AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak akademske godine 2010./2011.

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel vi ne vidite ove obavijesti na vrhu foruma? lijepo piše:

Ispitne rokove za 2010./2011. ćemo krajem tjedna objaviti na našem studentskom portalu (www.drustveno-veleuciliste.net) u rubrici Fakultet.
Nema panike. :) Hvala na strpljenju.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
budu, samo ih neka dobra duša treba skenirat :laughing:
naravno da budu, samo neka dobra duša treba postaviti raspored ispitnih rokova što sam ih ja osobno poslala u uredništvo, a rekli su da će ih staviti do kraja tjedna.:laughing:
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo vam prvi rokovi: (1.godina)

Uvod : 28./29.10 prijava, 12.11 polaganje

Nauka: 28./29.10 prijava, 9.11 polaganje

Sociologija: 28./29.10 prijava, 8.11 polaganje

Politologija: 18./19.11 prijava , 2.12 polaganje

Ustav: 26./27.10 prijava, 8-12.11 polaganje

Informatika: 28./29.10 prijava, 11.11 polaganje

Financiranje: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

Strani jezik: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

________________________________________________
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo vam prvi rokovi: (1.godina)

Uvod : 28./29.10 prijava, 12.11 polaganje

Nauka: 28./29.10 prijava, 9.11 polaganje

Sociologija: 28./29.10 prijava, 8.11 polaganje

Politologija: 18./19.11 prijava , 2.12 polaganje

Ustav: 26./27.10 prijava, 8-12.11 polaganje

Informatika: 28./29.10 prijava, 11.11 polaganje

Financiranje: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

Strani jezik: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

________________________________________________
Molim te ak mos da napises za uljp s druge godine:cool:
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Druga godina, prvi rokovi:

Opće upravno pravo: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

Državna uprava: 28./29.10 prijava, 9.11 polaganje

Uvod u građ. pravo: 21./22.10 prijava, 4.-13.11 polaganje

Obiteljsko pravo s matičartsvom: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

Radno i soc. pravo: 25./26.10 prijava, 8.-12.11 polaganje

Upravljanje ljud. poten. i služb.pravo: 2./3.11 prijava , 16.11 polaganje

Europski upr. prostor: 2./3.11 prijava, 16.11 polaganje

Osnove prava društva: 20./21.10 prijava, 2.-5.11 polaganje

Strani jezik: 27./28.10 prijava, 8.-12.11 polaganje
 

*dada*

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vanredna sam pa onda imam priliku ići na kolokvije samo iz uvoda i sociologije ( barem su mi tako rekli :p ) , pa me zanima jeli ovaj rok 12.11 za uvod, rok za kolokvij ili cijeli ispit???mislim kako uopće funkcionira postupak prijave za ispite i kolokvije?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vanredna sam pa onda imam priliku ići na kolokvije samo iz uvoda i sociologije ( barem su mi tako rekli :p ) , pa me zanima jeli ovaj rok 12.11 za uvod, rok za kolokvij ili cijeli ispit???mislim kako uopće funkcionira postupak prijave za ispite i kolokvije?
kolokviji ti se u principu ne prijavljuju (osim ako ti profesor drugačije ne kaže), prijavljuje ti se samo ispit, i to u rokovima određenim za prijavu ispita. u knjižari pravnog fakulteta (tmt3) kupiš prijavnicu za ispit za upravni studij po bolonji te to ispuniš i odneseš u sobu 10 gdje se inače prijavljuju ispiti. rok 12.11. i ostali rokovi u rasporedu su rokovi određeni za klasičan ispit, a ne za kolokvije. datume kolokvija će ti reći profesor na predavanju.:wink5:
 

Zilla

potepuh
kolokviji ti se u principu ne prijavljuju (osim ako ti profesor drugačije ne kaže), prijavljuje ti se samo ispit, i to u rokovima određenim za prijavu ispita. u knjižari pravnog fakulteta (tmt3) kupiš prijavnicu za ispit za upravni studij po bolonji te to ispuniš i odneseš u sobu 10 gdje se inače prijavljuju ispiti. rok 12.11. i ostali rokovi u rasporedu su rokovi određeni za klasičan ispit, a ne za kolokvije. datume kolokvija će ti reći profesor na predavanju.:wink5:
jel prof Čepo iz uvoda u politologiju traži prijavu kolokvija (ako mejbi bejbi znaš)?:crazy:
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neznam di da pitam, pa ću ovdje

u temi uvod u držvu i pravo ( 1.godina) spominje se spajanje našeg faksa sa pravom ???

o čemu oni pričaju?

i da, prijavljivanje kolokvija online??? otkud sve to?
 

Zilla

potepuh
neznam di da pitam, pa ću ovdje

u temi uvod u držvu i pravo ( 1.godina) spominje se spajanje našeg faksa sa pravom ???

o čemu oni pričaju?

i da, prijavljivanje kolokvija online??? otkud sve to?
više profesora je na uvodnim predavanjima spomenulo "spajanje" sa pravnim fakultetom, bili bismo nešto poput studija socijalnog rada, dakle s njima, ali ne direktno pravni fakultet.. pretpostavljam da se ide na to radi formiranja spec. diplomskog za studij javne uprave, za porezni nemam blage
kolokviji online.. ne kuzim ni ja, danas mi se uopce ne zeli ucitati stranica :dry::frustrating::frustrating:
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Do prvih kolokvija iz politologije ili sociologije imate više od mjesec dana, što znači barem četiri predavnja. Slobodno dođite na jedno pa pitajte profesoricu ili profesora mora li se i kako prijaviti za kolokvije.
Kolokviji se ne prijavljuju samo ispiti. ;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks