AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove građanskog prava

Iffka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel odgovarao tko kod profesora Ernsta? Imate kakve savjete, što više voli ispitivat, kako se ulazi ( on proziva ili )?
 

porezni156

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof Ernst proziva, sad na zadnjem roku je ispitivala asistentica, on ju je kakti učio ispitivati. pitanja su bila; konvalidacija, iznimke, zelenaški posao, ništavost, posredan, neposredan, samostalan i nesamostalan posjed, činidba, pravo građenja, zabludu, cesiju, nužni nasljedni dio.
 

pravo223

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kod prof Kanceljak pitanja sa zadnjeg roka su ; pravni poslovi, ugovor o darovanju i odgovornost za materijalne nedostatke .
 

...ivana..

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam kod Keglavić, profa je ok. Postavlja konkretna pitanja s kojim pod pitanjem. Ali za nju nije dovoljna skripta, nego moraš baš po knjizi učit.
 

poreznik12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ei, znači na predavanja i nije bas bitno ici, ali na ispie bi bilo pozeljno doci, jer ja planiram izc tek u 9 mjsecu na gradjansko pa sam mislila otic slusat ispite sad u 6 mjsecu ali nikad nisam bila na tom slusanju pa nezz kako to uopce izgleda, ako moze ma:grin:la pomoc, hvala :))
 

Kia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo je litetarura za osnove građanskog prava: Petar Klarić, Martin Vedriš; Građansko pravo (osim poglavlja: Pravna narav pravne osobe i Vrijednosni papiri); Narodne novine (2014)
 

B_Beast

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav...dal zna tko kakav je asistentica Iva Kuštrak Managić kod ispitivanja..dal je netko odgovarao kod nje?
 

teya18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav...dal zna tko kakav je asistentica Iva Kuštrak Managić kod ispitivanja..dal je netko odgovarao kod nje?

Odgovarala sam ja kod nje, traži da znaš i da razumiješ ono što te pita, postavlja puno potpitanja. Recimo mene je pitala iz obveznog dijela dva pitanja, ali nijedno nisam odgovorila dovoljno dobro, te me dalje nije ništa pitala. Ispit je trebao biti u 16 h, na kraju smo oko 18.30 došli na red..
Opet sam kod nje u ponedjeljak, sretno nam bilo!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks