AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak akademske godine 2010./2011.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam gdje drugdje da pitam :blushed:

ako prelazim sa redovnog na izvanredno, jel moram popunjavati neke dodatne papire ili se normalno upisujem kao i svake godine sa onim upisnim materijalima što se kupe u knjižari?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam gdje drugdje da pitam :blushed:

ako prelazim sa redovnog na izvanredno, jel moram popunjavati neke dodatne papire ili se normalno upisujem kao i svake godine sa onim upisnim materijalima što se kupe u knjižari?
mislim da moraš, ali pitaj koje u referadi, oni će najbolje ti znat odgovorit, mislim da oni imaju formular tamo pa tamo ispuniš odmah kod njih...:wink5:
 

nata

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hey...pitanje...upisujem ponavljanje godine...dali mi trebaju samo oni upisni materijali ili jos nesto ?
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da moraš, ali pitaj koje u referadi, oni će najbolje ti znat odgovorit, mislim da oni imaju formular tamo pa tamo ispuniš odmah kod njih...:wink5:
trebaš neku molbu ispunit da te prebace na izvanredno,a kupiš ju u knjižari...
 

enna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a što trebam napisati u njoj? :blushed:
ma samo ju ispuniš,sve na njoj piše,samo u knjižari veliš da ti treba molba za prijelazak na izvanredno.. uglavnom zna tamo ona žena...
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bila sam jučer i pitala ženu upravo to i ona mi je rekla da nema takav papir, nego mi je dala općeniti obrazac za molbe. ispunit ću njega pa kako bude :laughing:
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne znam gdje drugdje da pitam :blushed:

ako prelazim sa redovnog na izvanredno, jel moram popunjavati neke dodatne papire ili se normalno upisujem kao i svake godine sa onim upisnim materijalima što se kupe u knjižari?
ja sam pitala sanju sto treba kod prijelaza s redovnog na izvanredni i rekla mi je da treba kupit materijale za izvanredne, ispunit indeks kako pise i uplatit svotu i onda s tim otić u referadu 8, ne treba ti molba jer će ti ju dat tamo u referadi.
 

AntonijaZ

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reći koliko se plaća pad i šta sve treba pribaviti od papira?? Izvanredan sam student...hvala unaprijed
 

cof

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pliz ekipa, jel netko zna je li ove godine moguće prebacivati se iz jedne grupe u drugu i kako to funkcionira? Bio sam u referadi, bože sačuvaj...
Hvala :)
 

T-jet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna što je sa ispitnim rokovima? Da li su napravili raspored? Gdje se to može pronaći? Hvala
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna što je sa ispitnim rokovima? Da li su napravili raspored? Gdje se to može pronaći? Hvala
Jesu napravili su ti raspored. Ima u vodiču za studente. Imaš prvi rok ti je u 11 mjesecu.
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neka mi netko objasni gdje se točno nalazi fotokopiraona u Masarikovoj u kojoj ima skripta.Hvala
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava

T-jet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu napravili su ti raspored. Ima u vodiču za studente. Imaš prvi rok ti je u 11 mjesecu.
Skinula sam taj vodic, ali u tom vodicu nema rokova...to bih onda trebala kupiti u nasoj knjizari ili...ili mozda ima neka dobra dusa koja bi to skenirala pa mi poslala na m@il???
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Skinula sam taj vodic, ali u tom vodicu nema rokova...to bih onda trebala kupiti u nasoj knjizari ili...ili mozda ima neka dobra dusa koja bi to skenirala pa mi poslala na m@il???
i meni :)) :crazy:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks