AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lokalni i regionalni razvoj

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Super, gotova predavanja a ja mislila kako ih ima još. Taman dogovorila na poslu da me puste 30.11. Bravo ja!!!!!
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kaže ovo:
Prema dogovoru, predlažem prve termine za ispit u siječnju, za srijedu i četvrtak, 13 i 14.1. od cca podne do 4h. Tko je zainteresiran, molim Vas da to javite mojoj asistentici Nikici na mail ([email protected]) te da navedete jedan od ta 2 datuma. Ukoliko Vas bude više, budemo dogovorili i druge datume u siječnju. Grupirati ću Vas po petero, svakih sat vremena te nećemo imati klasičan ispit, već me zanimaju Vaša razmišljanja i stavovi vezano za sve što ste čuli. Koga zanima i nešto od dodatne literature, može u to zaviriti te dati kratki osvrt na pročitano. NO to nije obavezno gradivo iz razloga jer nema knjige koja ovo gradivo pokriva. Zakon o regionalnom razvoju, kako rekla, svakako detaljno pročitajte.
U prilogu je i prezentacija Ivane Keser.
Bubanje gradiva me stoga ne zanima, već Vaše razumijevanje, Vaše gledanje na ono što ste čuli i pročitali.
i još:
Kako već ima prvih reakcija na ponuđen rok u sijećnju, evo mogućnosti i za dodatne termine, od 26-28.1.
Kad vidimo kako se javljate i sparim Vas u grupe, poslati ću Vam svima da vidite tko je kada, pa ćete samo potvrditi.
 

Vitaap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, jeli itko izabrao mogućnost elektronskog eseja umjesto usmenog ispita? Kako to izgleda? Što se očekuje od nas time? Hvala na odgovoru
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bi li tko od kolega bio ljubazan navesti teme o kojima se diskutiralo na predavanjima i zadatke koje ste dobivali? Pliiiiz
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bok! ima li netko ko bi se htio zamjeniti za termin polaganja? mene je stavila u četvrtak u 13 h, a premjestili su nam seminar (meni je ostao s prve godine) taj dan u skoro isto vrijeme pa se bojim da neću stići na usmeni :S
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Profesorica je slala mail s tablicom kada tko ima usmeni. Najbolje je da joj se obratite mailom i tražite informaciju.
 

matejm

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zamolio bih one što izlaze danas na ispit da napišu kakav je bio koncept ispitivanja, da li je odgovarao svatko posebno ili je to ipak bio neki oblik rada u grupi kao što je profa rekla?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bilo nas je 3, ispit je izgledao kao da ponavljamo cijelo gradivo koje smo prošli(osim Đulabićevog predavanja, odn Zakona o RR). Pitala je npr koja bi načela izdvojili kao bitna za RH i zašto, urbani razvoj, kohezijsku politiku... Prošli smo cijelo gradivo kroz razgovor i primjere, tražila je da povežemo. Odgovarale smo sve 3 zajedno, a ne svaka posebno. Prezentacije su dosta, i to treba povezati i reći neke svoje primjere, nije neki problem. Traje oko pola sata sve skupa.
Rekla je da nas nije pitala Đulabićev dio jer joj još uvijek nije poslao prezentaciju :D.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nas je u grupi bilo 4 i ispit je trajao oko 50 minuta, cijeli ispit je bio jedan ugodan razgovor o svemu, kako je kolegica gore i navela. Nas je pitala načela kohezijske politike, integrirano teritorijalno upravljanje, pa malo o razvoju gradova, ruralna područja, programiranje i puno toga u vidu potpitanja tako da se ne mogu svega niti sjetiti. U svakom slučaju jedan od ugodnijih ispita a profesorica je stvarno ok i korektna. Naučite načela kohezijske politike a za ostalno je dovoljno pročitati nekoliko puta prezentacije za one koji su bili na predavanjima. Sretno svima!
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
može li netko ukratko objasniti ova pitanja

1. integrirano teritorijalno upravljanje
2. razvoj gradova
3. ruralna područja
4. programiranje - jel se tu misli na načelo kohezijske politike ili nešto drugo?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks