AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ljudska prava

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovako, predavao nam je kregar. Ni na ovom kolegiju nema literature nego cemo uciti po biljeskama s predavanja, i prezentacijama koje ce biti na webu. Ispit ce se sastojati od 3 eseja koja cemo pisati o temama koje ce on zadati
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko sam ja shvatio DA, odnosno profesorica je rekla i u mailu da obvezu prenesemo i drugim kolegama, odnosno mislim da ne bi trebalo biti prepreka da i izvanredni studenti tu obvezu odrade na taj način. Ostao sam ugodno iznenađen koliko je prof. Petričušić ugodna, susretljiva i fina u komunikaciji s nama studentima. Njezin mail je na web stranici katedre za sociologiju pa je pitajte!
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko sam ja shvatio DA, odnosno profesorica je rekla i u mailu da obvezu prenesemo i drugim kolegama, odnosno mislim da ne bi trebalo biti prepreka da i izvanredni studenti tu obvezu odrade na taj način. Ostao sam ugodno iznenađen koliko je prof. Petričušić ugodna, susretljiva i fina u komunikaciji s nama studentima. Njezin mail je na web stranici katedre za sociologiju pa je pitajte!
A koliko sam shvatio predavanja održava prof. Kregar? u mailu? šta vam je slan neki mail ili? nisam shvatio ;)
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A koliko sam shvatio predavanja održava prof. Kregar? u mailu? šta vam je slan neki mail ili? nisam shvatio ;)
Predavanja za Ljudska prava održava prof. Petričušić. Poslan nam je mail s prezentacijm prvog predavanja od ovog četvrtka. Osobno mislim, obzirom da je navedena profesorica jako susretljiva i pozitivna u komunikaciji, da ne bi trebalo biti problema oko dogovora s njom. Pitajte je mailom i dogovorite se. Žena ne pristupa kolegiju s mišlju da nam oteža život. Možda krivo procijenjujem, ali moj dojam je takav.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja nisam dobila 2.temu na mail, pa ako mi netko može napisati koja je i do kad se mora predati. hvala
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hmm...a baš i nisu korektni sa postavljenom temom...
Nemojte se buniti, pisao bi 40 stranica o istospolnim brakovima sa smiješkom na licu radije nego učio javnu nabavu. Odlično su prošli sretnici koji su ''odabrali'' ovaj kolegij :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks