AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a ja imam pitanje do kad su prijave tih predmeta smjera i izbornih predmeta kad se upisuje 3. godina? gdje se pogleda oglas i kod koga se prijavljuje?
nema ti tu nikakvog oglasa, nego kad se upisuješ prije nego kaj napišeš predmete u indeks i na onu listu kaj dobiješ za upis, odeš do tete u referadu kod koje se upisuješ i pitaš na kojim izbornim predmetima i kojem smjeru ima još mjesta i onda ti ona kaže :wink5:

Molim sve koji znaju jedan savjet: koji smjer je NAJLAKŠI tak da znam što da upišem. tu po forumu nikako da se svi usaglase, nekako vodi međunarodni kao naj lakši ali nisam baš ziher. HVALA :)
meni je upravno-pravni lagan, ja sam ga upisala za svaki ispit učila po tjedan dva i s nijednim nisam imala nikakvih problema :happy:
 

martina_sk

Administrator
Molim sve koji znaju jedan savjet: koji smjer je NAJLAKŠI tak da znam što da upišem. tu po forumu nikako da se svi usaglase, nekako vodi međunarodni kao naj lakši ali nisam baš ziher. HVALA :)
lagan ti je i ekonomski koliko sam skužila. ja sam taj međunarodni upisala i ako ideš na predavanja dossta je lagan, a ako ne ideš možda trebaš max tjedan dana učiti za svaki ispit.
 

martina_sk

Administrator
http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/obrasci

Zbog upisa studenata u prvu godinu stručnih studija (brucoši), slijedeći tjedan od 18.-20. srpnja 2012. studentske referade u sobi 3A/priz. i soba 8/I. kat raditi će sa studentima isključivo od 8:00-9:00 sati.

Potvrde za natječaj za smještaj u studentski dom redovitim studentima izdavat će se u gore navedeno vrijeme u studentskoj referadi u prizemlju, soba 3A.

Po završetku upisa studentska referada (soba 3A) raditi će u uobičajenom uredovnom radnom vremenu do 27. srpnja 2012.

Teme za završne/diplomske radove mogu se prijaviti do 13. srpnja 2012., a nakon tog datuma teme se mogu opet početi prijavljivati (stari program i stručni porezni studij) od 27. kolovoza, odnosno od 3. rujna 2012. za bolonjski program.
 

Ula

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanje da li je netko bio U Ministarstvu zaštite okoliša i prostornog uređenja i graditeljstva i u kojim ste djelokrugu ministarstva zaštite okoliša prošli u 5 dana
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim vas za pomoć, jel netko prijavio ispit iz Izbornih sustava? Naime, ja sam pogledala u krive datume, mislila sam da su danas i sutra prijave, međutim danas je bio zadnji dan. Hoće u referadi htjeti primiti sa danom zakašnjenja prijavnicu? :(
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim vas za pomoć, jel netko prijavio ispit iz Izbornih sustava? Naime, ja sam pogledala u krive datume, mislila sam da su danas i sutra prijave, međutim danas je bio zadnji dan. Hoće u referadi htjeti primiti sa danom zakašnjenja prijavnicu? :(
probaj odnijeti...meni su prihvatili kad sam zakasnila jedan dan...a koliko sam shvatila i drugima...
 

Tincincila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kakva je procedura kod polaganja ispita na koje se nema jos pravo izaći? samo se pojavim na dan iispita i? jel moram po prije profesoru nesto slati? naime, ispit iz izbornih sustava je 25.4., ali samo dvije cure su na popisu, a vidim da ste ovdje na forumu govorili da se moze izaći i prije 6.mj. ...
 

nea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kakva je procedura kod polaganja ispita na koje se nema jos pravo izaći? samo se pojavim na dan iispita i? jel moram po prije profesoru nesto slati? naime, ispit iz izbornih sustava je 25.4., ali samo dvije cure su na popisu, a vidim da ste ovdje na forumu govorili da se moze izaći i prije 6.mj. ...
Moram priznati da mi baš i nije jasno ovo pitanje. :hm: Ako nemaš pravo izaći na ispit onda se ne možeš ni pojaviti na samom ispitu. :wtf:
Jedino ako si izvanredni onda možeš na bilo koji ispit na bilo kojem roku. Ne znam kako je za redovne...
 

martina_sk

Administrator
Moram priznati da mi baš i nije jasno ovo pitanje.
bit je u tome što su izborni sustavi izborni predmet, a izborni predmeti iz kojih imaš predavnaj se mogu polagati tek nakon što predavanja završe, iako često ne mora biti tako pa zato kolegica pita.
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li može netko napisati kakav je princip polaganja ispita III. godine?Koji su ispiti usmeni, a koji pismeni i usmeni i da li možda za neke postoji kolokvij?
 

miška

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege s treće, jedno pitanje da li ima netko od profesora ili neki predmeti da se mogu polagati, a da se ocjena čuva. Naime, upisati ću pad druge, pa ako riješim te ispite do 4 mj. da mogu izaći na ispite iz treće, pa da se sačuva ocjena do upisa u treću? Hvala
 

Dolla

Miss Gates
Da li može netko napisati kakav je princip polaganja ispita III. godine?Koji su ispiti usmeni, a koji pismeni i usmeni i da li možda za neke postoji kolokvij?
Upravno postupovno i lokalna imaju pismeni (i usmeni poslije, standardno), izborni većinom usmeni (jedino iz zemljišnoknjižnog je pismeni ako ima dovoljno onih koji polažu na roku ali to ti je među najtežim izbornima), što se smjera tiče na svakom barem jedan predmet ima kolokvije npr. na organizacijsko menadžerskom je usmeni iz javnog menadžmenta, kolokviji iz komparativne i usmeni iz teorije organizacije (sad nije bilo usmenih jer nas je previše bilo parcijalista pa po profinom mišljenju kolokviji ne bi imali smisla). Što se vježbi tiče, informatika je puka formalnost - ove godine su se dobili potpisi bez ikakvog ispita, vježbe iz upravnog postupovnog imaju mali lagani test na kraju, nomotehnika ima standardni ispit koliko znam.

Kolege s treće, jedno pitanje da li ima netko od profesora ili neki predmeti da se mogu polagati, a da se ocjena čuva. Naime, upisati ću pad druge, pa ako riješim te ispite do 4 mj. da mogu izaći na ispite iz treće, pa da se sačuva ocjena do upisa u treću? Hvala
Čuvaju ti se kolokviji iz onih predmeta iz kojih ih ima npr. upravnog postupovnog, nekih predmeta smjera itd.
 

antesvaga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege nemam pojma di da postavim ovo pitanje pa ću bubnut ovdje. Znam da mi za upis čiste treće godine treba min 50 bodova sa druge. Imam 46,5 bodova pa me zanima jel postoji mogućnost da pošaljem molbu nekome pa da mi odobre čisti upis. Hvala
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege nemam pojma di da postavim ovo pitanje pa ću bubnut ovdje. Znam da mi za upis čiste treće godine treba min 50 bodova sa druge. Imam 46,5 bodova pa me zanima jel postoji mogućnost da pošaljem molbu nekome pa da mi odobre čisti upis. Hvala
ne.
 

martina_sk

Administrator
Kolege nemam pojma di da postavim ovo pitanje pa ću bubnut ovdje. Znam da mi za upis čiste treće godine treba min 50 bodova sa druge. Imam 46,5 bodova pa me zanima jel postoji mogućnost da pošaljem molbu nekome pa da mi odobre čisti upis. Hvala
ne odobravaju ni studentima kojima fali pola boda do parcijale..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks