AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove informatike

Dajana0000

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kome je potrebno, mogu u Word dokumentu poslati pitanja s pismenoga. Predug bi bio post.

Pitanja s usmenoga 18.02.
- osobni podatak, načela obrade osobnih podataka (načelo pouzdanosti), posebna kategorija osobnih podataka, kaznena djela glave XXV, u koje kazneno djelo se svrstava izrada malicioznog programa, važeći pravni okvir

Upravo zbog promijenjene literature, nisam učila ni po kojoj od skripti, već iz knjige i Uredbe.
Savjet: za pismeni ispit obavezno proći knjigu (dosta detaljan ispit), za usmeni samo osnovne stvari, osobitno vole 5. i 6. cjelinu
Sretno! ;)
 
Posljednje uređivanje:

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kome je potrebno, mogu u Word dokumentu poslati pitanja s pismenoga. Predug bi bio post.

Pitanja s usmenoga 18.02.
- osobni podatak, načela obrade osobnih podataka (načelo pouzdanosti), posebna kategorija osobnih podataka, kaznena djela glave XXV, u koje kazneno djelo se svrstava izrada malicioznog programa, važeći pravni okvir

Upravo zbog promijenjene literature, nisam učila ni po kojoj od skripti, već iz knjige i Uredbe.
Savjet: za pismeni ispit obavezno proći knjigu (dosta detaljan ispit), za usmeni samo osnovne stvari, osobitno vole 5. i 6. cjelinu
Sretno! ;)
Molim Vas može meni puno bi mi značilo [email protected]
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kome je potrebno, mogu u Word dokumentu poslati pitanja s pismenoga. Predug bi bio post.

Pitanja s usmenoga 18.02.
- osobni podatak, načela obrade osobnih podataka (načelo pouzdanosti), posebna kategorija osobnih podataka, kaznena djela glave XXV, u koje kazneno djelo se svrstava izrada malicioznog programa, važeći pravni okvir

Upravo zbog promijenjene literature, nisam učila ni po kojoj od skripti, već iz knjige i Uredbe.
Savjet: za pismeni ispit obavezno proći knjigu (dosta detaljan ispit), za usmeni samo osnovne stvari, osobitno vole 5. i 6. cjelinu
Sretno! ;)
Hvala na info, moze meni Word na mail, [email protected]
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Niste kolegijalni, niti fer , puno vas na facebooku objavljuju pitanja iz ispita , a mi koji nemamo facebook možemo se slikat .
Do pitanja ne možemo , i onako su to pitanja za ponavljanja .
Nama bi to značilo puno .
Može mi molim vas netko reći kako se zove ta grupa na facebooku-u, hvala.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može mi molim vas netko reći kako se zove ta grupa na facebooku-u, hvala.
Javna uprava pfzg, javna uprava zagreb, javna uprava 3.godina, itd..ali necete se usreciti s grupom jer nikakva pitanja se ne djele, uostalom prije cete dobiti odgovor ovdje nego tamo :)
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko jesu li u zutoj kopiraoni u knjizi zamjenili 5 poglavlje s onim sto je profesor stavio na merlin i stranicu faksa jer koliko vidim to je isto kao i ono u knjizi iz zute kopiraone
 

M13M

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kome je potrebno, mogu u Word dokumentu poslati pitanja s pismenoga. Predug bi bio post.

Pitanja s usmenoga 18.02.
- osobni podatak, načela obrade osobnih podataka (načelo pouzdanosti), posebna kategorija osobnih podataka, kaznena djela glave XXV, u koje kazneno djelo se svrstava izrada malicioznog programa, važeći pravni okvir

Upravo zbog promijenjene literature, nisam učila ni po kojoj od skripti, već iz knjige i Uredbe.
Savjet: za pismeni ispit obavezno proći knjigu (dosta detaljan ispit), za usmeni samo osnovne stvari, osobitno vole 5. i 6. cjelinu
Sretno! ;)
Pozdrav, moze i meni?
Na [email protected]

Hvala puno ‍♀
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Može li mi netko preporučiti skriptu koja je dobra za prolaz? I u kojoj je navedeno novo peto poglavlje .
 

Andreja1997168

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam samo puno i puno čitala tu knjigu. Nisam imala snage za učenje, jer mi je gradivo bilo predosadno. Teško sam položila, al nekako. Na usmeni sam imala čistu sreću, jer sam naučila zadnje poglavlje samo i zakon, i to je to.
Ja ne znam kako da vam pomognem, jer ni sama sebi nisam znala
 

Artep

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reći što je točno UDRP jer ne mogu nigdje naći u skripti, a ni na internetu (za GDRP sam saznala da je opća uredba o zaštiti osobnih podataka)
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poz. Zanima me jel ostala i dalje ista knjiga kao od prije 2-3 godine? I vidim po forumu kako pisu da je 5.cjelina bitna ali na stranici faksa pise umjesto 5.poglavlja uci nes sa katedre.
ako moze ko objasniti pls , hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks