AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lokalni i regionalni razvoj

Juliska

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Jel ima nekoga tko je upisao lokalni model? Jeli tko bilo na predavanjima? Jesu li predavanja obavezna? Bilo kakva pomoć dobrodošla.
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica je naaaaaajprofka na svijetu! Tako pristupačna i zanimljiva. Preporuča dolazak na predavanja jer se to posebno boduje. Potpisivali smo se oba puta do sada.
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica je naaaaaajprofka na svijetu! Tako pristupačna i zanimljiva. Preporuča dolazak na predavanja jer se to posebno boduje. Potpisivali smo se oba puta do sada.
U potpunosti se slažem! Profesorica je toliko neposredna, ugodna u komunikaciji i ležerna da sam prvi tren ostao u šoku:eek:. Dolazim na prvo predavanje, stoji kolega i neka gospođa. Čekali smo ključ od predavaonice, ona prilazi meni, daje mi ruku, predstavlja se, pita me za ime i onda shvatim da je to profesorica. I tako se sa svakim studentom ponaosob upoznala. Svaka čast!! I mail koji je nedavno poslala, toliko ležeran, ugodan i normalan. :D Uz takav ljudski pristup i najteži predmet (što nadam se ovdje nije slučaj) je manje težak!
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege da li ste dobili prezentacije s drugog predavanja? Da li mi netko može nešto reći o kolokvijima ili načinu polaganja ovog ispita jer nisam bila na prvom predavanju. Nigdje ne mogu naći mail od profesorice Maleković kako bih je pitala. Hvala
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege da li ste dobili prezentacije s drugog predavanja? Da li mi netko može nešto reći o kolokvijima ili načinu polaganja ovog ispita jer nisam bila na prvom predavanju. Nigdje ne mogu naći mail od profesorice Maleković kako bih je pitala. Hvala
Nema kolokvija, usmeni ispit je u 12 mj a upis ocjene je na redovnom roku
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa u principu da... Mada je profa rekla da ne bubamo teoriju i da nas nece pitati nikakve definicije ni opcenito teoriju nego vise razgovor sa primjerima iz prakse i kako bi mi to uredili... Tako nesto... neznam kaj bi komentirala na to...
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa u principu da... Mada je profa rekla da ne bubamo teoriju i da nas nece pitati nikakve definicije ni opcenito teoriju nego vise razgovor sa primjerima iz prakse i kako bi mi to uredili... Tako nesto... neznam kaj bi komentirala na to...
Pa u svakom slučaju svi manje više naglašavaju da ne treba bubati ali to ne znači da ne treba učiti jer ako ne naučiš ne možeš to primijeniti na nekom primjeru iz prakse itd. Nadam se da će to sve biti poprilično bezbolno i da neće biti previše davljenja. Činjenica da kolege od prošle godine nisu uopće komentirali ovaj predmet u smislu kako je bilo polagati, a i da nema pitanja koja su bila, navodi na zaključak da i nije bilo gadno.
 

Latin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, molim vas ako mi moze netko napisati kad otprilike bude taj ispit u 12. mj,koja je literatura i tko sve moze izaci na taj predrok? Zahvaljujem
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Predavanja nema jer su ispiti ovaj tjedan

Kolege, molim vas ako mi moze netko napisati kad otprilike bude taj ispit u 12. mj,koja je literatura i tko sve moze izaci na taj predrok? Zahvaljujem
Striktne literature nema, moramo proć prezetacije, Zakon o regionalnom razvoju. Na predrok mogu svi, oni koji dolaze na predavanja praktički imaju zagarantiran prolaz (tako je profka rekla)
To će bit negdje oko 2o tog 12
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks