AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove informatike

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa ima li tko da je odgovarao usmeno po ovoj novoj literaturi? Moze neka pitanja i treba li sve zakon i uredbu uciti ili ima odredene cjeline?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kakav je bio test ovaj zadnji ?????
[DOUBLEPOST=1561064850,1559853955][/DOUBLEPOST]u zadnjem testu su bile generičke domene , def inf , ne sječam se puno
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bilo je još u testu povelje , ne znam što još ali bilo je teško, pa ako netko još nešto zna nek nadopiše
[DOUBLEPOST=1561795859,1561232235][/DOUBLEPOST]
bilo je još u testu povelje , ne znam što još ali bilo je teško, pa ako netko još nešto zna nek nadopiše
Nadopišite
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je netko na rokovima od kad je nova literatura, položio informatiku po fer skripti?o_Oo_O
Ja nisam , ne znam za druge:(:(
[DOUBLEPOST=1562360163,1562350023][/DOUBLEPOST]pokušaj skriptu iz skrptarnice mislim da se zove marija ili marijana
[DOUBLEPOST=1563032090][/DOUBLEPOST]Kakav je bio ovaj zadnji test?
[DOUBLEPOST=1565455338][/DOUBLEPOST]Kakav je bio zadnji test
[DOUBLEPOST=1565630718][/DOUBLEPOST]Kakav je bio zadnji test
[DOUBLEPOST=1566742489][/DOUBLEPOST]kakav je bio zadnji ispiit ?
 

Amf

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tko upravlja hr domenom, grid racunalstvo, informaticka revolucija, maliciozni program kada ti se kriptiraju podaci pa moras platit, straznja vrata, parainformacijska tehnologija, koje je obiljezje arhitekture interneta koji ima za cilj smanjiti ovisnost izmedu sustava (modularnost), prema kojem nacelu se dodjeljuju domene (first come, first served) , tko upravlja internetskim standardima, racunalni podatak po kz, nesto u vezi darknetova, karakteristike kiberprostora, cilj konvencije o kibernatickom kriminalu, sluzbenici za zastitu osobnih podataka.. to je sve cega se sjecam ‍♀
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hvala
[DOUBLEPOST=1568897948,1567769757][/DOUBLEPOST]Kaj je bilo u testu ????
[DOUBLEPOST=1569068047][/DOUBLEPOST]kakav je test bio odprilike pitanja idem u 11 mj ?
[DOUBLEPOST=1569523263][/DOUBLEPOST]kakav vam je bio usmeni?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks