AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

orbitrek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: OGLASNA PLOČA: Razmjena informacija o mjestu i vremenu održavanja ispita i kolokv

Ispit Lokalne samouprava

10.02. u 10 h
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako neto ima tj. imat će u toku ovog tjedna informaciju vezano uz ispit iz: SOCIJALNE POLITIKE i POREDBENO USTAVNO -bolonja, neka podijeli s nama ostalima- hvala!
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim da netko pogleda kada je ispit iz prava okoliša i kod koga.
unaprijed zahvaljujem!
 

bak79

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...ja sam isto na zadnju godinu ali nisam iz zagreba pa uvijek moram molit nekog da provijeri kad su ispiti???'
kako to provijeravam:sad:
 

Claire

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako neto ima tj. imat će u toku ovog tjedna informaciju vezano uz ispit iz: SOCIJALNE POLITIKE i POREDBENO USTAVNO -bolonja, neka podijeli s nama ostalima- hvala!
Poredbeno ustavno ti je uvijek u četvrtak u 11 sati jer tada prof ima konzultacije. ja sam prošli tjedan išla na upis pa je rekla da ona uvijek u to vrijeme ima ispite.
 

orbitrek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko netko zna kad je ispit iz Upravnog postupovnog prava rok 16-20.2.?
Upravno postupovno pravo- 16.02. 2009. u 12.30h

Danas (do 11h ) na oglasnoj ploči obavijesti o sljedećim ispitima:

Pravo Europske unije- 11.02.2009. u 14h
Komparativna javna uprava- 12.02.2009. u 14.30
Teorija organizacije 13.02.2009 u 12.30
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim, ako netko zna kad je ispit iz policijskog upravnog prava, neka napiše. Hvala!
19.02.2009,četvrtak, u 13h, ĆM4 soba 25/1
ispituje prof. Medvedović





Jel zna netko kad je ispit iz predmeta SOCIJALNA POLITIKA I POREDBENO USTAVNO PRAVO- bolonja???
 

Natali

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko ide danas pogledati na oglasnu ploču, molim ga da mi pogleda kad je ispit iz konzularnog prava, stari program, starno sam očajna, ne znam šta da radim, nisam iz Zagreba i ne znam kako da dođem do tog podatka, hvala...
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo poŠto nema dobrovoljaca, javljam ja:
Socijalna politika 17.02. u 12h, Nazorova 51
Poredbeno ustavno 19.02. , u 11h, tmt3
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako netko ide danas pogledati na oglasnu ploču, molim ga da mi pogleda kad je ispit iz konzularnog prava, stari program, starno sam očajna, ne znam šta da radim, nisam iz Zagreba i ne znam kako da dođem do tog podatka, hvala...
Natali ne očajavaj iako sam i ja u toj situaciji. Jedina informacija koja je stigla danas iz referade je da ne mogu doci do profesora pa tako niti dogovoriti termin za ispit.Jedino što je sigurno da ispit nije odmah u ponedjeljak. Zovem i gledam u pon. pa čim saznam, javim ti :happy:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Natali, i svi koje zanima: ispit iz konzularnog će biti u četvrtak 19.2. u 8h u Dežmanovoj ulici 10 (Ministarstvo pravosuđa)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks