AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove informatike

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim, to je moje mišljenje kako je sutra blagdan da su si spojili pet i subotu i da ćemo dobiti rezultate tek u ponedjeljak ali to je samo moje mišljenje
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidim da je jedna prošla, imali tko da nam kaže kakav je bio test, po rezultatima je bio valjda težak, pa ako se sjeća tko testa dali može napisati par pitanja .
Zahvaljujem unaprijed
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
9.7.nam je ispit, da li netko može nam reči što je tražio u testu , kakva su bila pitanja na usmenom ?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Niste kolegijalni, niti fer , puno vas na facebooku objavljuju pitanja iz ispita , a mi koji nemamo facebook možemo se slikat .
Do pitanja ne možemo , i onako su to pitanja za ponavljanja .
Nama bi to značilo puno .
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Niste kolegijalni, niti fer , puno vas na facebooku objavljuju pitanja iz ispita , a mi koji nemamo facebook možemo se slikat .
Do pitanja ne možemo , i onako su to pitanja za ponavljanja .
Nama bi to značilo puno .
A da napravis fejs samo za potrebe faksa?
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Niste kolegijalni, niti fer , puno vas na facebooku objavljuju pitanja iz ispita , a mi koji nemamo facebook možemo se slikat .
Do pitanja ne možemo , i onako su to pitanja za ponavljanja .
Nama bi to značilo puno .
Naučite osnove i ne bi trebalo bit problema, malo fokusa na 5. cjelinu i neće bit teško. Profesori su susretljivi, pitaju stvarno osnove. Dobro naučit i bez panike. Sretno
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks