanja: sta je dkecji doplatak, visina imovinskog cenzusa, kako se dijeli dopunsko zdravstveno osiguranje i objasnit sta je dopunsko osiguranje, tko moze osigurat dodatno osiguranje..
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postoji li netko da ide sad na rok u 11.mj. iz ovog kolegija? Iz ceg ucite? Cula sam da se ponavljanj pitanja?
 

kety92

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam učila cijelu knjigu (koja se mora znati kod Potočnjaka i Vukorepe), a zakone sam učila po pitanjima i prezentacijama. Evo pitanja pitanja koja sam skupila: stupovi mirovinskog osiguranja i razlike; što se isplaćuje iz 2.stupa; što je doplatak za djecu i korisnici; sudjelovanje u troškovima zdravstvene zaštite; dobrovoljno zdravstveno osiguranje - podjele, tko se može osigurati; liste lijekova; mirovinski staž; priznavanje prava radi privremene nesposobnosti za rad; prava po osnovi nezaposlenosti; mirovinsko osiguranje; mirovine - starosna, invalidska, osnovna, obiteljska...; mirovinske formule; profesionalne bolesti; privremeno nezaposlene osobe; prava i korisnici socijalne skrbi; definicija socijalne skrbi.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks