AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove ustavnog prava

Doroteich

Studentica
dajte mi recite što se tice ustavnog prava, imam usmeni sad u 11 mj. 2 dio ustavno uredenje europske RH!! da li je netko od vas ucio iz skripte ili da ucim iz knjige?
 

Bovary1999

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako ispituje gardasevic?
ulazi po 4 ljudi, uglavnom ispituje najviše ljudska temeljna prava po Ustavu, to najviše pita, a zatim ovlasti predsjednika/vlade/sabora i ostalo po redu. ako ne znate (često po redu kako piše u Ustavu) nabrojati ljudska prava, padate odmah. sve u svemu, jako ugodan usmeni, odličan ispitivač, smiren je, daje puno vremena za razmisliti, malo pomaže, i pita samo OSNOVE.
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok, kod Gardaševića iz čega najbolje učiti? Ustava, knjige ili skripte njegovih pitanja? hvala :)
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čeka me komisija iz ustavnog.. pa me zanima da li je itko išao na komisiju iz ustavnog i kakva su iskustva? Kako pitaju? Tko od prof najčešće ispituje i tak?
puno hvala na odgovoru :)
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok, kakva je Ana Horvat Vuković na usmenom?? I koja su joj neka najčešća pitanja?
Hvala :)
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kad sam ja polagao ispit, bila je odlična. Prilično je inzistirala na datumima određenih događaja, poput osamostaljenja Hrvatske, međunarodnog priznanja itd. Naravno bilo je idrugih pitanja, ali ništa strašno. Uglavnom kad se baš i ne briljira u odgovorima, kod nje se može dobiti visoka ocjena.
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad sam ja polagao ispit, bila je odlična. Prilično je inzistirala na datumima određenih događaja, poput osamostaljenja Hrvatske, međunarodnog priznanja itd. Naravno bilo je idrugih pitanja, ali ništa strašno. Uglavnom kad se baš i ne briljira u odgovorima, kod nje se može dobiti visoka ocjena.
Ajme puno ti hvala na odgovoru :) nadam se da će bit dobro raspoložena kad ću i ja odgovarati hahah :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks