AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo okoliša

misspigi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa jel ima tko da je prošao na ovom roku!?
Izgleda da se više ne može proći kod prof. Medvedovića ukoliko se novi Zakon o zaštiti okoliša ne upozna i to doooobrrrroooooo!!!
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,da li je dovoljno ucit samo iz skripte i koliko je otprilike vremena potrebno za ovaj ispit?hvala
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej,dali se potpis ide kod medvedovića ili... i kad su konzultacije od tog nekoga,unaprijed hvala
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,da li je dovoljno ucit samo iz skripte i koliko je otprilike vremena potrebno za ovaj ispit?hvala
ako dođeš kod mijatovica dovoljna ti je skripta i 50str.knjige,gdje te dave o porezima,vrijeme ucenja je oko 2 tjedna..treba to popamtiti..:wink5:

a kod medevedovica ti treba i zakon,a njega ima dosta..tak da kod njega kombiniraš skriptu i zakon:crying2:
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas da mi netko napise koja je tocne literatura sad za ovaj ispit,koja knjiga i koje izdanje i koji zakoni?puno hvala!
 

elois1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ljudi! Pitala bih samo budući da idem kod Mijatovića na ispit kakav je on kao ispitivač? Da li dosta davi na usmenom? I koja je prolaznost kod njega? puno puno hvala
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ljudi! Pitala bih samo budući da idem kod Mijatovića na ispit kakav je on kao ispitivač? Da li dosta davi na usmenom? I koja je prolaznost kod njega? puno puno hvala
ja sam bila kod mijatovica i nije previše davio,tj.nije uopce davio...pita osnovna pitanja iz one skripte od 45 strana i jedno do dva pitanja iz poreza i to samo osnove...kad sam ja išla,a to je bilo u 4mj. nije nikoga rušio:laughing:

moraš znat nešto rec naravno,o onome šta te pita...

i ocjene su bile sve 3 i 4..

molim vas da mi netko napise koja je tocne literatura sad za ovaj ispit,koja knjiga i koje izdanje i koji zakoni?puno hvala!
LITERATURA

loncaric-horvat,cvitanovic,gliha,josipovic,medvedovic,omejec,seršic-pravo okoliša,zagreb,2003
Zakon o zaštiti okoliša i to novi-ima na netu
 

misspigi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kao što je već dolje niže napisano.
Ako ideš na rok kod prof. Mijatovića on ne pita po zakonu, dovoljno ti je za naučiti skriptu s foruma, ali ako ideš na rok kod prof. Medvedovića onda obvezno nauči zakon i skriptu.
Sad na roku je bio prof. Mijatović i odličan je kao ispitivač, ne pita puno, traži da znaš i imaš prolaz!
 

zvonimir

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi, je li izlazio tko na ovaj ispit prije nego li je očistio II godinu, ja sam vanredni i s druge još imam radno na koje namjeravam izaći tek u 2. mjesecu.
 

bambina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja polozila okolis kod mijatovica u srpnju.on ne pita teska pitanja ona koja kolaju forumom.dovoljna je skripta sa foruma i 2 dana laganog citanja.prof medvedovic je nesto stroziji po tom pitanju novi zakon o zastiti okolisa i knjiga pogotovo dio koji je on napisao.i tjedan dana kvalitetnog ucenja za prolaz.sretno.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej može li mi netko molim vas reć kod kojeg profesora idem po potpi jer sam bila spriječena zbog bolesti ranije ić hvala
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav.. Dal se literatura za bolonjce i nebolonjce razlikuje ili je ista??
 

branko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ekipo!!!

Čitajući stare postove sakupio sam neka pitanja, ali budući da nema saznanja kad će koji profač ispitivati molim sve redom da iskažete solidarnost na dijelu i objavite pitanja koja će bit na ispitu!!! Nadam se daaći izaći na idući rok...
hvala
 

Nikolina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mene ke pitao koja su tjela zadužena za okoliš u Hrv...nisam znala pa sam pala i vidimo se na slijedećem roku ;))
Kak sam ja prva odgovarala ne znam kaj je kasnije pitao,al ih je nekoliko i slušalo ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks