AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove građanskog prava

...ivana..

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hmmm? Mozda nije prosla pismeni ili? Stvarno mi nije jasno. Upravni je imao pismeni, barem sam tako procitala na forumu! Ajde javi onda dojmove?

Kazu da nema vise pismenih! I dalje se prakticiraju samo usmeni. Ovo je bilo samo eksperimentalno
 

kristinaPP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisu uopce imali pismeni, ali je Kanceljak bila sva u nekoj strci, kasnila im je dosta, tako je brzinski pitala osnove (sadrzaj oporuke, sluznost, zalozno pravo), a ako nisi znao pita tzv zamjensko pitanje..dosta ih je proslo,cula sam samo pozitivne dojmove!

A ovako se igrat sa zivcima nas studenata, u vezi eksperimentalnih ispita nije u redu. Ni najmanje!
 

kružić

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, tko je sve od ispitivača na komisiji???
hvala!!
[DOUBLEPOST=1492021201,1492021105][/DOUBLEPOST]Pozdrav, tko je sve od ispitivača na komisiji???
hvala!!
 

vivi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pitanja s ljetnog roka 2018. prof. Kanceljak:

1. Pobojnost (zamjensko pitanje mi je bilo mane volje kod ništetnosti)
2. Pravo služnosti na primjeru dioptrijskih naočala (ja ih osobno nosim pa da bezveze usputni primjer)
3. Vrste objektivne odgovornosti za štetu i objasniti
4. i mislim da me pitala nešto poput jel uzročnost pretpostavka odgovornosti za štetu

Ugodno iskustvo, strpljivo čeka da kažete sve što imate (ako vidi da znate prekine i prije vremena), voli tražiti primjere da vidi da razumijete.
Može se dobiti dobra ocjena, ja sam dobila vrlo dobar.
Učila sam iz knjige, jedino 1. lekciju iz skripte.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks