AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ljudska prava

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A to je na stvari...za sada kolegice još ništa...izgleda da nas je opet zaboravio ili nema vremena.Nema nam druge nego po narodnoj:STRPLJEN-SPAŠEN
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vidjet cemo, kad tad ce staviti rezultate, valjda :) nego pitala sam nes na forumu za sudsku, pa ak znas. Kolege iz drugih predmeta, neki od njih, morali su prije poslati seminar na ispravak , pa sad ne znam, nama nije nis rekla.nego da ga donesemo u pon.? Jel tak?
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam joj se obratila za temu mailom i napisala mi je da ga donesem u ponedjeljak u fizičkom obliku a da ju mogu kontaktirati ako mi nešto nije jasno.

Čisto sumnjam ljudi da će danas nešto poslati...ipak je 22:00 sata
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I ja sumljam. Mozda ni sutra nebude.

objavljeni rezultati, samo bodovi. i što sada?

kolko je bodova za prolaz , ništa?
 

filmar

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pretpostavljam da je maksimalni broj bodova 15, tj. 5 bodova po pitanju. Za prolaz, vjerojatno 8 bodova.
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice, ja sam poslala upit profesoru o bodovima jer sam kontaktirala Sanju ali ona nema inf. o načinu ocjenjivanja ....a on se ne javlja.Evo ja sam učinila sve u mojoj moći i mislim da ga ja više ne bi smjela kontaktirati jer ću mu se na vrh glave popeti
 

maraa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na trudu.Vjerojatno bude on ili nj.asistenti objavili na web konkretnije kako sta.Predpostavljam da nema usmenog za one koji su prosli,jer u protivnom bi moralo pisati.Mada me vise nista ne moze iznenaditi na ovom faksu..
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
1Svi koji su na kolokviju imali više o0d 10 (2/3) pijavljuju ispit u veljači i dolaze na upis ocjene, ali za 4 i 5 još će mao odgovarati
2Oni koji imaju manje idu na ispit pismeni+usmeni, no ako su pisali eseje i pisma kao pod 1
Prijaviti iuspit za veljaču

Evo to mi je odgovorio profesor.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks