AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

balet

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej ljudi jedno pitanje i molim vas odgovor.u 4 mjesecu su u isto vrijeme rokovi za upravno postupovno i pravo okolisa a u 5 mjesecu u isto vrijeme komunalno i konzularno. Da li netko slucajno zna, da li postoji sansa da se ispiti preklapaju isti dan? hvala puno
 

orbitrek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej ljudi jedno pitanje i molim vas odgovor.u 4 mjesecu su u isto vrijeme rokovi za upravno postupovno i pravo okolisa a u 5 mjesecu u isto vrijeme komunalno i konzularno. Da li netko slucajno zna, da li postoji sansa da se ispiti preklapaju isti dan? hvala puno
zna se dogoditi, odrediš si koji ti je ispit veći prioritet, a u pravilu se nadaš da unatoč određenom datumu 14-17.04. neće biti u isti dan ili ako budu na isti dan da neće biti u isti sat:laughing:

Zna li netko kad je ispit iz Lokalne samouprave?
Ispit iz lokalne i uljp je isti termin
Utorak 24.02. u 10 h
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nomotehnika prije bologne je 5.3.u 12:30,a za bolognu ne znam ali mogu ti navečer javit,vjerovatno je isto!
 

Maca

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, zna li tko da li postoje posebni rokovi za nas po starome programu ili isti oni koji i za bolonjce?
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako je možda neko bio na faksu i pogledao raspored za upravno postupovno, neka napiše.

Hvala unaprijed.
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ljudi kaj stvarno nitko ne ide na lokalnu?? Molim lijepo ako netko zna neka to podijeli s nama.
Kaj smo orbitrek- izgleda da nas svega nekoliko ide na ovaj ispit, i nitko nije iz ZG, tj. barem ja nisam...a i u ponedjeljak nam je fax zatvoren...
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo vidim da je Nicole objavila, pa super, a inače sam ja zvala u referadu i ona nova ženskica je baš super pa mi je rekla kad je ispit. E pa vidimo se onda.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks