AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Policijsko upravno pravo

ŽELJKA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam gledala i samo sam ja na popisu tak da mi je to čudno.Kaj nismo skupa bolonjci i stari program? Meni je ispit u pon u 9.30 pa ako ne nađeš svoj popis dođi pa ga pitaj da li možeš odgovarat.
 

ŽELJKA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prosla i ja...pitanja su bila objasniti postupak za dobivanje azila, granicna kontrola, radna i poslovna dozvola, putni list za stranca kad se izdaje, tko ga izdaje...jako ugodan profesor...
molim te ako znaš možda da mi ukratko napišeš kaj je pogranični,sezonski i međunarodni prijelaz granice? Vidim da to pita a ja učim po skripti a tam niš ne piše o tome...:crying2: hvala
 

irenas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej.,,,jel mi može netko odgovorit na pitanje ,što je s tim oružjem,jel to treba učiti iz knjige ili po tom zakonu o oružju,???za strance znam da treba učiti po zakonu..i dali postoje još koji dijelovi iz knjige koje ne treba učiti... :)
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej.,,,jel mi može netko odgovorit na pitanje ,što je s tim oružjem,jel to treba učiti iz knjige ili po tom zakonu o oružju,???za strance znam da treba učiti po zakonu..i dali postoje još koji dijelovi iz knjige koje ne treba učiti... :)
dovoljno ti je nauciti njegovu prezentaciju...
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej...došlo nas je dvoje haha tako da nije bilo predavanja, samo nam je rekao da možemo učiti iz prezentacija koje su na stranici prava...za azil će napraviti novu prezentaciju (možda već i je, nisam gledala), po staroj ne učiti... ostalo je sve dobro ;)
 

maraya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej...došlo nas je dvoje haha tako da nije bilo predavanja, samo nam je rekao da možemo učiti iz prezentacija koje su na stranici prava...za azil će napraviti novu prezentaciju (možda već i je, nisam gledala), po staroj ne učiti... ostalo je sve dobro ;)
još nema te nove prezentacije...ja sam taj azil naučila iz one skripte neke tu iz skriptarnice,valjda bu dosta...
 

dado777

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,zanima me kaj tocno ucite iz tog predmeta,da li taj predmet biraju vecinom oni koji rade u mup-u,ja sam upisao takoder u gundulićevoj fax iznenadio me taj redmet kad sam vidio.
 

maraya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo,ja prošla danas.profesor staničić odličan,ne pita puno,traži osnovno znanje za prolaz,tak da ako išta si učio,pustit će te.pito me ustroj policije,azil i supsidijarnu zaštitu,razliku između pograničnog i međunarodnog prijelaza i radnu i poslovnu dozvolu za stranca.cure samnom je još pito vize,posebno tranzitnu,privremeni boravak stranaca(razlozi),javno okupljanje,što je,rokovi za prijavu,gdje se smije bez prijave,gdje se nesmije,nadzor na granici...možda je bilo još neš,ne sjećam se.ugl,bez straha i sretno :))))
 

martis

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav
jel ima netko skriptu kakvu iz ovog predmeta, budući da onu iz skriptarnice ne mogu skinut, il je dovoljno samo iz knjige učit? ako netko ima skriptu, pliz nek pošalje na [email protected]. hvala
 

Fila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na stranici prava imaš njegove prezentacije, dovoljno je učiti iz njih. Iz knjige možeš o hrv. državljanstvu.
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
od vas koji ste prošli jedno pitanje: dali onda traba kupovati knjigu ili je stvarno dosta učiti po prezentacijama?

hvala unaprijed :)
 

joojaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne treba kupovati knjigu koristi Borkovićevu knjigu Upravno pravo -dio koji se odnosi na državljanstvo i prezentacije od Šikića i to je sve
 

joojaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne treba kupovati knjigu koristi Borkovićevu knjigu Upravno pravo -dio koji se odnosi na državljanstvo i prezentacije od Šikića i to je sve
Kod Borkovića ne treba točku 3, 6,7,8. Ako nabaviš knjigu od od S.I. obradi i zaštitu od požara i zapaljive tekučine i plinove iako ove godine to nisu pitali - ukupno još 16 .str
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks