AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik: I. godina

sana.s

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

Izvanredni student sam, bilo što je dobrodošlo. Gdje bi mogla nabaviti prijevode?
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

Izvanredni student sam, bilo što je dobrodošlo. Gdje bi mogla nabaviti prijevode?
mogu ti prevesti ali imam samo prva tri dijela.. dalje nismo još stigli ...
 

ROBI75

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
HITNOOO TREBAM SAVJET,POMOĆ !!! .htio bi izaći na ispit u 2 mj...a baš nigdje nemogu nači ništa za NJEMAĆKI JEZIK ,niti skripte niti bilo kakve prezentacije sa predavanja pa ako netko ima da pošalje ili objavi šta sve treba za pismeni i usmeni i šta se najviše traži ,kako izgleda to sve skupa...bio bi mu zahvalan da mi javi ...tnx
 

martinak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ljudi i ja tražim taj njemački jezik , bilo kakvu malu skripticu ali ništa ... pa što nitko ne uči njemački??? dajte i meni nešto pošaljite ako imate bar da vidim kako to izgleda... izvanredni i sam student a imam samo mislim 2 dana predavanja... užas
 

noblica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hahahahahaha,ja sam se prijavila na ispit 19.2...i neznam kako ce proc,jer nitko nezeli pomoc...nemorate nista slat nit skripte,nit prevodit mi nit ista...samo bi htjela da mi kazete od kud ste ucili...
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

hahahahahaha,ja sam se prijavila na ispit 19.2...i neznam kako ce proc,jer nitko nezeli pomoc...nemorate nista slat nit skripte,nit prevodit mi nit ista...samo bi htjela da mi kazete od kud ste ucili...
teško je naći ili napraviti skriptu jer profesorica naša draga uopće ne radi po knjizi nego neku svoju sastavlja... a još nam nije sve ispredavala.. nije mi jasno kako ćemo uopće srediti taj njemački... čim dobijem zadnji dio za kolokvij napravit ću skriptu i staviti je u skiptarnicu :)
 

ROBI75

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
..evo ja prošao ispit,profesorica Horvatić-Čajko je super i baš korektna...zato samo hrabro i bez straha :)
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

..evo ja prošao ispit,profesorica Horvatić-Čajko je super i baš korektna...zato samo hrabro i bez straha :)
dobro a po čem si ti molim te lijepo učio kada nemamo još niti sva poglavlja za ispit? tek nas čeka drugi kolokvij iz teorije...
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Njemački jezik: I. godina

..evo ja prošao ispit,profesorica Horvatić-Čajko je super i baš korektna...zato samo hrabro i bez straha :)
:happy: Robi svaka čast ;) jel se sjećaš mene šta sam bio na izvanrednim predavanjima hahah
Ma čovjek je pametan zna dobro Njemački.
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

:happy: Robi svaka čast ;) jel se sjećaš mene šta sam bio na izvanrednim predavanjima hahah
Ma čovjek je pametan zna dobro Njemački.
postoji razlika između znati njemački dobro i znati ga ... znam i ja njemački odlično pa vidiš da ga nisam još prošla jer nemam iz čega učit...
 

Gaga24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze mi neko reci kako izgleda ispit iz njemackog?? Koja je literatura?? Jel ima ko skriptu?? :)
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

Moze mi neko reci kako izgleda ispit iz njemackog?? Koja je literatura?? Jel ima ko skriptu?? :)
skripte nema.. u izradi je nadam se da ću je imat gotovom do kraja petog mjeseca dok dobimo sve papire...
 

Gaga24

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi moze neko rec kako izgleda ispit iz njemackog, koja je literatura i kaj sve moram uciti???
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa najbolje ti je da dođeš kod nje na konzultacije.
Ispit iz Njemačkog nikad nisam polagao jedino preko kolokvija. ;)
 

vanny

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Njemački jezik: I. godina

jao,ja dns isla prijavit strani jezik i bzvz odlucila za njemacki posto mi u srednjoj bolje leglo od engleskog .. e sad ,trazim po forumu,skriptarnici-neeemaaa nistaaaaaaaa ;((( :SSS ,,.. vanredan sam student,na faksu sam jedino kad izlazim na ispite ... sooo plzzz HELP !! literatura ?? skripta ?? .. o_O :unsure:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks