AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo Europske unije

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja idem na ispit i nisam baš optimist...Jer mi slabo ide učenje,kronično mi se ne da!!!Užas jedan!


Pa jel da,da je prije bila drugačija ta stranica...Lakše se bilo snaći,i pol tog kaj sam ja prije skinula s nje i slučajeve i predavanja,sad više nema...Ili sam ja luda...
je, stranica je bila drukčija
bila je stranica za tu katedru i nije bila pod pravo.hr
i meni se čini da su neke stvari nestale i teže se snaći

puno sreće ti želim! :happy:
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja idem na ispit i nisam baš optimist...Jer mi slabo ide učenje,kronično mi se ne da!!!Užas jedan!


Pa jel da,da je prije bila drugačija ta stranica...Lakše se bilo snaći,i pol tog kaj sam ja prije skinula s nje i slučajeve i predavanja,sad više nema...Ili sam ja luda...
Ajde Nji...sve bude ok, možda se i vidimo...samo glavu gore
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ljudi,jel ima itko kakvu skriptu iz prava eu? čula sam da postoji skripta negdje...inače ima 200 strana jedne knjige i druga knjiga cijela???
tak puno
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mlada doktorica znanosti je ok.
Ispituje dosta dugo, ali u biti osnovne stvari.
Npr. političke institucije EU, zakonodavne postupke u EU, Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, sudske postupke (European Court of Justice),
Costa V. Enel, Simmentahal itd.
 

ivanika

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
naša mlada profesorica stvarno ima strpljenja, kao i prof. L. Ofak svaka im čast
prof. Vasiljević pita o svemu pomalo, postavlja normalna pitanja ništa "zakokuljeno"
 

martina4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ljudi, u petak (09.10) je prvo predavanje iz tog predmeta, al ja radim i ne mogu doći na predavanje, pa ako bi netko mogao poslije predavanja napisati ako je bilo šta bitno (npr. literaturu, kak izgleda ispit, dal će biti kakvi kolokviji i sl.)!!! bila bih jako zahvalna :)
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok ljudi, u petak (09.10) je prvo predavanje iz tog predmeta, al ja radim i ne mogu doći na predavanje, pa ako bi netko mogao poslije predavanja napisati ako je bilo šta bitno (npr. literaturu, kak izgleda ispit, dal će biti kakvi kolokviji i sl.)!!! bila bih jako zahvalna :)
predavanja po novom počinju 26.10.
 

ivanika

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok ljudi, u petak (09.10) je prvo predavanje iz tog predmeta, al ja radim i ne mogu doći na predavanje, pa ako bi netko mogao poslije predavanja napisati ako je bilo šta bitno (npr. literaturu, kak izgleda ispit, dal će biti kakvi kolokviji i sl.)!!! bila bih jako zahvalna :)
možda bi bilo pametno da odeš na predavanja jer su prošlogodišnji studenti polaznici predavanja polagali ispit u više navrata i bilo je jednostavnije i svi su imali ok ocjene
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ko izlazi na ovaj rok?u koliko sati je ispit? da li i dalje nedolazak na ispit je pad???
pretpostavljam da je opet u 16h
ne izlazak na ispit nije pad
otkad
otkad je ja upozorih na to, pošto je ona jedno vrijeme upisivala pad jer se ravnala po onome kako je na pravu, ali oni prijavljuju preko studomata, a mi ne

ajde pliz, ako ćeš ići na ispit, napiši kasnije pitanja ovdje i dojmove
jer rijetko tko nešto napiše
tnx
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a kak to kad u vodiču drukčije piše???

mislim da gore svi gledate stare rokove!!! u novom vodiču drukčije piše.a iz prošlogodišnjeg je ovaj rok ...tak da pazite
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može mi netko reći kakoo ove slučajeve naučit???toga ima hrpa i tako je zbunjenooooo:(
pogledaj u skripti s pravokutnika
ili skini slučajeve sa katedre za europsko javno pravo na pravo.hr
jednostavnijeg načina nema:frustrating:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks