AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Opće upravno pravo II.

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
STANICIC USMENI
Kratko ispituje i pomaze ako se zapne,jedan po jedan se odgovara. Pozitivni svi dojmovi.
Pitanja opca dobra,izvlastenje(sto je,potpuno i nepotpuno),naknada stete(pitao me ratnu stetu,sllidarna odgovornost),drzavljanstvo prirodenjem,otpust i odricanje drzsvljanstva.

Pogledajte si tu na forumu pitanja meni su pomogla definitivno.
 

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vidim da je kolegica pitala za dojmove s ovoga roka ako mozete napisati pitanja bio bih zahvalan jer izlazim iduci rok
 
Posljednje uređivanje:

ninab

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim Vas kolege, gdje je ta skraćena skripta od prof. Ofak?? ne mogu je nigdje naći, ako može link bila bih jako zahvalna.
pozz
i mene zanima gdje se nalazi ta skripta pa molim kolege koji znaju da napišu
lp
 

ninab

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da na mail mi je stiglo al sad vidim da je stiglo za Oup I a to sam položila i prijavila Oup II
pa mi nije ništa jasno
neovisno o položenom ispitu Opu I Merlin automatski šalje poruke svima o polaganju ispita
evo dobila odgovor
 

Dorica19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prof. Turudić usmeni - odličan ispitivač, iznimno ugodan usmeni ispit. kratko isputuje, jednog po jednog.
javna dobra, upravni ugovori, raskid ugovora, razgraničenje javnog dobra, na koje vrijeme se sklapa koncesija, tko odlučuje u slučaju spora kod koncesija
 

anovI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Slažem se sa kolegicom, većinom pita po dva pitanja, ali iz različitih dijelova gradiva. Moja pitanja davatelj koncesije i rješenje izvlaštenja.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks