AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas imali netko tko mi može objasniti pitanja s koronom koja su bila u testu, bila bih zahvalna.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim Vas imali netko tko mi može objasniti pitanja s koronom koja su bila u testu, bila bih zahvalna.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
HELP-Dali ćemo moći na test iz politologije 17.9 , meni se ne pokazuje taj predmet , a gđa. Sanja mi je rekla da je na studomatu uredno prijavljeno
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, zanima me da li je itko polagao ispit po novom on line, a da mu je to razlikovni ispit? S obzirom da mi nemamo cijelu literaturu da li dobijemo drugačiji test?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima,
Neki od nas sutra odgovaraju politologiju, pa kakav je prof. Čepo ( da li je susretljiv , voli pomoći...)?
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice i kolege da li je netko pristupio kolokviju iz politologije i 12 sati? Molim vas neka pitanja!!!! Zahvaljujem unaprijed
 

skne13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molila bi ako neko zna da mi kaže u koji tip stranke spada HDZ i SDP?Jel to profesionalna biračka stranka ili kartelska,jel sve spadaju u isti tip?
 

df1959

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molila bi ako neko zna da mi kaže u koji tip stranke spada HDZ i SDP?Jel to profesionalna biračka stranka ili kartelska,jel sve spadaju u isti tip?
HDZ i SDP su profesionalne biračke stranke s jakim kartelskim obilježjima.
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

da li netko može napisati kakav je princip ispitivanja na usmenom? Da li postavlja pitanja po naslovu lekcije/cjeline ili..?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks