AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Poredbeno ustavno pravo

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da ti budem iskrena ja to ništa ne razumijem, ja ću naučiti to načelo razmjernosti i to je to iz toga, da znam objasnit šta je.
[DOUBLEPOST=1528746282,1528378032][/DOUBLEPOST]


Kak je prošlo danas?
Idem tek 18og :)
[DOUBLEPOST=1528812989][/DOUBLEPOST]
Da ti budem iskrena ja to ništa ne razumijem, ja ću naučiti to načelo razmjernosti i to je to iz toga, da znam objasnit šta je.
[DOUBLEPOST=1528746282,1528378032][/DOUBLEPOST]


Kak je prošlo danas?
Ja tek idem 18.og na ispit :)
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Idem tek 18og :)
[DOUBLEPOST=1528812989][/DOUBLEPOST]
Ja tek idem 18.og na ispit :)

Javiš pls kad je točno ispit, koji datum i kak je prošlo?
[DOUBLEPOST=1529322070,1529047644][/DOUBLEPOST]Ide netko slučajno na rok 18.6., ajde molim vas javite kojeg se datuma točno održava. Hvala :):)
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Javiš pls kad je točno ispit, koji datum i kak je prošlo?
[DOUBLEPOST=1529322070,1529047644][/DOUBLEPOST]Ide netko slučajno na rok 18.6., ajde molim vas javite kojeg se datuma točno održava. Hvala :):)
Sori tek sad vidila, 20.6. 10h trh 3, soba 13. Ali sve mi se čini da necu izaći ipak ovak rok :D
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sori tek sad vidila, 20.6. 10h trh 3, soba 13. Ali sve mi se čini da necu izaći ipak ovak rok :D

Sry sto te zamaram, gledam otprilike kad bi mogao biti rok 2.7., ja sad ne idem, ali sljedeći rok sigurno :) strah te ili nisi naučila?
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sry sto te zamaram, gledam otprilike kad bi mogao biti rok 2.7., ja sad ne idem, ali sljedeći rok sigurno :) strah te ili nisi naučila?
Nisam naučila, imala sam jučer ispit i imam sutra isto u 17h, mislila sam da ću moći 3 predmeta odjednom ali mi je previše haha tako da ću ipak 2.7.
 

Edvin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bio netko na ovom roku?
Bio sam ja, prosao sam , ovo mi je bio treci izlazak i svima kojima je bio treci izlazak pustala je kroz dvije minute ..a prva dva izlaska je rusila bezobzirno nije te ni dozivljavala...a to sve zato jer nismo isli na predavanja, ukratko presjek svega je to da ako nisi bio na predavanjima vjer ce te gurat do treceg izlaska da ti se osveti a onda pusta i ne pita....takav sam ja dojam dobio a i po statistici ovih par rokova sve je tako bilo..ko nije bio na predavanjima a treci je put prolazio je olako ..... uglavnom ja sam ucio njena pitanja koja je izdiktirala za dva ....osnove osnova...pitala me zadnje FEDERATIVNO NACELO BIH i tu sam pricao o svemu o bosni sta sam znao i drugog pitanja se nikako ne mogu sjetit al znam da je bilo neko ono full osnovno ,al me to nije ni slusala sta pricam...
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bio sam ja, prosao sam , ovo mi je bio treci izlazak i svima kojima je bio treci izlazak pustala je kroz dvije minute ..a prva dva izlaska je rusila bezobzirno nije te ni dozivljavala...a to sve zato jer nismo isli na predavanja, ukratko presjek svega je to da ako nisi bio na predavanjima vjer ce te gurat do treceg izlaska da ti se osveti a onda pusta i ne pita....takav sam ja dojam dobio a i po statistici ovih par rokova sve je tako bilo..ko nije bio na predavanjima a treci je put prolazio je olako ..... uglavnom ja sam ucio njena pitanja koja je izdiktirala za dva ....osnove osnova...pitala me zadnje FEDERATIVNO NACELO BIH i tu sam pricao o svemu o bosni sta sam znao i drugog pitanja se nikako ne mogu sjetit al znam da je bilo neko ono full osnovno ,al me to nije ni slusala sta pricam...
Onda znači pad ni ja nisam išla na predavanja , puno ti hvala na odgovoru ekipa baš i nije voljna ista pisati na predmetima smjera, ako bi ti se jos dalo napisati ta pitanja jer ih nemam ....al kako bilo još jednom puno hvala
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Onda znači pad ni ja nisam išla na predavanja , puno ti hvala na odgovoru ekipa baš i nije voljna ista pisati na predmetima smjera, ako bi ti se jos dalo napisati ta pitanja jer ih nemam ....al kako bilo još jednom puno hvala
Može molim te ta pitanja za 2 koja pita?
 

Edvin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može molim te ta pitanja za 2 koja pita?
Evo naprimjer :
Konstitucionalizam
vladavina prava
temeljni pojmovi
parlamentarni sustav
predsjednicki sustav
zastupnicki imunitet
impeachment
zastupnicki imunitet
federativno nacelo bih
konfederacija federacija razlike
onda one ostale unija personalna bla bla

Još možda koje al ovo je 90 posto
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bila danas na ispitu i prošla, pitanja razlika konfederacije i federacije i ovlasti predsjednika SAD.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prvi puta sam isla, pitala me odmah jesam isla na predavanja i rekla sam da nisam da nisam mogla..i ništ pitala me 2 pitanja i dobila 4
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prvi puta sam isla, pitala me odmah jesam isla na predavanja i rekla sam da nisam da nisam mogla..i ništ pitala me 2 pitanja i dobila 4
Odlično, ja ovaj put nisam izašla, bojala sam se da će me rušit zbog predavanja, a de mi reci koliko si vremenski učila?
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Još nije obavljen datum ispita...pa zar će stvarno zadnji dan? Koliko dugo spremate ovaj ispit?
Do sutra u 8:59 je odjava, pa će sutra tokom dana objavit, bit će sigurno tek od sri do petka negdje sljedeći tjedan
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ne znam kako bi uopće srocila danasnji ispit jer i dalje ne vjerujem haha..ukratko, prof me se sjećala s predavanja, dok je kolegica odgovorala pitala me jedno njezino podpitanje koje nije znala (ovlasi predsjednika u polupredsjednickom sustavu), nabrojala tih 5 funkcija u 15 sekundi (doslovno) i dobila 4.. :D
 

fairyr

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ne znam kako bi uopće srocila danasnji ispit jer i dalje ne vjerujem haha..ukratko, prof me se sjećala s predavanja, dok je kolegica odgovorala pitala me jedno njezino podpitanje koje nije znala (ovlasi predsjednika u polupredsjednickom sustavu), nabrojala tih 5 funkcija u 15 sekundi (doslovno) i dobila 4.. :D
iz cega si ucila?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks