AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Poredbeno ustavno pravo

lea12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni kod Kostadinov. Znacii ne znam kako bi uopce objasnila. Mislim da su svi od nas bili izvanredni studenti. I prvo je pitala svakog da li smo bili na predavanjima. Dobila sam dojam da one koji su bili pita prvo sta je bilo na tim predavanjima, kakve su bile teme. (Nosenje oruzja u SAD-u, Referendum - nacelo jasnoce referendumskog pitanja). I onda pita nesto oko toga, ugl nitko od nas nije bas znao to, ali mozete objasnit svojim rijecima. Ako joj to nije dovoljno onda pita po skripti. Pitanja tipa Ustav BiH, parlamentarni, polupredsjednicki sustav, ugl ona pitanja koja je izdiktirala na predavanju. Postavi jedno, dva pitanja i usmeni traje 3min doslovno.
 

ana2211994

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Usmeni kod Kostadinov. Znacii ne znam kako bi uopce objasnila. Mislim da su svi od nas bili izvanredni studenti. I prvo je pitala svakog da li smo bili na predavanjima. Dobila sam dojam da one koji su bili pita prvo sta je bilo na tim predavanjima, kakve su bile teme. (Nosenje oruzja u SAD-u, Referendum - nacelo jasnoce referendumskog pitanja). I onda pita nesto oko toga, ugl nitko od nas nije bas znao to, ali mozete objasnit svojim rijecima. Ako joj to nije dovoljno onda pita po skripti. Pitanja tipa Ustav BiH, parlamentarni, polupredsjednicki sustav, ugl ona pitanja koja je izdiktirala na predavanju. Postavi jedno, dva pitanja i usmeni traje 3min doslovno.
jel možeš napisati ta pitanja koja je izdiktirala na predavanju? :)
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, pitanje tko ispituje sada ovaj predmet? Koju literaturu odgovaraju izvanredni studenti? Da znam trebam li učiti i po preporučenoj literaturi ili samo obavezna. Hvala
[DOUBLEPOST=1526470125,1526470051][/DOUBLEPOST]Pozdrav, tko ispituje na ovom roku? iz čega je potrebno učiti literaturu? samo iz obveznog djela ili i iz preporučenog? Hvala puno
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispituje Kostadinov, bar je ispitivala u 4. mjesecu. Odgovaraš obaveznu literaturu, iako bih ti ja preporučila da naučiš i preporučenu jer sam čula da ona voli pitati onu Francusku i to što se nalazi u preporučenoj literaturi, pogledaj si tu malo pitanja.
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima tko sastavljen fran.parl. jer u ovoj skripti na forumu nema sve, a u knjiznicama u gradu u kojem ja živim nema knjige. Hvala ljudovii
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz ekipa da li znate jel u kopiraoni kod faxa imaju knjige za poredbeno?one od smerdela
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala :)
[DOUBLEPOST=1528204265,1528133616][/DOUBLEPOST]Da li je netko izlazio sad na rok? Kako je bilo? malo informacija
Isto i mene zanima, ja trebam na rok 11.6 ali nažalost neću izaći, imam hitan slučaj i putujem u inozemstvo, tak da molim te, ako budeš izašla javi mi kako je prošlo. Hvalaaa
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Isto i mene zanima, ja trebam na rok 11.6 ali nažalost neću izaći, imam hitan slučaj i putujem u inozemstvo, tak da molim te, ako budeš izašla javi mi kako je prošlo. Hvalaaa
Ici cu ja, naravno javim kako je bilo
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Misliš na poredbeno? Ako da, učim iz skriptre, i onaj rodin članak i onda druga knjiga od Smerdela od 11 str, jer nema sve u skripti
jooj a kaj sa tim člankom, to bas moramo? haha jel znas pitanja koja se ponavljaju od tamo? sorry na gnjavazi :D
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jooj a kaj sa tim člankom, to bas moramo? haha jel znas pitanja koja se ponavljaju od tamo? sorry na gnjavazi :D
Da ti budem iskrena ja to ništa ne razumijem, ja ću naučiti to načelo razmjernosti i to je to iz toga, da znam objasnit šta je.
[DOUBLEPOST=1528746282,1528378032][/DOUBLEPOST]
Da ti budem iskrena ja to ništa ne razumijem, ja ću naučiti to načelo razmjernosti i to je to iz toga, da znam objasnit šta je.

Kak je prošlo danas?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks