AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali je mozda objavljeno kada je ispit iz građanskog ( ja sam na kraju abecede W)!
 

Tizo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pismeni iz upravnog postupovnog prava 15.06.2009. u 12,30, Gundulićeva 10, dvorana I.
 

ncortex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Policijsko je 18.06. u 13 sati.
da li znas tko ispituje? medvedović ili?

evo odgovora: pravo okoliša je 18.06. u 9.30 Čirilometodska 4, soba 48, Cindori Sonja ispituje.

jel netko zna kakva je ona i šta pita?
 

Meli

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej! Jel znade netko kad je ispit iz zemljišnoknjižnog prava? Il ako može netko pogledat pa objavit.Hvala!

da li znas tko ispituje? medvedović ili?

evo odgovora: pravo okoliša je 18.06. u 9.30 Čirilometodska 4, soba 48, Cindori Sonja ispituje.

jel netko zna kakva je ona i šta pita?
Ispituje knjigu, nacionalni parkovi,parkovi prirode, načela,ispasa stoke,tužbe,i poreze,ako neznas poreze ne pusta da prođes,inace je profa super,jednostavna i ne komplicira!Tako je ispitivala na roku u 2 mj.
 

Masha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej! Jel znade netko kad je ispit iz zemljišnoknjižnog prava? Il ako može netko pogledat pa objavit.Hvala!

zemljišno ti je 16.6. u 16 TMT3 ispituje Hano

pa pise vam na oglasnoj ploci za izborne predmete!!!

tam sam napisala za zemljišno i okoliš
 

Bibiana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Upravno postupovno pravo

Molila bih da netko javi kada je pismeni iz upravno postupovnog, rok od 29.06.
Unaprijed zahvaljujem!
 

ipalaic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok!ja sam prijavila ispit iz Upravnog postupovnog ,ali sam oslobođena pismenog i moram samo doć na usmeni.Dali mi molim Vas netko može javit samo kad je usmeni jer dolazim iz Siska i imam malu bebu doma ,pa nemogu dolazit samo radi tog u zg.Unaprijed hvala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks