AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak akademske godine 2010./2011.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Bubuleja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molio bih vas da me obavjestite kada počinju predavanja za porezni studij...Nikak da to negdje nađem.U vodiču za studente Poreznog odjela piše da godina počinje 4.10. ali kada predavanja počinju nigdje ne piše,malo sam u strahu da ne kiksam već na početku pa bih vas molio da mi kažete na koji način ću saznati kada počinju predavanja.Hvala:crazy:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molio bih vas da me obavjestite kada počinju predavanja za porezni studij...Nikak da to negdje nađem.U vodiču za studente Poreznog odjela piše da godina počinje 4.10. ali kada predavanja počinju nigdje ne piše,malo sam u strahu da ne kiksam već na početku pa bih vas molio da mi kažete na koji način ću saznati kada počinju predavanja.Hvala:crazy:
bit ćeš naknadno obaviješten na našoj web stranici (http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_porezni_studij), gdje i kada točno, kao i na našoj oglasnoj ploči na faksu. negdje ćemo biti obaviješteni pred kraj rujna...:wink5:
 

u.pravni.k

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim upute za upis u drugu godinu. Referada mi ne želi ništa reći, čak ni do kad traju upisi.

Trebam index, neke novce, uplatnice, gdje, kuda, kako? (i , naposljetku- zašto:)

Izvanredni student

Hvala
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim upute za upis u drugu godinu. Referada mi ne želi ništa reći, čak ni do kad traju upisi.

Trebam index, neke novce, uplatnice, gdje, kuda, kako? (i , naposljetku- zašto:)

Hvala
odeš u skriptarnicu i kupiš upisni materijal za par kuna...dobit ćeš i uplatnicu pa pitaš u referadi koji iznos moraš platit,ispuniš materijale ,uplatiš i odneseš u referadu sve zajedno sa indeksom...upisi bi trebali biti produženi ako bude dekanski,inače do kraja ovog mjeseca.
 

biny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li negdje objavljen raspored prijava i polaganja ispita za 2010/2011.g.? Hvala..::crazy:
Koliko ja znam, to stave tek kada počnu predavanja. Ako sam u krivu, neka me ispravi netko!
 

Maryna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je zna netko jel su odredili do kad traju upisi
Upisi za redovite studente traju do 20. listopada 2010.

Upisi za izvanredne studente traju do 30. listopada 2010.


Upisi se vrše svaki radni dan od 10:00 - 12:00 sati, a za izvanredne studente još i utorkom od 15:00 - 16:00 sati;


- za redovite studente u studentskoj referadi u sobi br. 3a/priz.

- izvanredne studente u studentskoj referadi u sobi br. 8/I. kat
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li negdje objavljen raspored prijava i polaganja ispita za 2010/2011.g.? Hvala..::crazy:
Poslala sam raspored prijava i polaganja osobno uredništvu portala, nadam se da budu to ubrzo stavili!:crazy:
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znaći u petak nema ništa za brucoše? uvodno predavanje ili tako nešto?

na rasporedu ne piše za sve predmete gdje se održavaju predavanja, npr u srijedu engleski. gdje onda trebam doći?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znaći u petak nema ništa za brucoše? uvodno predavanje ili tako nešto?

na rasporedu ne piše za sve predmete gdje se održavaju predavanja, npr u srijedu engleski. gdje onda trebam doći?
nemate, na prvim satovima će biti objašnjenje sve tehnikalije. engleski se održava u dvorani gdje imate redovitu nastavu, tamo će vas ostaviti jer očito je više studenata upisalo engleski pa su vas ostavili u većoj dvoranu.:wink5:
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nemate, na prvim satovima će biti objašnjenje sve tehnikalije. engleski se održava u dvorani gdje imate redovitu nastavu, tamo će vas ostaviti jer očito je više studenata upisalo engleski pa su vas ostavili u većoj dvoranu.:wink5:
aha to je znači dvorana 4
 

veki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
za izvanredne studente 3. godine-kada počinju predavanja i na što se mora ić? mislim da na informatičku radionicu i vježbe iz nomotehnike i vježbe iz upravog postupovnog? dali je to točno, i zanima me dali ja kao izvanredan mogu ić na tu inf. radionicu u vrijeme kad je ona za redovne studente?? molim vas da mi netko kaže?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
za izvanredne studente 3. godine-kada počinju predavanja i na što se mora ić? mislim da na informatičku radionicu i vježbe iz nomotehnike i vježbe iz upravog postupovnog? dali je to točno, i zanima me dali ja kao izvanredan mogu ić na tu inf. radionicu u vrijeme kad je ona za redovne studente?? molim vas da mi netko kaže?
najbolje je pitati profesora za info. radionicu jer možda je popunjeno redovnim studentima pa ne možeš, boljee pitaj. na sve vježbe moraš ići kad su predavanja za izvanredne. mislim da predavanja počinju negdje u 11. mj., uglavnom po rasporedu koji će biti naknadno objavljen pa si prati...:wink5:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks