AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Porez na dodanu vrijednost

sandra1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je li ima netko rješenje zadataka,ako ima nek pošalje na zajedničku stranicu od poreznog studija, zahvalila bi unaprijed
 

Lotta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas da netko napise kakvi su bili zadaci i koja su bila pitanja na posljednjem roku?Unaprijed se zahvaljujem
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koja je literatura i kad je kolokvij ? Da li moramo ic na predavanja da bi mogli na predrok ? Hvala !
 

kloto

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obvezna literatura:

B. Jelčić, O. Lončarić Horvat, J .Šimović, H. Arbutina, N. Mijatović: Financijsko pravo i financijska znanost, Narodne novine, Zagreb, 2008., odabrano poglavlje: Oporezivanje prometa

J. Šimović, H. Arbutina, N. Mijatović, S. Cindori, T. Rogić Lugarić: Hrvatski fiskalni sustav, Narodne novine, Zagreb, 2010. – odabrano poglavlje: Porez na dodanu vrijednost

Zakon i pravilnik o porezu na dodanu vrijednost

1.kolokvij 20.3.
2. kolokvij 10.4.
 

chloe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas, zna li netko do kuda pisemo 1. kolokvij u PRAVILNIKU???

Ovo je prvi put da fkt ne kuzim iz ceka ucit i do kuda ://
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas, zna li netko do kuda pisemo 1. kolokvij u PRAVILNIKU???

Ovo je prvi put da fkt ne kuzim iz ceka ucit i do kuda ://
zakon i pravilnik i knjiga do poreznih oslobodenja treba znati za 1 kolokvi
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li mi molin vas tko reći kako je bilo sad na zadnjemu roku iz pdva,kod profesorice Cindori.dali pita samo teoriju ili i zadatke??hvalaaa
 

mala52

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna ko, ako prođemo jedan od kolokvija kod prof. Cindori, da l na testu odgovaramo i zadatke ili samo teorija?
 

lady

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna ko, ako prođemo jedan od kolokvija kod prof. Cindori, da l na testu odgovaramo i zadatke ili samo teorija?
Na usmenom ispitu se odgovara samo teorija, no kolege kažu da od ove godine tko ne položi vježbe mora na godinu ponovno upisat predmet.
:confused:
 

mala52

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel je dovoljna onda ta njena prezentacija za prolaz? Sad sam malo zbunjena, ako ne položimo vježbe..šta ih onda znači ipak odgovaramo? :(
 

kloto

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vježbe se ne polažu na usmenom, samo teorija.

pitanja su uglavnom podnaslovi u prezentaciji, nekoliko pitanja svakom (ako su oba kolokvija pozitivna)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks