AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Poredbeno ustavno pravo

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kakve prezentacije?
Pošto je mene pitala neku glupost sa prezentacija, sljedeći put mi je treći put pa da me opet ne iznenadi, svi spominju te famozne prezentacije, a na predavanja nisam išla, pitala me pitanje koje bog u knjizi ne može naći. Ali oke, ja mislim da ću opet sve iz knjige. Pa nek ide život.
 

fairyr

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pošto je mene pitala neku glupost sa prezentacija, sljedeći put mi je treći put pa da me opet ne iznenadi, svi spominju te famozne prezentacije, a na predavanja nisam išla, pitala me pitanje koje bog u knjizi ne može naći. Ali oke, ja mislim da ću opet sve iz knjige. Pa nek ide život.
aha, ja ne znam, ja sam redovni ali mi smo imali svatko svoje prezentacije, radili smo izlaganje gradiva iz knjige
što te je pitala?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znači danas mi je bio 3.put, pitala me je izvore britanskog parlamenta, nabrojati zakone parlamenta, ustavne običaje objasniti i 3 u indeksu.
 

mrt

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, moze li netko napisati odgovor na pitanje de gaullov referendum o senatu i regijama?
Hvala unaprijed
[DOUBLEPOST=1548712864,1548350173][/DOUBLEPOST]Prosla kod Kostadinov, pitala me jesam li bila na predavanjima i prvo pitanje izvori britanskog prava-samo nabrojati, zatim ovlasti predsjednika SAD-a, suspenzivni veto, i kada zakon prolazi usprkos protivljenju predsjednika- 2/3 vecina.
Dobila sam 3.
 

mrt

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
10ak dana laganog citanja.. po skripti, samo sam BiH citala iz knjige, izvuci si pitanja tu s foruma, ja mislim da izvan toga ne pita
 

marijanap

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice i kolege, zna li netko na što se odnosi literatura Smerdel, Sokol - Ustavno pravo, str. 354-365?
Također, imate li možda onaj dio literature od Ane Horvat Vuković? Pita li prof. sto iz te knjige?
Zahvaljujem na bilo kakvoj pomoći!
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege molim one koji su krenuli na predavanja da napišu koji dio literature ulazi u prvi kolokvij. I ako može informacija tko ove godine drži predavanja i ispite za nas s javne uprave. Hvala unaprijed svima!
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege molim one koji su krenuli na predavanja da napišu koji dio literature ulazi u prvi kolokvij. I ako može informacija tko ove godine drži predavanja i ispite za nas s javne uprave. Hvala unaprijed svima!
Predavanja drži Ana Horvat Vuković. U prvi kolokvij ulazi gradivo iz Smerdelove knjige Ustavno uređenje europske Hrvatske (do V.Britanije, zaključno sa lekcijom o SAD-u, to je 30ak stranica mislim) i jos od 175. do 182.str. aki se ne varam (predsjednički sustav).
 

ka.tina7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sad kad ispituje Horvat Vukovic jel treba uciti knjigu od Kostadinov ili samo Smerdelovu i ovu drugu? Ako tko ima provjerenu informaciju
 

Moki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sad kad ispituje Horvat Vukovic jel treba uciti knjigu od Kostadinov ili samo Smerdelovu i ovu drugu? Ako tko ima provjerenu informaciju
Vrijedi literatura koja je navedena na web stranici, barem je tako bilo za kolokvije.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks