AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ljudska prava

Gru

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da ne moraju na ispit sa 8 i više bodova ako su poslali pimo,
a oni ispod 10 i koji nisu napisali esej moraju na pisemni.
Jer je na kolokviju bio ljudi koji nisu napisali pismo pa je za njih 10 i više bodova.
 

Latin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
barem ne moramo na pismeni izaći. nadam se da nas neće gnjaviti na usmenom previše iz knjige.. ne znam što bi nas uopće mogao pitati:confused:
 

Gru

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što je mislilo prof. pod točkom 2., ako smo pisali pismo kako ćemo dobiti potvrdu od nastavnika?
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je itko dobio "potvrdu" od profesora vezano za upis ocjene i esej?
Ja sam mu poslala mail u ponedjeljak s upitom vezano za tocku 2. one njegove obavijesti oko ispita...ali nisam dobila odgovor :(
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je itko dobio "potvrdu" od profesora vezano za upis ocjene i esej?
Ja sam mu poslala mail u ponedjeljak s upitom vezano za tocku 2. one njegove obavijesti oko ispita...ali nisam dobila odgovor :(
on nikada ne odgovara na mail :gaah:
 

Gru

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam isto poslala, mislim da neće niti odgovoriti, prijavit ispit pa doci kada bude ispit usmeni, pa ce valjda onda viditi tko mu je poslao eseje, a i napisali smo na pismenom popis tko mu ih je poslao.
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nova informacija. Navodno ce sutra biti popis studemata koji mogu samo na usmeni. Dobila odg.od prof. ☺ al nekak sumljam da cu biti na popisu jer je napiso da moj esej u prilogu mailu nije dobio.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
LJUDSKA PRAVA

Ispitni rok 03. veljače

Pismeni ispit 03. veljače u 17 sati Pravni fakultret Trg maršala Tita 3

Na pismeni dolazi svi koji nisu navedeni na poipisu izuizetih temeljem radova i kolokvija.

POPIS STUDENATA KOJI SU TEMELJEM KOLOKVIJA OSTVARILI PRAVO NA IZRAVANi PRISTUO USMENOM ISPITU s rasporedom usmenih

Usmeni UTORAK 03.02. 2015

Grupa 1 u 16,00 sati kobinet prof- Kregara Trg maršala Tita 3

GAŠPARIĆ Sanjin

Toth Ivana

Petrina Dalibor

Grdić Irena

Petrušić Anamarija

Vuglec Niukolina

Tubin Vesna

Belak marina

Mađer Smiljka

Šimecki katarina

Knežević Spomenka


Grupa II u 18 sati kobinet prof- Kregara Trg maršala Tita 3

Bilić Josipa

Jurčević Maja

Tolić Nika

Klobučar Ana

Vojnović Lucija

Jugović Morana

Heric maja

Vrenjak Ida

Našla sam obavijest na katedri

http://www.pravo.unizg.hr/SOC/predavanja_-_ljudska_prava
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
KJOLOKVIJ IU ISPIT"=!%

Svi koji su na kolokviju imali više o0d 10 (2/3) prijavljuju ispit u veljači i dolaze na upis ocjene, ali za TI STUDENTI 4 i 5 još će malo odgovarati

Oni koji imaju manje idu na ispit pismeni+usmeni, no ako su pisali eseje i pisma UZ POTVRDSU NASTAVNIKA idukao pod 1

Svi koji žele izaći na ispiti trebaju prijaviti ispit za veljaču
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
KAKAV USMENI?? ovo je nemoguće.. mi redovni nismo ni pisali kolokvij. samo esej i onaj slučaj.. i rekao nam je da u petak predamo indeks da upiše ocjenu i u ponedjeljak da dođemo po indeks.. wtf....?? sve skupa nema smisla, a mene i još jednog kolege ni nema na popisu (redovni).
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam izvanredni

na kolokviju sam imala 14 bodova i napisala sam esej ( poslala mu ga dva puta i potpisala se na kolokviju da sam poslala )i uredno sam prijavila ispit za veljaču

I ISTO ME NEMA NA POPISU!

poslala sam profesoru mail ali mi ne odgovara :/

ako je tu Marica K. ( koja je sjedila ispred mene na kolokviju :) nek mi se javi jer vidim da ni nje nema na popisu a isto je imala 14 bodova )
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks